witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosienko, przykro mi, ze oprocz dolegliwosci, ktore meczyly cie ostatnio, doszly jeszcze nowe. Jest to bardzo niepokojace. Oby list z terminem przyszedl jak najszybciej. A prezent dla Mariki jest wspanialy. Lubie bizuterie z cyrkoniami i mysle, ze ona tez i na pewno sie jej spodoba. Zycze ci udanego weekendu i milego spotkania z przyjaciolka. Mam nadzieje, ze mimo bolu bedziesz sie swietnie bawic. Pozdrawiam. :D
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Kochana Gosienko przylaczam sie do reszty, to przykre ze ciagle cie mecza te bole i wciaz musisz oczekiwac na wizyte. Trzymam kciuki zeby szybko nastapila poprawa i wizyta :) Zycze rowniez przyjemnego czasu spedzonego z przyjaciolka a prezent jest przecudny bardzo mi sie podoba i mysle ze to bardzo mile z twojej strony ze pomyslalas zeby jej takie cos kupic - cos co dla was obu cos znaczy. Sciskam cie goraco :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: witajcie

Post autor: optymistka82 »

Prezencik cudowny - z pewnością poprawi jej humor, no bo kto nie lubi niespodzianek :)) Przyjemnych pogaduch :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Napisalam Marice ze mam cos dla niej zeby ja troszke rozweselic - ona odpisala ze nie moze sie doczekac spotkania i ze rowniez ma cos dla mnie :)

Dziekuje Wam kochani bardzo mocno i mam nadzieje ze pomimo ulewy w Anglii milo spedziemy czas w restauracji delektujac sie pysznym jedzonkiem :)
Kamil my nie zamierzamy pic alkoholu - bo z tego tak wynika ze mamy na to uwazac wlasnie :P
Bierzemy leki przeciwbolowe a z nimi nie mozna pic alkoholu - a jedzonko jakies pyszne sie wybierze :)

Mam nadzieje ze cos zrobia z tym co sie u mnie dzieje - najwazniejszy teraz weekend i mam nadzieje ze troche wypoczne tez.
Dzieki Wam za wszystko - buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Mam nadzieje, że pogoda dopisała i siedzicie sobie na plaży...z dala od problemów i dolegliwości...
Pozdrawiam gorąco...;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Madziu wybralysmy sie do Blackpool nad morze - bylo wietrznie wiec troszke pochodzilysmy nad morzem a pozniej na male zakupy. Poszlysmy tez do McDonalda na jedzonko - kanapki i kawe.
Zaluje tylko ze nie wzielam aparatu fot. bo bysmy porobily kilka fotek - ale jeszcze nie raz uda sie nam zrobic.
Spedzilysmy fantastycznie czas ale najgorzej bylo sie nam rozstac - przytulilysmy sie do siebie bardzo mocno i o malo co sie nie poplakalam.
Chcialabym zeby byla na dobrej drodze do wyzdrowienia - lekarze nie potrafia na razie nic powiedziec poki nie przeprowadza operacji. Po operacji czeka ja chemioterapia badz radioterapia. Jestem z nia calym sercem i cala soba - ona ze mna i naprawde jestesmy w stanie porozmawiac o wszystkim. Wie ze moze na mnie liczyc i ze odwiedze ja w szpitalu a takze pojde do szpitala na jej dlasze leczenie jezeli tylko bedzie potrzebowac mojej obecnosci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

cóz ja mogę powiedzieć....Fantastyczna z Ciebie Przyjaciółka...Marika ma wielkie szczęście w tym cąłym nieszczęściu!!! Na pewno ma tego świadomośc..;)

a aparat to podstawowy przedmiot w mojej torebce...polecam...nigdy nie wiesz kiedy się przyda ;)
a juz na niedzielny spacer zabieraj obowiązkowo!!! ;)
buziaki.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Aparatu nie chcialam brac bo Marika nie czula sie za dobrze i miala bole - stwierdzilam ze skoro idziemy na jedzonko to aparat sie nie przyda. Marika mnie zaskoczyla bo do ostatniej chwili nie wiedzialam gdzie sie wybierzemy i jak wsiadlam do samochodu do niej to uslyszalam - jedziemy do Blackpool nad morze. Po drodze padlo pytanie czy mam aparat - a ja ze nie wzielam bo kiepska pogoda byla u mnie w miasteczku i wialo oraz nie wiedzialam co z tego wszystkiego wyjdzie. Powiedzialam tez w zartach zeby na drugi raz powiedziala ze mam wziac aparat fot. i obydwie zaczelysmy sie smiac :)
Marika zna troszke zwrotow polskich bo pracuje z Polkami a ja znam juz bardzo slabo jezyk rosyjski - dla rzypomnienia Marika jest Lotwianka - a skoro jestesmy w anglii to porozumiewamy sie w jezyku angielskim :)

