witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Hej Gosiaczku..znowu mam zaległości :( :( :( ale jak dobrze zrozumiałam masz znowu problemu z gardłem.No to męczymy się razem.Tak mi przykro,że znów sie męczysz kochana.Jedyne co mogę zrobić to cię uściskać wirtualnie choć chciałabym móc więcej coś zrobić.No ale mocy żadnych nie mam :) Trzymaj się kochana dzielnie.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosienko tak mam problemy z gardlem ale stosuje masc rozgrzewajaca do smarowania bo jest to od przeziebienia i jest coraz lepiej juz. Gosiu tak bym chciala Tobie rowniez jakos pomoc abys sie tak nie meczyla a jedyne co mozemy zrobic to starac sie wesprzec siebie nawzajem. Przesylam Ci moc pozytywnych fluidkow i przytulaska - trzymaj sie dzielnie.
Ja dzis wypilam sobie herbatke z miodem - mniam :) Siedze jeszcze sobie w domku a do pracy jutro - wciaz odczuwam bole niestety jak siedze wiec staram sie znalezc bardziej komfortowa pozycje, rowniez nadal mecze sie z biegunkami - to tak w skrocie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Hejka...powoli nadrabiam zaleglości...

przerąbane z tym gardłem...tym razem glosal nie działa? (pamietasz o wit A+E?) ;)
coś musi w koncu pomóc....trzymam kciuki...
Pozdrawiam gorąco z chłodnej nieco Polski...

;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Glosal dziala i owszem a o witaminie A+E zapomnialam ale problem z gardlem tkwil w czym innym bo w sumie glosal i woda wystarczaja mi w zupelnosci na moje suche gardlo - problem tkwi w tym ze mnie przewialo i stosowalam rowniez syrop ale jest juz znaczna poprawa.
Za to z bolami i biegunkami nie ma zbytniej poprawy i tu jest wiekszy klops.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

hej! hej! czesc Gosiu! :) przybieglam sie w pierwszej kolejnosci przywitac z Toba ;) przekazuje Ci pol mojej pourlopowej energi 8) i mnostwo sedecznych pozdrowien :) :) :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosienko, tak jakos wyszlo w poniedzialek, ze pojechalismy po pare drobiazgow do domku po poludniu i naprawde nie mialam kiedy zasiasc do kompa. Jak sie czujesz slonce? Czy juz troche lepiej z gardziolkiem? Mam nadzieje, ze tak. Sciskam cie mocno i caluje. :D :D :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Hej hej najdrozsza Vwd :) :*** Mam nadzieje ze wypoczelas kochana i dziekuje za Twoje serdeczne pozdrowienie oraz pourlopowa energie - brakowalo mi Ciebie i myslalam jak tam Tobie uplywa czas podczas urlopiku. Wiem ze ciezko jest wracac do szarej rzeczywistosci - mi tez jest ciezko bo wciaz mam wizyty u specjalistow.

Agus nie szkodzi naprawde - wypoczelam sobie i bylo milo bo ogladalam bardzo swietny film pt."Foster" i polecam go bardzo mocno do obejrzenia a jest o rodzinie ktorzy mieli wypadek i maja trudnosci z poczeciem nowego malenstwa i wybieraja sie do domu opieki by adoptowac dziecko .... reszty nie zdradze a warty jest obejrzenia naprawde. Co do mojego gardelka to jest juz bardzo dobrze - gardelko funkcjonuje na pelnych obrotach oprocz tego ze jest suche ale na to dzialam glosalem. Calusy i mam nadzieje ze te drobiazgi ktore kupiliscie do domku nadadza jemu milego nastroju.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: witajcie

Post autor: patrycja89 »

