Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati obydwie z siostra wygladacie przepieknie a sesja zdjeciowa suuuuuuuper :) Caluski.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Biorąc pod uwagę, że brzuszek pojawił mi się już w 3 miesiącu.. a teraz jestem przy końcówce.. to ten duuuuży brzuszek sprawia iż ludzie pytają mi się albo "za ile dni rodzisz" albo "ile dni jesteś już po terminie" :P nikt raczej nie wpada na to że to ciąża bliźniacza.. Moja maluchy są duże jak na bliźniaków no to też mnie rozpychają ;) a nie będę każdemu tłumaczyć że spodziewam się dwójki łobuziaków :) Mi tam się mój brzuszek podoba.. cieszę się, że nadal wszystkie kg idą mi tylko w powiększający się brzuch a nie w biodra, czy pupę.. Jestem teraz taaaaaka duża i taaaaaaaka szczęśliwa :)
Jak mi się uda to pokaże wam brzuszek z 3 i 7 miesiąca ;)

P.S. Dziękuję za miłe wpisy :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

gosiak76 pisze:Pati obydwie z siostra wygladacie przepieknie
cos przegapilam? Pati, caluje Cie w oba policzki, po calusie dla kazdego bobasa :) :) Super, ze sie dobrze czujesz i dobrym humorem emanujesz ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Kochana Vwd ojjj przegapilas link do fotek siostry Pati na ktorych moglam zobaczyc jej siostre a wczesniej Pati wstawila swoje fotki - dlatego wiem ze obydwie wygladaja cudownie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Milenag2
Udzielaj±cy się
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 5 czerwca 2012, 10:06

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Milenag2 »

Śliczne zdjęcia i wyprawka dla maluszków też :) Takie przygotowania i oczekiwanie to sama frrrajda ... choć jak pamiętam, im bliżej końca, tym bardziej wydaje się, że czas stoi w miejscu a ciąża trwa wiecznie :)
Wykorzystaj ten czas i odpoczywaj.
Uściski!
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: marzenka86 »

Gratulacje!!To zaniedługo dzieciaczki będą już z nami na świecie bo do września tak zleci :) ale fajnie....bliźniaki super!!A zdjęcia ślubne super!!!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

fotki Pati super! a siostry obejrzalam przed chwila - co za sesja... ;) b.mi sie podobaja :D
Pati, czy kiedys myslalas, ze bedziesz miec bliznieta? ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Hej:)
Vwd, szczerze? To nie:)
Chociaż jak się dowiedziałam, że mieliśmy przypadki bliźniąt w rodzinie to miałam świadomość że mam większe prawdopodobieństwo tego iż mogą się pojawić dwa łobuziaki.. zamiast jednego; zarówno rodzice jak i dalsza część rodziny obstawiała że jeśli już ktoś odziedziczy "skłonność" do "zrobienia" bliźniaków to będzie to mój najstarszy brat.. a tym czasem ja za 10 tygodni przywitam dzieci, a mój brat 29 czerwca 2013 r dopiero będzie ślubował..
Ogólnie moje bliźniaki zaskoczyły wszystkich... no ale kto powiedział, że reszcie rodzeństwa też się nie przytrafią?? :) Swoją drogą.. mój tata tak bardzo czeka za wnukami.. a jak tak każdemu z jego 5 dzieci trafią się bliźniaki to dopiero będzie miał wnuków a wnuków.. ciekawe co wtedy powie ;p

Czasami jak oglądacie filmy.. to są sceny, które specjalne puszczane są w zwolnionym tempie.. i wiecie co.. ja ostatnio się czuję jakby ktoś mnie do takiej sceny wstawił i nie chciał wyjąć.. Wszystko co robię.. chodzę, podnoszę reće, niosę coś.. sprzątam.. czuję jakbym robiła o 70% wolniej niż dotychczas.. czuję się taka.. spowolniona.. Lekarz kazał mi się uspokoić, więc dużo wypoczywam.. ale przez to jestem taka przymulona.. może to już efekt tego ciążącego mi brzuszka.. co prawda to i tak nie zdejmuje mi uśmiechu z buzi.. Lekarz mi mówił, że teraz maluszki się uspokoją na jakiś czas bo mają coraz mniej miejsca.. ale się pomylił.. bo właśnie teraz dostały takiego powera że jeszcze tak rozbrykane to nie były.. fajne uczucie.. ale czuję się zmęczona, chyba przez tą pogodę.. chwilami nawet nie mam siły odpisać na smsa.. i tak jak ktoś napisał wcześniej.. czas mi strasznie spowolnił.. czekam na poród z utęsknieniem a mam wrażenie że zatrzymało się to 10 tygodni w miejscu.. Ja nie wiem jak dotrwam do tego czasu... chciałabym już przytulić moje skarby (...)