Ja sie ciesze ze mam tak wspaniala przyjaciolke jak Marika - jest skarbem naprawde bo tez potrafi wesprzec i powiedziala ze mam byc pewna ze bedzie przy mnie kiedy ja bede tego potrzebowac :) Za to ja cenie bo pomimo nawrotu swej choroby jest w stanie pomoc rowniez :)
Wzielam jej troszke tych prezentow - lancuszek z wisiorkiem motylka, moj ulubiony serniczek z tesco, olejek do kapieli oraz emulsje w sprayu do nawilzenia skory po kapieli badz prysznicu. Jak jej to dalam to powiedziala ze zwariowalam :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Ach ty dobra duszyczko :) jakie te twoje przyjaciółki to szczęściary :D mam nadzieję,że z Mariką będzie wszystko ok.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosiuniu tez mam taka nadzieje - mam nadzieje ze bedzie i nam dane sie spotkac oraz poznac :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: witajcie

Post autor: patrycja89 »

Jak mówiła Ania z Zielonego Wzgórza "Jesteś prawdziwą przyjaciółką od serca" lub jakoś tak :D
Dziewczyny Ci już napisały tyle dobrego kochanie, że jedyne co mi pozostaje to podpisać się pod tymi wszystkimi słowami i życzyć Tobie i Marice, by ta przyjaźń trwała jak najdłużej.. bo prawdziwych przyjaciół naprawdę ciężko pozyskać :)
Cieszę się, że weekend doszedł do skutku i był udany :) Może nie masz zdjęć, które będziecie mogły oglądać i śmiać się przy nich, ale na pewno wiele z tego wypady zostało w waszej pamięci i jeszcze nie raz będziecie sobie to wspominać - pamiętaj, że zdjęcia można podrzeć, zniszczyć.. zgubić.. Wspomnień nigdy nikt Wam nie odbierze :)

Marice natomiast życzę, by się nie poddawała i czerpała siły od Ciebie z walką w chorobie.. czeka ją tak jak i Ciebie trudny czas ale wierze że razem dacie sobie radę.
Ty masz nadzieję, że jest ona na dobrej drodze do wyzdrowienia - Gosiu, jest.. gdyby tak nie było nie czekałaby na kolejne wizyty.. nie proponowano by jej leczenia, nie męczyłaby się z chemio - czy radioterapią. Wszystkie te rzeczy (chociaż wolelibyśmy je ominąć) są po to by pomóc.. a skoro można się im poddać, to znaczy że jest szansa na lepsze życie i odzyskanie zdrowia :*

Buziaki kochanie:*:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Patus dziekuje Ci bardzo mocno Sloneczko - masz racje ze wspomnien nam nikt nie odbierze i na zawsze pozostana we mnie. Ale dodatkowym wspomnieniem sa fotki gdy oglada sie je by wspomniec cos z przeszlosci lub wrocic do czasu kiedy to sie dzialo bo czesto nasza pamiec jest uotna ale na szczescie nie jest ulotna do tych wspanialych rzeczy ktore sie przezylo razem z najwspanialsza przyjaciolka :)
Tez wierze ze skoro lekarze planuje leczenie to wszystko jest na dobrej drodze by Marika mogla wygrac walke i zaczac zyc pelnia zycia ponownie - jak to sie wtedy mowi ze dostaje sie kolejne zycie do przezycia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosienko, ciesze sie, ze mimo niezbyt ladnej pogody spedzilas super czas z Marika. Mysle, ze to nie bedzie nic nowego jak napisze, ze jestes naprawde wspaniala przyjaciolka i ze Marika faktycznie ma szczescie, ze ma ciebie przy sobie i wie, ze moze na ciebie liczyc w razie potrzeby. :D
Gosik, a jak ty sie czujesz? Jak samopoczucie i jak bole? Martwie sie o ciebie i mysle ciagle o twojej wizycie kontrolnej az na poczatku wrzesnia. Oby do tego czasu nie wydarzylo sie nic niepokojacego. Caluje goraco i zycze milych chwil w pracy i w domku. :D :D :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Agus staram sie jak najmniej siedziec i w domku to wiecej czasu spedzam lezac - to jest najbardziej w miare komfortowa pozycja. Podczas pracy odczuwam bole i sa one mrowiace a takze odczuwam bole ponizej pepka - na prawym boku juz kompletnie sie nie klade zeby nie wywolywac mdlosci.
Jakos przezyje do wizyty kontrolnej - jednak w momencie gdy bedzie cos bardziej niepokojacego to moge miec wizyte kontrolna o miesiac lub dwa szybciej.
Teraz bardziej skupuiona jestem na Marice niz na samej sobie pomimo bolow i zmeczenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: witajcie

Post autor: patrycja89 »

Gosiu cieszę się, że pomagasz Marice.. ale proszę tylko nie zapomnij przez to wszystko o sobie..
My się tutaj o Ciebie martwimy.. i nie chcemy byś coś zaniedbała..
Czy wiesz już może coś o liście z kliniki?? Nadal cisza??

