Tez mam endo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: Tez mam endo

Post autor: Alcia »

Alu daj znac po wizycie co i jak, moze te plamieia to nic takiego, czekam na dobre wiadomosci;)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Ja mam wrażenie że z nerwów się pojawiło to plamienie. Raz to to że to wszystko już tak blisko a dwa to mój mężuś, a raczej jego zachowanie też to trochę zaczęło go przerastać. Już jest spokój, porozmawialiśmy i wyjaśniliśmy sobie wszystkie obawy ale zanim to nastąpiło były ciche dni. Trochę sobie poryczałam i wylałam wszystkie swoje żale. On jest super zdrowy, badanie nasienia rewelacja tylko ja do kitu....ehh i to właśnie powoduje pogłębianie się doła że to co nie możliwe w posiadaniu dzidzi to moja wina. Musiałam to po prostu wypłakać dlatego nie pisałam kilka dni bo nie czułam się na siłach. Jeszcze te recepty: jedna na 2000zł i druga na około 700zł. Tak się to chyba skumulowało i zaczęłam plamić.....Dam znać co będzie jutro. Trzymajcie kciuki żebym dostała zastrzyk
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Znam to uczucie doskonale :( i chyba każda z nas... Mój mąż też ma nasienie rewelacyjne-same wyścigówki... a Ja...?? eh szkoda gadać... czasem tak po prostu jest, że mamy gorsze dni...hehehe ja też przerabiałam teraz 4 dni "w ciszy" łączę się z Tobą...;) Trzymam kciuki za zastrzyk.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Haha właśnie jakie to jest dziwne w naszym przypadku. Mój pali papierochy , żłopie piwo bo bardzo lubi i mało tego jest kierowcą i ma same "robocopy" - jak to określił mój lekarz. A ja??!! Hmm... Jestem dzieckiem czarnobyla....
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

No to mam moje drogie dobre wieści.
Po pierwsze mam już L-4 od dziś do 12 grudnia. Cały jajnik się wyciszył i dostałam pierwszy zastrzyk.
Teraz będę się kuła w domu, i będę miała mnóstwo czasu więc będziecie zanudzane moją osobą :lol: :lol:
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: Tez mam endo

Post autor: Alcia »

Alu ciesz sie bardzo że dostalas zastrzyki:D zaszczycaj nas swoja osoba ile wlezie:D A co do cichych dni i ,,wybrakowania,, to ciche dni mina, dzidzia sie urodzi i o wszystkim zapomnisz;)
Ostatnio zmieniony środa, 13 listopada 2013, 07:35 przez Alcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Supcio :) Trzymamy kciuki. A ile masz tych zastrzyków?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Mam 20 zastrzyków Gonapeptyl Daily 1 raz dziennie rano i teraz biorę przez ostatnie 6 dni jeszcze antykoncepcję. Po zakończeniu anty jadę na badanie krwi E2 (estradiol) i LH. Po dobrych wynikach zaczynam Gonal F 900 PEN 237,5 jednostki od 3-6 dnia cyklu. Pierwsze USG w trakcie stymulacji 5 dnia cyklu. Tak to na razie wygląda. Mam jeszcze inne zastrzyki na pózniej - łącznie mam ich około 30 szt. Dziś pierwszy zrobiłam sobie sama i jakoś to fajnie poszło.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

alcia28 pisze: będę miała mnóstwo czasu więc będziecie zanudzane moją osobą :lol: :lol:
juz na to czekam!!!!!!! :D
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Może to dziwne ale mam straszne napady humorów i strasznie mnie bolą plecy....i co dziwne to jestem teraz strasznie zniechęcona do czegokolwiek. Po prostu mam mega lenia. Codziennie popołudniu strzelam drzemkę godzinną lub dwugodzinną i wieczór normalnie zasypiam.
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: Tez mam endo

Post autor: Alcia »

Alu moze po prostu twoj organizm juz jest przemeczony i potrzebuje odpoczynku, poleniuchuj sobie troche a co sprzatanie nie zajac nie ucieknie, a humory maz musi zniesc:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

hormony robią swoje...:)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

alcia28 pisze:Dziś pierwszy zrobiłam sobie sama i jakoś to fajnie poszło.
jestem z Ciebie b.dumna! :)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Dziękuje Wam kochanie że ze mną jesteście cały czas i mnie dopingujecie. Nawet nie wiecie jakie to dla mnie ważne.

Alciu to prawda byłam mega zmęczona i potrzebowałam odpoczynku teraz to widzę bo naładowałam baterię za te parę dni a teraz podeszwy mi się palą :lol:

Araju z tymi hormonami to też fakt potrafię mieć 5 różnych nastrojów w ciągu dnia.

Vwd zawstydziłaś mnie i jednocześnie dziękuję. Ja w sumie sama jestem z siebie dumna bo nie tak dawno temu mama mi robiła zastrzyki na zakrzepicę i mdlałam co zastrzyk a tu postanowiłam sama spróbować i jakoś się udaję. Nie schodzę :lol: !!! Teraz mam konkretny cel może i dlatego coś się w psychice odblokowało.