Gosiu cieszę sie ze z Twoim gardłem jest lepiej i ze glosal Ci pomaga. Miejmy nadzieje ze bóle i biegunka też Ci w końcu odpuszcza i wszystko wróci na dobre tory. życzę ci dużo zdrowka, udanych spotkań z psychologiem i dużo cierpliwości przeplatanej z nadzieja:-) niech to wszystko wyjdzie Ci na zdrówko. Pozdrowienia też dla Mariki. Trzymaj sie kochana i pisz na kom - teraz będę dostępna 24 h na dobę:-)

Do "zobaczenia"
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, dlatego tak lubie wracac tu na forum, ze zawsze czeka mnie mile powitanie :D Dzieki Ci za to! :) :) Tym razem przywiazuje do tego wieksza wage, gdyz w czasie urlopu mialam wypadek samochodowy i moglo mnie juz tu po prostu nie byc, ale wyszlam calo, a ucierpialo tylko auto :) Teraz inaczej patrze na swiat (przynajmniej na razie, poki wszystko na swiezo w pamieci) i powiem tak: Uczmy sie cieszyc tym co mamy, bo... chwila i mozemy juz nie miec nic.
Gosiu, Ty wspanialo kobieto, otoczona ciagle zyczliwymi, milymi osobami jestes super! Ludzie lgna do Ciebie :) a ja dziekuje Ci za to, ze zawsze mozna Cie tu znalezc i ze dla kazdego masz dobre slowo :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Patus dziekuje Ci kochana i obiecuje ze bede pisala na Twoja komorke abym tez wiedziala co dzieje sie u Ciebie najdrozsze Sloneczko. :***
Slonko bole i biegunki pewnie beda poki nie zostana opanowane przez lekarzy i medykamenty - wiec tu musze byc bardzo cierpliwa a to nie zawsze jest takie proste.

Kochana Vwd jak dobrze ze tu jestes wciaz z nami i ze nic sie Tobie nie stalo podczas tego wypadku - nie wiem czy bym to zniosla wiec nie rob mi juz takich numerow prosze!! Milo mi slyszec ze lubisz tu wracac bo ja naprawde lubie jak tu jestes z nami i zajrzysz nawet od czasu do czasu. Pamietam te nasze przegadane chwile i wspolny czas spedzony w Olsztynie - bylo wspaniale naprawde i wiem ze teraz moja kolej wybrac sie do Ciebie. Nie wszyscy moga lgnac do mnie :) a wszystko zalezy od postawy osob i ich charakterow. Sle moc pozytywnych fluidkow do Ciebie i zawsze jestem kiedy mnie potrzebujesz - pamietaj o tym Sloneczko :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: witajcie

Post autor: rivombroza »

:D :D Hej Dziewczynko :D
Gosiu widzę, że jesteś w dobrym nastroju...bardzo pozytywnie:)
Nie dawno weszłam na Giewont ...pomodliłam się za was kochane dziewczyny szczególnie za Ciebie Gosiaczku...o zdrowie...
Było ciężko...ale nie poddałam się!!!tak sobie wtedy myślałam...że mogę wchodzic tak :cry: co dzień, bo cóż to jest za wysiłek w porównaniu z naszą chorobą??kropla w morzu.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Ci bardzo Madziu - jestes kochana :) :*** Mam dobry nastroj bo spedzamy z Marika wspolnie czas a wczoraj zrobila mi niespodzianke nie mowiac mi nic i do mnie przyjechala - bardzo mnie tym ucieszyla bo bylo to takie spontaniczne :)
Staram sie tez cos zrobic dla siebie i kupilam sobie nowe butki na koturnie - nawet sa calkiem fajne :)