Postaram się zregenerować i napiszę :)

buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati mysle ze dobrze ze wszystko dzieje sie w spowolnionym tempie gdyz musisz na siebie uwazac i to bardzo a niedlugo bo juz za 10 tygodni bedziesz pracowac na zwiekszonych obrotach przy tych malenstwach i wtedy bedzie przyspieszony kadr wiec korzystaj poki mozesz i daj poniesc sie temu spowolnionemu tempu :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

właśnie wybieram się z maleństwami pozbierać wisienki w ogrodzie.. Mam ochotę na krótki spacerek przy tej pogodzie a siedzieć i nic nie robić to ja nie dam rady,, więc w zwolnionym tempie będziemy zrywać wiśnie :)
Wiesz Gosiu, tak czytam Twoje słowa i racja.. może organizm sam z siebie próbuje trochę wypocząć żeby zebrać siły na pracę przy maluszkach :) wtedy nie będę mogła marudzić że nie chce mi się wstać, czy chodzić i nosić dzieciątka ;)
Ale i tak się cieszę, że jeszcze jestem pełna sił.. myślę, że to lepiej wpływa na dzieci.. niż jakbym miała cały czas leżeć..


buziaki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Super ze juz wiesz o co chodzi i mysle ze organizm na pewno przygotowuje Cie bys mogla miec sily i energie dla maluszkow jak beda juz po tej stronie brzuszka. Spacerek super rzecz - tylko zebys nie przecholowala bo ciezar idzie w nogi i puchna jak jest zbyt cieplo. Milego zbierania wisienek :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

no właśnie cała sprawa polega na tym, że dzisiaj nie jest u Nas aż tak ciepło.. jest przyjemny wiaterek i pogoda w sam raz na moje nogi :) Opuchlizna zeszła i dlatego myślałam o spacerku.. no ale się nie wybrałam po zbieranie wisienek.. bo jak wyszłam na dwór to okaząło się, że jeden z naszych pracowników przywiózł jagody dla mamy.. a że ona z tata są nad morzem to musiałam się nimi zając.. wyszło mi 12 słoików.. i właśnie się pasteryzują :) także, żeby się nie przemęczać to wisienki chyba zostawię sobie na jutro..
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

To wspaniale ze porobilas jagodki - przynajmniej juz beda gotowe sloiczki jak mama wroci do domu :) Wypoczywaj a wisienki rzeczywiscie zostaw na jutro :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

Hejka. Fajnie, ze aby wypelnic sobie czas, zajelas sie robieniem wekow. Fajna sprawa. Ja tu nie mam mozliwosci kupic swiezych owocow, ani ogorkow, ale jak mieszkalam w Polsce, to zawsze robilam korniszony, ogorki kiszone, kompoty z wisni, porzeczki, albo grzyby. Jagodki tez dobra rzecz. A z wisniami uwazaj prosze na siebie, no chyba ze sa to wisnie niskopienne. Wtedy to co innego. Caluje mocno i pozdrawiam cala trojke... :D :D :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

a ja przestrzegam! Pati, uwazaj! Nie przesadzaj! Nie laz po drzewach! Nie trzymaj rak w gorze! Nie dzwigaj! Nie poparz sie! Jak Ci jeszcze ktos cos przywiezie to zamrazaj!!! Ty masz teraz sie oszczedzac, pamietasz o tym?! ;)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

