witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Książka dostępna :) Gosiu jak coś to pisz do mnie na priv w tej sprawie :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki Gosienko ze dals mi znac - duza buzka :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

No jakże bym nie mogła o Tobie pamiętać :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jestes kochana :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

A tak poza tym co slychac? :D
agniesia
Udzielaj±cy się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: witajcie

Post autor: agniesia »

Gosiu odezwij się do mnie na meil;) Aga Olsztyn
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Tak poza tym jestem oslabiona, mam bole i problem z jelitem - ciezko mi jest w pracy bo moj organizm to juz silnie odczuwa, Non stop musze chodzic pic wode gdyz moj organizm jest troszke odwodniony i mam problem z suchym gardlem.
Wtorek 23 pazdziernik - wizyta u gastroenterologa w godzinach rannych a pozniej do pracy.
Jeszcze tylko ten tydzien i w sobote lece do Polski :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Kurcze blade....martwię się...przecież biegunki to nie tylko odwodnienie...nie wszystko co tracisz uzupełnisz samą wodą...jak dobrze, że wizyta tuż, tuż...

A Polska czeka: mglista, chłodna, ale z otwartymi ramionami...
buziaki!
:)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Tak mglista-śmieją się że stadion paruje :lol: :lol: :lol: Gosiu tez się męczę z gardłem i mam dosyć.To nie dobrze że jesteś odwodniona.Daj znać jak na wizycie bo to dziś :) czekam na wiadomości i dbaj o siebie
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jestem juz po wizycie - lekarz dal mi 2 formularze na bad. krwi, 2 formularze na badanie kalu. Skierowal mnie na sigmoidoskopie, ktora bede miec juz po urlopie - powiedzial ze sigmoidoskopia wystarczy aby pobrac wycinki i sprawdzic czy mam zapalenie jelita.
Przekazalam lekarzowi ze jestm zmeczona i oslabiona i dlatego az tyle papierkow dostalam na te wszystkie badania.
W rejestracji powiedzieli mi ze bede miec sigmoidoskopie za 2 -3 tygodnie od dzis ale jak przekazalam ze bede na urlopie do 9 listopada to powiedziano mi ze w takim razie badanie bede miec po urlopie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

hercik17 pisze:Tak mglista-śmieją się że stadion paruje :lol: :lol: :lol:
:lol: Gosiu, to co planujesz w Polsce? Moze jakies podroze po kraju ;)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

ufff.coś w końcu drgnęło w temacie...

Życzę udanego wypoczynku... ;) weź kożuch, ma sypac snieg... :D

p.s. zbliża sie 150strona...szampan w lodówce... ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Kochana Vwd podrozy nie planuje zadnych po kraju - jedyne co chce to wypoczac bo moj organizm odmawia mi posluszenstwa od piatku. Z checia sie wybiore w Twoje strony jak tylko bedzie lepiej z moim stanem zdrowia - siedziec nie moge za dlugo wiec podroze nie sa wskazane za bardzo gdyz siedzac odczuwam bardzo silne bole :(

Dziewczynki tez sie ciesze ze wszystko ruszylo do przodu ale jak pomysle o piciu preparatu to robi mi sie nie dobrze - mam dosc juz picia tego rodzaju preparatow - ale jak trzeba to zrobie wszystko aby bylo wiadomo co jest grane by wprowadzic tym razem odpowiednie leczenie.

Na pewno ubiore sie cieplej bo wiem ze zapowiadaja przymrozki - dobrze ze troche cieplejszych ubran mam w Polsce wiec za bardzo nie woze sie z ciuszkami :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Gosiu jak dobrze słyszeć że coś się dzieje.Wierzę że jesteś zmęczona i osłabiona.Ja od samego czytania tego co przechodzisz czuję się osłabiona.Mam nadzieję że na urlopie odpoczniesz i nabierzesz sił.Ściskam Gosia :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

hmm.... tak pomyslalam, ze na podroze to ani czas ani forma nie sprzyja... wypoczywaj wiec! ale jak wypoczywac skoro siedziec nie mozesz :?: :!: lezec?? Gosiu, strasznie Ci wspolczuje, ze nie mozesz normalnie sobie siedziec, to absurd jakis :evil:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosiu, Vwd - bardzo Wam dziekuje kochane i mam nadzieje ze wypoczne nawet lezac a co tam. Jedynadobra pozycja ktora nie za bardzo powoduje bole to pol siedzenie pol lezenie (tak, aby nie bylo ucisku ani na brzuch ani na narzady rodne).
Bede sie cieszyc jak tylko dotre do Polski do Olsztyna - wtedy lozeczko bedzie czekalo :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

