Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Ja rowniez trzymam kciuki. Daj koniecznie znac
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Dzisiejszy dzień jest pierwszym udanym dniem (pod względem otrzymywania i formacji) od momentu kiedy dowiedziałam się o chorobie.
Wyniki wyszły bardzo dobre, wręcz ksiązkowe.. dlatego teraz tylko czekać za operacją :)
Dzięki dziewczynki, że jesteście ze mną :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Super :) Bardzo sie ciesze :* I nie masz za co dziekowac. Zawsze jestesmy z Toba :*
Żaklina
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

milo, ze sie uspokoilas i usmiechasz :-) :-) :-)
a jakie to byly konkretnie badania?
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Mialam badania na tarczyce, cukrzyce i zółtaczke.
Poniewaz moja mama choruje na dwie pierwsze ja musialam sie rowniez przebadac poniewaz jak lekarz powiedzial dostałam "nieładna "szyję. No i tak jak przed kazda operacja trzeba przebadac się na choroby zakaźne jak zóltaczka, no to u mnie bylo o tyle zle, że dostalam objawy zóltaczki typu B, (wyniki jakie robilam jakis czas temu tez na to wskazywaly) ale na szczescie byl to falszywy alarm :)
Cytologia tez wyszła mi bardzo dobra :)

Nie wiem tylko jak jest z ta cukrzyca u mnie:(
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

czyli na wyniki dot. cukrzycy jeszcze czekasz... Na pewno beda dobre :-)
a czemu sie doktorowi nie podoba Twoja szyja, mnie sie b.podoba ;-) a przy okazji, fajne zdj. zamiescilas :-)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Nie mam pojecia czemu.. Kiedy bylam na badaniu on powiedzial ze mam jakby powiekszona szyje, kiedy dowiedzial sie ze moja mama ma guzy na tarczycy, to poiwedzial ze koniecznie musze sie przebadac..
Cukrzycy sie boje.. dlatego ze mama ma cukrzyce i lekarka ktora ja badala powiedziala ze jedno z nas (mam 4 rodzenstwa) na 96% ma tez cukrzyce.. nie badalam sie tylko ja i moj najstarszy brat, dlatego bardzo sie moje wynikow..
W ogole ten rok nie jest dla mnie szczesliwy i dla mojej rodziny.. :(

Dziewczynki mam do Was jeszcze pytanko.
Czy mialyscie taka sytuacje zeby bolaly was nogi? ale tak naprawde bardzo ? jakby mial je zaraz dopasc paraliz?
Nie moge dzisiaj na nogach ustac, to ze brzuch mni boli to swoja droga, zaczely mnie bolec plecy a po chwili nogi, wrocilam 5 minut temu zoracy i normalnie czuje sie jakbym miala zaraz pasc i nie wstac..
Czy to moze byc powiazane z tymi bolami brzucha?
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Patrycja ja tak mam :/ starsznie nieprzyjemne uczucie. Mam tak samo dokladnie jak Ty opisujesz i u wielu dziewczyn z endo slyszalam o bolu nog
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

vwd dziękuję za komplement :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Hej dziewczynki :)
Co tam u Was, jak samopoczucie?
Coś cichutko na tym forum..
buziaczki:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

No właśnie Patrycja, coś się bardzo cicho zrobiło, ostatnio mam wrażenie, że gadam sama ze sobą tutaj :P No ale w końcu ktoś się pojawił :*

Ja czuje sie juz troszke lepiej. A co u Ciebie? Jak Twoje wyniki cukru?
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

102 (prawidlowo niby do 100) 5,7 pkt jesli dobrze pamietam a do 7 jest optymalny stan cukru. Z tym ze skok mojego poziomu cukru moze byc spowodowany tym ze dzien wczesniej robilam na kolacje frytki dla gosci i kilka zjadlam :)

Samopoczucie mam super, a dlaczego? Opisalam to w postach Sonii :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Jestem własnie po wizycie u lekarza..
Nie wiem czy jestem rozczarowana, czy zaskoczona. Nie umiem tego ując. Badanie okazalo sie byc inne niz oczekiwalam, tak samo jak rozmowa z lekarzem i wyciagniete wnioski..
Cos jest nie "hallo" ale jeszcze nie wiem co.
Na razie mam dola psychicznego po tej wizycie... nic wiecej :(

Buziaki:*:*)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Pati :-) Co to za hustawka emocjonlana...?
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Własnie Pati cos ostatnio masz hustawke nastrojow... Bedzie dobrze, zobaczysz, mysl pozytywnie, to pomaga. Pamietaj - myslenie jest sprawcze :*
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Gdybym była w ciąży powiedziałabym, że wynikiem moich nastrojów jest właśnie ciąża :)
Niestety nie jestem..