Madziu najwazniejsze ze weszlas na Giewont bo to jest duzy wyczyn i mam nadzieje ze kiedys pokonasz jeszcze inne szczyty czego mocno Ci zycze :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosienko, drobiazgi naprawde byly potrzebne. Kupilismy takie koszyki do regalu zeby je wstawic na polki. Tu jest taka moda na to, a ja uwazam, ze to bardzo praktyczne, bo jednoczesnie pozwala pozbyc sie szuflad i zdobi wnetrze. Takze zakupy sie udaly, a ja wczoraj mialam z tym troche pracy. Ciesze sie, ze z twoim gardlem jest juz lepiej. Oby tylko z reszta wszystko sie wyjasnilo. Niestety trzeba poczekac, ale mysle ze warto uzbroic sie w cierpliwosc, bo chodzi przeciez o twoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Przesylam ci moja pozytywna energie, ktora doda ci wiecej sil do walki o kazdy dzien. A film na pewno obejrze skoro ty go polecasz. Ja ostatnio ogladalam film pt: Ostatnia piosenka. Bardzo fajny i godny polecenia. Trzymaj sie. Pozdrawiam cie cieplo.

Moze w piatek przed poludniem uda sie nam spotkac na skype. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Z gardlem jest lepiej ale co nieco jeszcze odczuwam w nim. Poza tym pomimo bolu i biegunek zaczelam odczuwac dyskomfort pecherza ale mam nadzieje ze mi to przejdzie. Prawa strona w okolicy jajnika jest wciaz powiekszona.

Agus w piatek rano na godz. 10.10 mam ustalone badanie krwi - to znaczy ogolnie tylko pobranie i wroce do domku - jak cos to oczywiscie moze uda sie nam zlapac na skype - po powrocie bede musiala dopiero zjesc sniadanko badz wezme cos do schrupania ze soba do przychodni i w drodze powrotnej troszke zjem.

W niedziele bede widziala sie z Marika - znalazla mieszkanko wiec zobacze jak bedzie sie jej mieszkalo. Mam nadzieje ze bedzie to przytulny kacik aby dobrze sie w nim czula.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

No jak ta Marika ma dobrze z Tobą.Dobrze jest mieć kogoś przy sobie na kim można polegać.No ale u ciebie słyszę że coś z pęcherzem :( :( :( niedobrze !!!! Tulę Gosiaczku Cię
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

A ja natomiast ciesze sie ze ja mam :)
Oczywiscie po jej pierwszej chemii jakos w dwa tygodnie pozniej planujemy wypad do Lancaster aby zwiedzic sobie miasteczko - podobno sliczny jest tam kosciolek. Wiec aby tylko Marika dobrze czula sie po pierwszej chemii to wszystko bedzie dobrze.
No wlasnie moj pecherz ... obserwacja trwa gdyz moje dolegliwosci powiazane sa wlasnie z dolna czescia ciala jak narzady rodne, pecherz oraz jelito. Coz jakos trzeba przetrwac do kolejnych wizyt i pracuje nad tym aby odzyskac moja dawna sile.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Gosia, nie mogę się doczytać...dostałaś już wynik cytologii? ok?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, dzieki, ze tak cieplo do mnie mowisz :) Ja tez o Tobie mysle :) i martwie sie, gdy slysze, ze znowu cos nie tak...
dzis ciesze sie szczesciem Patrycji :D i wiadomosc od niej b. mnie ucieszyla :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Madziu co do cytologii to nic nie wiem a skoro nic nie wiadomo to chyba raczej jest wszystko dobrze bo lekarz powiedzial ze jak bedzie cos nie tak to bedzie do mnie dzwonil.

Vwd rowniez ciesze sie szczesciem Patrycji - wspaniale ze ma parke malenstw :)

Dzis bylam na pobraniu krwi a wyniki beda za tydzien - mam juz umowiona wizyte u lekarza i wtedy dowiem sie co i jak. Dzis Marika bedzie miec jej pierwsza chemioterapie i mam nadzieje ze do niedzieli wszystko sie ustabilizuje bo zamierzamy sie spotkac i spedzic razem czas u niej w nowym mieszkanku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

