ENDOMETRIOZA

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Aga1983
Udzielaj±cy się
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 8 lipca 2012, 19:19

ENDOMETRIOZA

Post autor: Aga1983 »

:wink:NIE WIEM CO MAM ROBIĆ LECZYĆ SIĘ CZY ZOSTAWIĆ TO I ZNOSIĆ CIERPLIWIE BÓL JESTEM TU OD NIEDAWNA POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY TU TRAFILI ZDROWYCH I CHORYCH
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: ENDOMETRIOZA

Post autor: gosiak76 »

Witaj Aga - mam nadzieje ze podejmiesz sluszna decyzje co zrobic dalej ale pamietaj ze zdrowie ma sie tylko jedno a bol potrafi wykonczyc zarowno fizycznie jak i psychicznie. Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: ENDOMETRIOZA

Post autor: vwd »

Witam Cie b.mocno i cieplo :D (doslownie, bo u mnie upal!) Koniecznie trzeba sie leczyc, bo jak sobie odpuscisz to co to zmieni??? Nie wolno sie poddawac! - to tak powiem Ci na poczatek :)
(Przy okazji jedna prosba: nie pisz wersalikami, na forum stosujemy je tylko w wyjatkowych sytuacjach, gdy chcemy cos podkreslic, krzyknac ;) Dzieki).
Napisz cos wiecej o sobie, czy chorowalas wczesniej na cos? jak bylo w dziecinstwie? jak sobie radzisz z choroba? Kto Cie wspiera? Czy czesto miewasz gorsze dni?..... :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: ENDOMETRIOZA

Post autor: Araja79 »

Witam. Na pewno się leczyć, zwłaszcza że doskwiera Ci ból...
Mam koleżankę, u której stwierdzono endo, ale sie nie leczy, bo źle znosiła leki... Nie odczuwa żadnych dolegliwości i żyje pełnią życia...Tak twierdzi... Zastanawiam się tylko co zrobi kiedyś, gdy choroba opanuje organizm...
Więc mogę tylko powiedzieć lecz się kobietko, w niczym to nie przeszkadza... Ja się leczę z nadzieją na normalne zajście w ciążę i spokojne życie...:)
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: ENDOMETRIOZA

Post autor: kawa1981 »

Musisz sie leczyć, bo potem może być już tylko gorzej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: ENDOMETRIOZA

Post autor: agachod1 »

Jak czytam na forum, ze dziewczyny z powodu choroby traca jajniki, fragmenty jelit albo pozbawiaja sie szansy na zajscie w ciaze, to sobie mysle ze swiadoma rezygnacja z leczenia endo to czyste szalenstwo. Wedlug mnie kazda chorobe trzeba leczyc i walczyc o swoje zdrowie, bo to przeciez ono jest najwazniejsze.

A tak w ogole to napisz nam cos wiecej o sobie. Jakie mialas objawy? Czy juz leczylas sie na endo? Jak dlugo to trwa? Pozdrawiam. Agnieszka.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: ENDOMETRIOZA

Post autor: domowniczka »

Hej Aga1983 , jestes tu jeszcze? bo chcialam sie z Toba przywitac :D
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: ENDOMETRIOZA

Post autor: alcia28 »

Cześć Aga 1983
Przyłączam się do pytania domowniczki czy jeszcze tu zaglądasz?
Powiedz Nam dlaczego masz wątpliwości czy się leczyć czy nie?
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: ENDOMETRIOZA

Post autor: rivombroza »

Musisz byc naprawde wykończona...musisz iśc w którąś stronę...proponuje leczenie..przynajmniej co jakiś czas.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”