vwd pisze:a ja przestrzegam! Pati, uwazaj! Nie przesadzaj! Nie laz po drzewach! Nie trzymaj rak w gorze! Nie dzwigaj! Nie poparz sie! Jak Ci jeszcze ktos cos przywiezie to zamrazaj!!! Ty masz teraz sie oszczedzac, pamietasz o tym?! ;)
zapomniałas o chodzeniu nad zwiniętymi kablami... :lol:

witaj Patrycja.... :)
Za to robienie weków powinnas dostać klapsa...czy mi sie wydaje, czy lekarz kazał odpoczywac?
Jak tak dalej pójdzie nakabluję na Ciebie Twojej Pani Dr.....
Wiśnie wybij sobie z głowy!!!
;)

Cieszę się, że rośniecie, macie się dobrze, humor dopisuje itp itd...Tak trzymaj...a 10tyg jakos zleci...chociaz jak to któras już napisała, czas zacznie się teraz dłużyc...im bliżej tym bardziej się rozciąga i slimaczy....
buziaki
m.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

widzialam wozek z blizniakami na spacerze - od razu pomyslalam o Tobie ;) :D :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Cześć laseczki :)

Ja ostatnio dużo odpoczywam.. nawet nie trzeba mnie do tego nakłaniać, bo mój organizm sam mnie do tego zmusza.. Widocznie tego potrzebuję :) Właśnie idę na górę się położyć.. i tak pomyślałam, że chociaż na sekundkę do Was wpadnę :)

Wiśni zebrałam tylko miseczkę i zaraz je zamroziłam... resztę zebrał nasz pracownik, który się zgłosił na ochotnika i dzisiaj włożyłam je do słoików i już są ugotowane i teraz stygną.. :) drzewka są niskie, więc nie musiałam podnosić rąk.. a zbierałam je pół godzinki.. i naprawdę dobrze mi to zrobiło, bo się dotleniłam :)
Nic więcej nie robię :) wystarczy :) aaa tak jeszcze na swoje usprawiedliwienie mam to, że wszystkie owoce zamiast stać przy zlewie.. to przerabiałam na siedząco.. z nogami na taborecie podpartymi poduszką :) w między czasie tłumaczyłam dzieciątkom czym się zajmujemy właśnie :)

Madziu, ja mam pana doktora :) i panią położną.. więc nie wiem komu chcesz na mnie donosić :)
Wczoraj dokładnie stuknął nam 30 tydzień.. robię się coraz cięższa.. nie.. to dzieci robią się coraz cięższe ;p a ja to czuje, każdą komórką ciała.. no i co chwile obrywam w żebra i pęcherz.. cudowne uczucie ( ktoś Cię bije, a ty się cieszysz jak głupia - taki paradoks :lol: )

VWD aż tak po mnie widać, że lubiłam włazić na drzewa?? w dzieciństwie to było jedno z ulubionych zajęć.. chyba nie ma drzewa na naszym podwórku którego bym "nie zaliczyła" :) ale spoko.. już jestem grzeczna.. te małe szkraby dzień w dzień mi przypominają jakie są ważne i jak bardzo mam na nie uważać :)
A tak przy okazji, ja mam wrażenie że ostatnio wszędzie widzę malutkie dzieci.. nawet bliźniaki :) nie wiem czy to już podświadomie tak się przygotowuję czy faktycznie, tyle ich ostatnio się urodziło w naszych okolicach :)


Aga, my na szczęście mamy swoje owoce i warzywa.. jabłka, gruszki, śliwki, jeżyny, borówkę amer., agrest, porzeczkę, maliny, poziomki, wiśnie.. to skarby natury z ogórka mamy :) ogórki, pomidory, dynie, kabaczki, cebule, rzodkiewki, marchew, pietruszkę, to znowu warzywka z pola taty, które uprawia mama :D także, co roku mamy co wkładać w słoiki :) w tamtym roku samych przetworów owocowych mieliśmy 400 słoików.. w tym roku jednak jest troszkę marniej, bo mama się rozchorowała.. ale i tak mamy co podjadać :) także jak coś to zapraszam na kompociki i sałatki :)

Anetko, coś mi się wydaje, że jak maluchy się pojawią, to ja nie będę miała czasu po piętach się podrapać, a co dopiero przy owocach siedzieć ;p chyba tylko po to żeby je od razu zjadać;p