W piatek poznam wyniki badan. A co do wycieczki to mam nadzieje ze sie uda - dziekuje AKKM :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Trzymam kciuki...;)
pozdrawiam weekendowo...;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki Madziu - zycze udanego weekendu :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Marika jest w szpitalu - wystapily male problemy po chemioterapii a mianowicie wymiotowala a jej temperatura caly czas sie wahala - spadala badz wzrastala. Mialysmy sie dzis spotkac razem ale poinformowala mnie o swym pobycie w szpitalu i najprawdopodobniej wyjdzie jutro - napisala ze mam sie nie martwic a dla mnie najwazniejsze jest ze trafila szybko pod opieke specjalistow i mam nadzieje ze wkrotce bedzie lepiej.
Moze uda sie nam spotkac w srode bo mam wolny dzien badz w czwartek bedzie mogla byc ze mna w szpitalu a po wizycie udac sie gdzies razem.

Co do mnie to czuje ze problem z gardlem wraca jak bumerang i jak kaszlalam to czulam bole w prawej dolnej czesci w okolicy mojego jajnika gdzie zazwyczaj odczuwam bole, strona ta jest wciaz powiekszona i nadal wystepuja biegunki. Pojawiaja sie tez bole rano po wyproznieniu pecherza o czym bede musiala poinformowac lekarza - wiec w tej kwestii nie ma zmian. Jedyne zmiany jakie nastapily u mnie to zmiany emocjonalne i znow staje sie powoli silniejsza psychicznie osoba.
Poza tym wciaz wyczekuje listu z wizyta u gastroenterologa.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: witajcie

Post autor: svergie »

Gosia mam nadzieje, ze Twoja przyjaciolka szybko odzyska sily a Ty uzyskasz pomoc specjalisty.
Milo widziec, ze wracasz do formy :)

Sciskam :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo kochana :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosienko kochana, znowu niezbyt dobre wiadomosci u ciebie i to mnie baredzo martwi. Wiesz co, ja mysle, ze jak jest problem w tej czesci brzucha, to ogolnie wszystko na siebie oddzialuje. Powiekszone jelito naciska na jajnik i macice, powiekszony jajnik naciska na pecherz, a problemy z macica nie wplywaja za dobrze na odbyt i tez mozna odczuwac ucisk. To takie przyklady tylko. Ja np wciaz odczuwam moj odbyt przy penetracji i chyba musze sie pogodzic z mysla, ze tak juz zostanie. Bardzo mi przykro, ze u ciebie jak nie gardlo, to znowu biegunki i bole brzucha. Ale miejmy nadzieje, ze wkrotce dostaniesz list z terminem wizyty u gastroenterologa i bedzie wiadomo co sie konkretnie dzieje i dostaniesz leki zeby sie chociaz te biegunki uspokoily u ciebie. Postaraj sie duzo pic zeby nie odwodnic organizmu.

Dobrze, ze Marika juz po chemii. Oby tylko szybko jej organizm sie zregenerowal i podjal walke z choroba. Fajnie, ze ona ma nowe mieszkanko. Cos o tym wiem, bo przeciez my niecaly m-c temu tez osiedlilismy sie w swoich czterech scianach. Bardzo sie ciesze, ze ona tez wreszcie bedzie miala komfort i bedzie mogla zyc spokojnie, bez zbednych stresow, ktore przeciez nie wplywaja zbyt dobrze na samopoczucie zwlaszcza, gdy sie jest choremu.

Ja dzisiaj jestem w domku i mam nadzieje, ze juz wkrotce zobaczymy sie na skype. Trzymaj sie sloneczko. Buziaczki. :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mam taka nadzieje Agus a Marika jest po chemii ale w niedziele byla w szpitalu - na szczescie juz jest w domku, ale za 3 tygodnie bedzie miec kolejna dawke chemii. Mam tylko nadzieje ze miedzy tymi sesjami chemioterapii wybierzemy sie na wycieczke.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

No i jutro czeka mnie wizyta w klinice leczenia bolu - bede pozno w domku bo pewnie okolo godz. 19 gdyz najpierw do pracy a pozniej do szpitala. Mam nadzieje ze nastapi zmiana leku lub sposobu leczenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”