Od czego zacząć opowieść...

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Agusia
Udzielaj±cy się
Posty: 26
Rejestracja: środa, 5 stycznia 2011, 13:15

Od czego zacząć opowieść...

Post autor: Agusia »

Cześć dziewczyny! Nie wiem od czego zacząć... Śledzę fora internetowe nt. endometriozy itp. od dłuższego czasu, ale nigdy nie odważyłam się napisać. Aż do dziś... Bo jeśli z kimś nie porozmawiam to chyba dłużej już nie uniosę tego ciężaru. Moja historia jest długa, wybiorę z niej najważniejsze rzeczy w wielkim skrócie, ale nie zdziwię się, jeśli nikt nie dotrwa do jej końca :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Od czego zacząć opowieść...

Post autor: vwd »

Czesc Agusia :) Wyrzuc z siebie wszystko co Cie gnebi - to pomaga! :) Tutaj znajdziesz uwazne sluchaczki (bo jednak na sluchaczy nie ma co specjalnie liczyc ;)) To jak to sie u Ciebie zaczelo?...
monika7
Udzielaj±cy się
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek, 20 grudnia 2010, 13:46

Re: Od czego zacząć opowieść...

Post autor: monika7 »

Witaj :*

Każda historia jest bardzo ważna bo dowiadujemy się czegoś nowego nt. endo
także nie martw się wytrwamy do końca Twojej historii;)

pozdrawiam:)
Agusia
Udzielaj±cy się
Posty: 26
Rejestracja: środa, 5 stycznia 2011, 13:15

Re: Od czego zacząć opowieść...

Post autor: Agusia »

Dzięki dziewczyny, opisałam przed chwilą moją historię w dziale Moja historia endometriozy. Jest długa... niestety...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Od czego zacząć opowieść...

Post autor: gosiak76 »

Witaj Agusia,

z checia poczytamy Twoja historie bo kazda historia uczy nas czegos nowego i pozwala wlasciwie pokierowac na tyle na ile nasze doswiadczenia nam pozwalaja :) Na pewno nie pominiemy zadnej linijki z Twojego opisu - moge Ci to zagwarantowac ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”