nawet nie wiesz jak mi przykro to czytac :(
wiem, ze lozeczko w Twoim rodzinnym domu bedzie na Ciebie czekalo :) ale... zebys musiala uwazac na pozycje?!
gosiak76 pisze:to pol siedzenie pol lezenie
to juz masakra! jak mozna Ci pomoc??
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Bol ktory powiazany jest z zapaleniem jelita jest okropny i to on powoduje ze musze uwazac na te dolne czesci ciala aby nie bylo zbyt duzego i silnego bolu. Jezeli jest potrzeba to biore co-codamol (paracetamol z kodeina) w ciagu dnia dodatkowo do leku ktory biore na noc - wczoraj mialam taki wlasnie dzien ze czulam bardzo silny bol i skorzystalam z tabletek ktore moge brac w ciagu dnia. Mam nadzieje ze po sigmoidoskopii lekarz bedzie wiedzial jak dzialac aby byla znaczna poprawa.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Jej oby jak najszybciej to wszystko sie wyjaśniło.Czemu to tak długo trwa???? Ból jelit jest okropny.Wprawdzie mój może wygląda inaczej ale jest strasznie nieprzyjemny.Więc ja ci współczuję.I ubolewam tylko nad tym,że ci nie mogę pomóc.Jedyne co mogę zrobić Gosiu to być z Tobą choćby myślami.A więc tulę Cię cieplutko w ten wietrzny i zimny dzień.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Gosienko z calego serce mego ze jestes ze mna myslami bo to wiele znaczy dla mnie. Tule Cie rowniez i mam nadzieje ze Twoje bole dadza Ci pewnego dnia swiety spokoj :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Gosiu tak szczerze Ci powiem,że chyba się już z tym pogodziłam,że tak już będzie.Na poprawę raczej nie ma szans,więc nie wiele mi pozostaje.Oby tylko gorzej nie było to się będę cieszyć. :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

To najwazniejsze w sumie i oby nie dokuczalo bardziej.

Ja odczuwam bole w czasie pracy i cieszy mnie fakt ze dzis juz piatek bo jutro zamkne walizke i bede gotowa wyjechac na urlop. Postaram sie nie myslec o tym co mnie czeka po powrocie do Anglii - bede sie cieszyc tym co bedzie w czasie urlopu a najbardziej oczekuje wyprawy do kina :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

oj, ojczyzna powitała Ciebie chyba sniegiem i deszcZem...wstyd....a jeszcze tydzień temu chodziłam w krótkim rekawku i grillowałam z rodzinką...ech...jesień...
Skutecznego odpoczynku w Polsce!!!
pozdrawiam
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

P.S.


150 STRON!!!!
150...150....150.....bravo! ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mozemy swietowac te 150 stron Madziu :)
Jeszcze jestem w Anglii - wyjazd mam o godz. 18.45 z domu - podroz bedzie w czasie nocy bo samolot z lotniska wylatuje o godz. 21.40 a o godz. 0.55 bede w Gdansku. Stamtad o godz. 1.30 prosto autokarem pojade do siebie do domku wiec bede pewnie okolo 4 rano w lozeczku - mam taka nadzieje :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Podroz nie minela najlepiej gdyz bole podczas siedzenia w samolocie i autobusie niezle dawaly mi sie we znaki ale jakos to przetrwalam - po dotarciu do domu przespalam pol niedzieli i jak na razie wypoczywam sobie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

witaj w kraju :D u Ciebie snieg? :) jak zmiana klimatu?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje za mile powitanie Vwd :*- nie ma u mnie sniegu a od wczoraj swieci piekne sloneczko a niebo jest bezchmurne - po prostu fantastyczna pogoda :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

cieszę się, że szczęsliwie wylądowałaś...
Fajnie, że pogoda dopisuje, oby tak dalej...u mnie szaro, buro, resztki śniegu i zimnooooo... ;(

Pozdrawiam
Odpoczywaj!
;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”