Muszę iść pomóc sprzątać w domku.. dlatego nie mogę nic więcej napisać.. ale wiesz że ja jestem zawsze przy Tobie, a jak coś to możesz się odzywać na kom.. :)
Odezwę się jak tylko znajdę chwilkę :)

buziaki kochanie :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosienko, Pati ma racje. Dbaj o Marike, ale przede wszystkim dbaj o sama siebie. Moim zdanie sam fakt, ze lezenie na prawy boku powoduje u ciebie mdlosci juz jest niepokojacy i dlatego moze lepiej by bylo przyspieszyc termin wizyty kontrolnej, skoro napisalas, ze jest taka mozliwosc. Wiem, wiem, jestem upierdliwa, ale to wynika z troski o ciebie. Pomysl nad tym. Caluje i tule cieplo. :) :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

patrycja89 pisze:Gosiu cieszę się, że pomagasz Marice.. ale proszę tylko nie zapomnij przez to wszystko o sobie..
Czy wiesz już może coś o liście z kliniki?? Nadal cisza??
Pati Sloneczko na pewno nie zapomne o sobie i swoich kontrolach bo zawsze przychodza listy z datami wizyt w szpitalu.
patrycja89 pisze:.. ale wiesz że ja jestem zawsze przy Tobie, a jak coś to możesz się odzywać na kom.. :)
buziaki kochanie :)
Wiem Pati i na pewno sie odezwe jak tylko nadejdzie taka chwila a nie omieszkam tego zrobic. Buziaki Skarbie :)

Ja sama nie przyspiesze wizyty Agniesiu i to tez mnie troszke niepokoi - tylko lekarz moze przelozyc termin wizyty po uprzednim zapoznaniu sie z dolegliwosciami pacjentki. Bede starala sie o tym porozmawiac z moja pielegniarka w grupie wsparcia w lipcu.

Dzisiejszy dzien to katastrofa - w pracy po drugiej przerwie mialam bole ale pozniej jakos sie zmniejszyly a po pracy poszlam na zakupy i spotkanie z kolezanka - w drodze do domu odczuwalam ze cos nie tak sie dzieje i chcialam jak najszybciej dostac sie do domu i polozyc. Bedac w domu musialam zrobic pare rzeczy a najwazniejsze jedzenia - czulam dyskomfort i tak jakby cos rozpychalo mnie od wnetrza - chcialo mi sie plakac z tego powodu ale wiedzialam ze jedyne co moge zrobic to sie polozyc i nie bylo mowy nawet o siedzeniu po takim dniu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Gosiu jak zawsze cię tulę kochana i tak mi przykro że bóle nie odpuszczają :( :( :( przydałaby się jakaś zaczarowana różdżka to bym wygoniła ten ból od ciebie i od nas wszystkich.Ach pomarzyć można :D wypoczywaj jak najwięcej
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, czasem dobre wiesci od innych pomagaja nam i dobrze wplywaja :) Wiec ode mnie przesylam dobre wiesci: bylam dzis u lekarza (powinnas byc ze mnie dumna, bo to nie byla latwa decyzja, aby sie wreszcie wybrac) i jestem zadowolona z wizyty. Przynajmniej ktos cos probuje robic, moze bedzie dobrze (tzn. dzis uwierzylam, ze naprawde moze byc dobrze!) Ale na pewno: bede zyc, wiec sie jeszcze tu troche ze mna pomeczycie ;) Ciesze sie, ze cos sie ruszylo w mojej sprawie :) Dzis jestem w stanie uwierzyc, ze i u Ciebie wszystko wreszcie minie! :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziewczyny jestescie kochane.
Gosiuniu przydalaby sie naprawde taka rozdzka - machnac nia i po bolu i innych okropnych rzeczach. Dziekuje za przytulaski :)
Vwd jestem z Ciebie dumna i ciesze sie ze w koncu cos sie ruszylo w Twojej sprawie - super ze zaczelas wierzyc ze bedzie coraz lepiej i ja tez staram sie to robic ale pewnie troszke czasu u mnie minie nim sie wszystko wyklaruje.
Naprawde wspaniale wiadomosci - usmiech wypelzl na moja twarz :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosiu, martwie sie. Twoje dolegliwosci naprawde sa niepokojace, o czym chyba zreszta sama wiesz. Zrob wszystko zeby przyspieszyc wizyte, bo potem moze byc naprawde ciezko. Pozdrawiam cie i moze spotkamy sie dzisiaj na skype. Caluski. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Agus ja naprawde na razie nic nie moge z tym zrobic - jedynie obserwowac co sie dzieje i zapisywac to wszystko z czym podejde do pielegniarki by szczerze z nia porozmawiac na ten temat. Najgorsze jest to jak nie ma sie czasu by o tym porozmawiac - moze udaloby mi sie umowic z pielegniarka na rozmowe w szpitalu kiedy ona mialaby czas. Na razie czuje sie wymeczona tym wszystkim co sie ze mna dzieje.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosiu, wiem ze niektorych rzeczy nie da sie przeskoczyc. Mysle, ze w koncu znajdziesz sposob na to zeby zobaczyl cie lekarz i w razie potrzeby skierowal cie na potrzebne badania. Zycze ci spokojnego wypoczynku w weekend. Caluje cieplutko. Trzymaj sie. :) :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki Agus i jak cos sie ruszy cos w tym temacie to dam znac. Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Dzieki Gosik. Wiem, ze na pewno zrobisz wszystko co w twojej mocy, zeby skontrolowac swoje dolegliwosci u lekarza. W takim razie bede czekac na wiesci jak bedzie juz cos wiadomo o wizycie. Caluski. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Postaram sie zrobic wszystko co w mojej mocy i zamierzam tez odwiedzic mojego gina w Polsce by sprawdzic co sie dzieje jak nie uda mi sie tu w Anglii.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Zycze ci powodzenia Gosik. Masz wspanialego gina w Polsce i wierze, ze on nie odesle cie z kwitkiem tylko wszytko dokladnie sprawdzi i jezeli cos sie bedzie dzialo, to powiadomi o tym twojego lekarza w Anglii.