Kurcze trzymajcie za mnie kciuki moje drogie bo już wszystko zrobiłam co chyba mogłam zrobić i codziennie się modlę żeby się udało. Teraz to już wszystko w rękach Pana Boga....
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: Tez mam endo

Post autor: Alcia »

Ciesze sie ze akumultory sie nalodowaly:D Oczywiscie ze trzymamy kciuki jestesmy z toba, i czekamy na pozytywny finisz:D
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

Slonko, trzymam kciuki bezustanie (wiesz, jak ciezko klikat z zacisnietymi kciukiami? :lol: ) Zycze powodzenia!!!!!!!
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

I miałaś nam tu czas częściej umilać i co??
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Wiecie że myślałam że będę mieć mnóstwo czasu i będę pisać i pisać....chyba się przeliczyłam.
Teraz odbijam sobie czas spędzany w pracy i odrabiam zaległości ze znajomymi a poza tym ciągle w drodze z moim mężusiem a to tu a to tam...i tak czas leci dzień za dniem. Dziś cały dzień siedziałam z koleżanką w szpitalu bo ma problemy i dostała mega wysokiego ciśnienia. Niestety u mnie w szpitalu się nawet z ciężkimi przypadkami nie spieszą. Pomóc nie pomogą ale zdechnąć też nie pozwolą. Tak to niestety jest. Postaram się dotrzymać wcześniej danego słowa że będę Was nawiedzać :D Obiecuję :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Alciu co slychac u Ciebie ? Jak wyglada sytuacja na drodze staran o malenstwo ? Cos ruszylo do przodu ?? Pozdrawiam cieplutko i dziekuje za wsparcie - Gosia :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Cały czas biorę zastrzyki Gonapeptyl Daily, jutro właśnie jadę na pobranie krwi (2 dc)w celu sprawdzenia poziomu LH i E2. Jeżeli wynik będzie dobry to od 3dc - 6dc dołączam gonal przez następne 3 dni. Potem w niedzielę pierwsze kontrolne USG.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Wobec tego zycze powodzenia i zeby wszystko ulozylo sie jak najlepiej dla Ciebie :) Bede trzymac kciuki i bede myslami razem z Toba by sie udalo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Byłam dziś na badaniach. Wyniki mam dobre i mam dołączyć od jutra gonal. W niedzielę jadę na pierwsze usg "podglądanie". W poniedziałek jeszcze ostatni raz do łodzi na szczepienie. Już coraz bliżej.... :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

To wspaniale wiadomosci - super ze wszystko idzie do przodu malymi kroczkami :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Super! Na pewno nie możesz się już doczekać.. Kochana ciągle jestem myślami przy Tobie i szczerze mówiąc, chwiliami zazdroszczę Ci że jesteś już na takim etapie... Ja muszę jeszcze czekać...
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Od wczoraj 'ładuję" gonal i zle się po nim czuję. Dziwnie to zabrzmi ale czuję się jakby mnie grawitacja ciągła do ziemi, a dokładniej to tak jak by mój brzuch chciał spaść na podłogę :lol: Najlepiej jest jak leże ale cały czas nie da się leżeć. Poza tym spoko. Jutro jadę na pierwsze podglądanie - zobaczymy co "tam" słychać.
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: Tez mam endo

Post autor: Alcia »

Alu powodzonka , i pamietaj caly czas jestesmy z toba:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Na dzisiejszej kontroli wyszło że mam ładnych 6 pęcherzyków (widocznych). Mam jutro wbić resztę gonalu i we wtorek zaś na kontrolę z nowymi zastrzykami. Mam zabrać ze sobą 2 ampułki bo jeszcze lekarz nie wie ile mi poda. Jutro ostatni raz do Łodzi na szczepienie. Brzuch mnie boli, jajnik też, żołądek też boli bo muszę brać przed każdym szczepieniem Ranigast 150. Brzuch mam jak balon chyba od zastrzyków bo jem bardzo mało. Zniosę to wszystko jakoś....
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

zniesiesz, a my z bedziemy Cie dopingowac! :)
W koncu to nie wyrywanie na zywca zebow ;)
i cel sie liczy! a cel sluszny :D wiec do celu!!!!! :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Alu na pewno wytrawsz - wiem ze nie czujesz sie najlepiej ale dopniesz swego aby osiagnac wyznaczony sobie cel. Ja w to wierze i mysle ze Ty rowniez - powodzenia :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Wczoraj łódz i ręce pokłute od nowa. Mega dzis bolą mega mega :( :( :(
Dziś na kontroli w krakowie okazało się że mam tylko 3 pęcherzyki które rosną. Dostałam podwójną dawkę następnych zastrzyków i mam brać po 2 do czwartku. W czwartek zaś kontrola. Dostałam już papiery od anestezjologa do wypełnienia. Pobrali mi jeszcze krew na badania i na grupę krwi. Mam już dość tych jazd wszędzie już naprawdę mam dosyć. Jeszcze strasznie mnie boli jajnik i w ogóle brzuch, kłuje mnie w nogach i jeszcze rękami nie mogę ruszać.... :( :( :( ehhh mam jakis jęczący dzień dziś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”