Wszystko co do tej pory wiedziałam o endometriozie i sposobach jej leczenia legło w gruzach..
Jestem na wizycie u lekarza, pokazałam ostatnie zdjęcia z USG, chwila rozmowy no i następne badanie. USG wykazało, że w przeciągu tych ostatnich 3 tygodni guz urósł mi o 1,5 cm. Teraz ma wielkość ok 6-7 cm.. Zmartwiło mnie to, ale to nie wszystko..
Siedzę na fotelu do badań a lekarz sięga po telefon.. Dzwoni.. i Nagle pytanie: "Czy operacje z 27 możemy przesunąć na 22? " Szok! Nie było jednak wolnych terminów, lekarz zmartwiony patrzy na mnie i mówi, że muszę wytrzymać w "jednym kawałku" do wtorku niestety, kiedy zapytałam co się dzieje, powiedział, że krwi jest tak dużo w moim jajniku, że zaczął pękać - zagrożenie krwotoku :( DOSTAŁAM DOKŁADNE INSTRUKCJE JAK POSTĘPOWAĆ, ŻEBY WYTRWAĆ TEN TYDZIEŃ!
Żadnej lewatywy, żadnej depilacji nic.. nie będę miała sprawdzanej drożności jajowodów.. W szpitalu spędzę jak dobrze pójdzie minimum tydzień. Dlaczego? Co jeszcze jest nie tak? Nie chciał powiedzieć, zapytałam o stopień zaawansowania choroby, prosił bym tym się na razie nie interesowała, że mam wytrzymać do poniedziałku. po operacji będę miała podawane sterydy na ból.. ale żadnych zastrzyków czy leków o których pisałyście.. nie będzie powtórki zabiegu po pół roku - bynajmniej nic takiego nie przewiduje.. Żadnej diety mi nie chciał przepisać.. Wręcz przeciwnie, mam tak osłabiony organizm, że każda dieta będzie mnie jeszcze bardziej męczyć; mam jeść 5 posiłków dziennie, regularnie, nie wolno mi tykać fast-food'ów, mało tego "Proszę aby Twój narzeczony, chłopak, partner czy kogo tam masz również nie jadł fast-food'ów" i mam jeść jak najwięcej owoców - no w sumie jakaś dieta jest:P :)

Stąd moje wahania samopoczucia..
buziaki:*:*)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

I to jest wlasnie nasza sluzba zdrowia! Zagrozenie krwotoku ale nie ma miejsc! Nie moge tego pojac! Ale trzymaj sie Pati, bedzie dobrze, jestesmy myslami z Toba :*
Żaklina
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Pati, lepiej, ze gin na wyrost mowi o pewnych sprawach niz mialby zlekcewazyc... W szpitalu spotkasz kilku innych specjalistow, pytaj ich i sluchaj uwaznie :) i oczywiscie wyciagaj wnioski :) a potem tu sie pojaw i nas doksztalcaj, b. na to liczymy :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

na razie nigdzie nie uciekam:p ale jak tylko uciekne to n a pewno tez wroce:):)
Bardzo zle sie czuje, lewy jajnik daje sie we znaki.. czasami zginam sie w pol.. Staram sie postepowac zgodnie z instrukcjami lekarza ale to jest trudniejsze niz myslalam.

Mam nadzieje ze to co przejde w szpitalu pomoze mi dawac Wam wiecej wsparcia:*:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Juz dajesz nam wsparcie Pati :) Tak, to czasem jest trudne, ale grunt to sie nie zalamywac :)

Gratuluje awansu na eksperta ;) :*
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

o lol! nawet nie zauwazylam:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Tak sie dzieje automatycznie po 50 napisanych postach :)
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Pogodziłam się z Miłoszem!!! :)
Siedzi teraz u mnie i bedzie ze mna w szpitalu.. od razu mi lepiej :)

buziaki:*:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Widzisz, mowilam ze bedzie dobrze :) Super, ciesze sie :)

Buziaczki :*
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Cześć dziewczynki:)

Niestety muszę się na razie z Wami pożegnać, jutro rano będę już w szpitalu. Mam nadzieję, że zdrowie pozwoli mi szybko do Was wrócić. Życzę Wam wszystkim dużo wytrwałości w walce z chorobą, a tym u których jeszcze nie stwierdzono endo, życzę tego, by to nie była ta choroba...
Dziwnie się czuję.. nie boję się, jestem nad wyraz spokojna jak na razie.. boję się tylko wieczoru, gdy będę kładła się spać.. czuję ze wtedy siądzie mi psychika..

Do "usłyszenia" kochane..
buziaki:*:*:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Powodzenia Pati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Powodzenia Patrycja. Jestesmy z Toba :* Czekamy tu na Ciebie :*
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Witajcie dziewczyny :)
Właśnie weszłam do domku i musiałam się przywitać z Wami :)
Odezwę się później, bo narazie musze odpocząć.. buziaki :*:)

ps.. cudem mnie wypuscili dzisiaj:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Zaklinka1989 »

Witamy Cie Patrycja :) Czekamy na wiadomosci :*
Żaklina
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Dziewczynki moj pobyt w szpitalu byl po prostu niesamowity.. to co przezylam, to co wyszlo z operacja z moim zdrowiem jest po prostu dla mnie do tej pory wrecz ciezkie do uwierzenia.. Mieli mnie trzymac jeszcze tydzien.. ale ze wzgledu na ten dluugi weekend mnie puscili do domku, natomiast wracam do szpitala w srode.. Boze jak ja sie ciesze ze jestem juz w domku..
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”