Gosiu, mama jak mama.. ale to ja będę miała co podjadać, jak maluszki się urodzą.. bardzoo lubię owoce.. a np budyń polany jagódkami.. mmm pychaaa.. :) albo gofry z owocami.. ajjj :) (dobrze że teraz mi mogę pozwolić sobie na więcej;p)

Optymistko, lek dla mamy udało mi się załatwić, szpital mi pomógł :)

Buziaki :):) idziemy spać :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

patrycja89 pisze:także jak coś to zapraszam na kompociki i sałatki
No to trzymam cie za slowo. Moze byc tak, ze jak bedziemy jechac do Polski, to wpadniemy do ciebie i troche cie objemy. Ale ty to masz fajnie. Jak mieszkalam sama, to zawsze robilam weki. U mnie polki w piwnicy nigdy nie swiecily pustkami. No a teraz musze przecierpiec te gotowe, sklepowe przetwory.

Ciesze sie, ze dbasz o siebie i nie przesadzasz z tymi wekami. Bardzo mi przykro, ze mama gorzej sie czuje, ale moze po tym leku troche sie to wszystko unormuje u niej i bedzie lepiej. Pozdrawiam was wszystkich. Trzymajcie sie.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

Pati, spisz jeszcze? Puk, puk, bo przyszla w odwiedziny :D
tyle sloi????? to czlowiek tyle je? :lol: musicie miec spora spizarke :D
jestescie b.pracowici :) :) oj, Twoj maz to dobrze trafil :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: EveLondon »

Witajcie kochani (pisze w liczbie mnogiej bo witam sie tez z lobuziakami co kopia mamusie :D) No ladnie szalejecie z tymi slojami jakbym mogla to wpadam na jagodki :D
odpoczywaj kochana ile sie da bo wiesz teraz musisz spac i odpoczywac za troje :D hehe
Pokaz jakies zdjecie jak rosniesz;p
pozdrawiam i sciskam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

EveLondon pisze: odpoczywaj kochana ile sie da bo wiesz teraz musisz spac i odpoczywac za troje :D hehe
Pokaz jakies zdjecie jak rosniesz;p
pozdrawiam i sciskam

;)przepraszam EveLondon na naruszenie praw autorskich, ale skoro jest opcja cytuj to chętnie z niej skorzystałam...;)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

Patus, ja pozdrawiam cala trojke i zycze przyjemnego relaksu. Dbajcie o siebie. Calusy. :D :D :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Hej :)

przepraszam, że znowu mam taki zastój w odwiedzaniu forum, ale ostatnio już naprawdę zaczęłam dużo odpoczywać.. maluszki tego wymagają i choć czuję się bardzo dobrze, to już nie mam tyle siły co ostatnio :)
Mój tato kończy w niedzielę 50 lat i w domu znowu harmider, ponieważ zjedzie się rodzinka..
Mam nadzieję, że u każdej z Was wszystko dobrze się układa.. :)
Do porodu pewnie będę się odzywać mniej, ale postaram się zaglądać tak często jak tylko będę mogła..
Jutro będę się widziała z mężem także postaram się podebrać mu moje zdjęcia i może uda mi się pokazać wam jak rosnę:)

Trzymajcie się cieplutko :)
Ściskam Wszystkie i każdą z osobna :)

buziaki :*:*)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Wypoczywaj Pati i nabieraj sil - mam nadzieje ze wspaniale spedzicie dzien urodzin Twego taty. Pamietaj ze masz sie nie przemeczac za bardzo i nie szalec. Buziaki i tule cieplutko :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

patrycja89 pisze: Do porodu pewnie będę się odzywać mniej, ale postaram się zaglądać tak często jak tylko będę mogła..
a po porodzie to już nas cąłkowicie porzucisz... ;(
buziaki, wypoczywajcie Bobaski... :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

Wypoczywaj, wypoczywaj. Teraz najwazniejsza jest cala wasza trojka. Sciskam mocno i mozesz przekazac ode mnie tacie serdeczne zyczenia. Piekny wiek... :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”