Mam nadzieje, ze dzisiaj nie bedziesz za bardzo szalec ze sprzataniem i wiecej czasu poswiecisz na odpoczynek. Caluje mocno. :D
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Jaka to niesprawiedliwosc ze tak cierpisz Gosienko. Calym sercem jestem z Toba i trzymam mocno kciuki zebys mogla porozmawiac z pielegniarka i skierowala cie do lekarza. Chcialabym zebys Ty i dziewczyny z forum mogly cieszyc sie kazdym dniem bez zmartwien o chorobe i bolu. Byloby pieknie gdybysmy wszystkie mogly zyc jak inni bez tych wszystkich zmartwien. Sciskam cie mocno i przesylam sloneczne promienie i fluidki :* przyjemnego weekendu :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mysle ze swiat bylby o wiele piekniejszy gdyby zadna z nas nie musiala ciepriec ale to nie takie latwe jak widac.
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo serdecznie i jak sprawy sie wyklaruja to dam znac.

Marika 4 lipca idzie do szpitala na operacje i tego dnia bedzie sama ale kazdego nastepnego dnia moge ja odwiedzic podczas jej pobytu w szpitalu od godz. 14.30 - 16.00 i 18.00 - 20.00 wiec na pewno ja odwiedze podczas nastepnego weekendu poniewaz w ciagu tygodnia bede w pracy od 14.00 do 22.00.
Juz jej tez szykuje prezent na urodziny ktore ma 16 lipca - mam nadzieje ze sie jej spodoba :)

Dzis otrzymalam list ze szpitala ze moja kolejna wizyta ustalona jest na 10 sierpnia wiec bede musiala zadzwonic do sekretariatu mojego lekarza i przelozyc wizyte na inny termin kiedy bede juz w Anglii z powrotem. Do Polski wylatuje 26 lipca a wracam 11 sierpnia. Mam ze soba zabrac liste lekow jakie przyjmuje oraz okulary do czytania jezeli ich potrzebuje - zastanawiajace jest to ze po co okulary do czytania. Kiedys nosilam okulary jak bylam w szkole podstawowj i sredniej. Pozniej wzrok mi sie poprawil i nie nosze juz okularow gdyz ich nie potrzebuje.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Gosiu, mam nadzieję, że lepiej się czujesz...zasmuciły mnie Twoje bolesne posty...ech...cięzka sprawa i do tego taki odległy termin kolejnej wizyty...nieodobrze...

co do okularów: na którymś skierowaniu tez miałam taką uwagę na dole...okulary przydają się, bo dostajesz do wypełniania przeróżne papierki, albo cos do przeczytania...Jesli ich nie nosisz nie musisz ich brać... :lol:
buziaki...
ciekawa jestem jaki prezent szykujesz Marice? zdradzisz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”