Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Widzisz kochana? Tutaj wszystkie ciotki i cioteczki są za Tobą.. razem z Tobą czekają za wizytą i wiadomościami od lekarza.. wszystkie trzymamy kciuki.. Musi być dobrze :) Za jakiś czas zapomnisz o bólu.. i będziesz go wspominać przez mgłę.. a nawet jeśli będzie cię coś bolało później to uwierz mi, że Twoja radość przysłoni wszystko :)


AKKM, mój lekarz który zdiagnozował chorobę, po laparo i wybraniu hormonów też kazał mi czym prędzej zajść w ciąże.. dał mi na to dwa lata, zanim niby ogniska choroby mogą się znowu pojawić... ale bez ślubu jakoś u mnie nie wchodziło to w grę.. i w sumie staraliśmy się 8 miesięcy.. czyli jednak już trochę przed samym ślubem.. a zaraz po ślubie zpowodu braku powodzenia skierowali mnie na badania.. i dostałam pisemko z wyrokiem BEZPŁODNA.. a teraz na przełomie kwiecień/maj minęły te 2 lata a ja jestem bardzo szczęśliwa :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Bole na poczatku ciazy to chyba norma. Przeciez to wszystko tam sie rozciaga i powieksza. Nie martw sie. Minie jakis czas i wszystko sie uspokoi. Tak czy inaczej, lepiej byc w kontakcie z lekarzem zeby caly czas kontrolowac sytuacje. Pozdrawiam i zycze milego weekendu. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Psikusku co u Ciebie ?? Jak sie czujesz ??? Mam nadzieje ze weeked bedzie sprzyjal poprawie samopoczucia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Cześć

Post autor: optymistka82 »

Pewnie zobaczysz swoją fasolkę na usg :) pozazdrościć takich wrażeń. Ja bym się pewnie poryczała ze wzruszenia ;) Ponoć w tym pierwszym trymestrze tak jest z tymi mdłościami i w ogóle, moją koleżanka cały czas z herbatnikami biegała, żeby mieć tak na wszelki wypadek. A pewnie upały i swoje robią. Nie martw się wszystko będzie dobrze :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Kochanie, jeśli to początek 7 tygodnia.. to oprócz tego, że zobaczysz swoją fasolkę to będziesz miała szansę zobczyć jak serduszko się porusza.. Ja dokładnie w 7 tygodniu miałam okazję zobaczyć dwa pukające serduszka :) naprawdę chwila jest bardzo wzruszająca.. wtedy dochodzi do Ciebie, że nosisz w sobie nowe życie :) Trzymam kciuki za Twoją wizytę i za to, żeby od tej pory uśmiech nie znikał z Twojej buzi.. :)
A mdłościami się nie przejmuj.. najczęściej są one na początku ciąży.. ja co prawda miałam z nimi spokój do 4 miesiąca.. ale potem odezwały się ze zdwojoną siłą.. a brzuszek.. no cóż.. jest gorąco.. a macica przygotowuje się do powiększenia i przemieszczenia.. być może dlatego możesz mieć wrażenie jakbyś miała wzdęty brzuszek.. i jest on jakby lekko przypuchnięty..poza tym sama mówiłaś że masz też te bóle jajników jeszcze..i to też może być powodem większego brzuszka :* Najważniejsze żeby Twoje samopoczucie było dobre i maleństwo było zdrowe.. :)

A co do tego że wyglądasz jakbyś była w 3 miesiącu.. cóż.. może Cię pocieszy że mi się jutro zaczyna 26 tydzień a wyglądam jakbym już była po terminie porodu dawno.. :lol: :lol: ale mimo, że robię się większa i większa to z radością patrzę na swoją okrągłą piłeczkę :o)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Psikusku, nie martw sie. To wszystko sie unormuje, a jak uslyszysz w czwartek bicie serduszka, to na pewno poczujesz to cos, co sprawi, ze twoje dolegliwosci przestana miec dla ciebie jakiekolwiek znaczenie. Najwazniejsze wtedy stanie sie dla ciebie dziecko, ktore nosisz pod serduszkiem. Trzymam kciuki za pomyslna wizyte. Daj znac jak bedziesz po. Pa. :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Doczekasz się doczekasz :) i bólu w nogach i w kręgosłupie i rozstępów :D Nic Cię nie ominie :D :mrgreen: Mówi się, że w ciąży boli to i tamto.. że przybywa tu i ówdzie.. A ja tak naprawdę przeżywam to jak coś wspaniałego.. nic mi nie przeszkadza :) żaden ból, żadne kilogramy.. ojj a jak poczujesz ruchy swojego szkraba:)
Czekam na Twoją wizytę tak mocno jak Ty sama:)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze tak jak Wam teraz uda mi sie przezyc te wspaniale chwile a teraz razem z Wami czekam na kazde kolejne badania by wiedziec co u maluszkow sie dzieje :)
Do czwartku coraz blizej i wkrotce bedziesz wiedziala ciut wiecej jak malenstwo sie rozwija w Twoim brzuszku :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

psikusekxxx pisze:Cześć dziewczyny, miło ,że o mnie pamiętacie.
Powiem Wam, że lepiej mi już troszkę jest. Bóle do końca nie przeszły ale są znośniejsze.. już się tak nie martwie, znaczy.... w czwartek mam usg i to mnie stresuje, bo chcę zobaczyć moje maleństwo..
Jestem dobrej myśli ;)
Ciągle jestem zmęczona, mdli mnie, i wyglądam jakbym była w minimum 3 miesiącu, brzuszek mam duży, nie mogę go wciągnąć, może to woda się zbiera. Bo dzidziuś to to jeszcze nie jest raczej bo to początek będzie 7 tygodnia.
Kochana, wyczekujemy kolejnych Twoich wpisow! :) Jak sie czujesz... psychicznie i fizycznie? Slemy moc pozdowien :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Ja już odliczam dni do czwartku,. jakby to chodziło o mnie :)
Gosiu na pewno nadejdzie czas, że będziesz cieszyła się macierzyństwem :) Nie trać wiary w to :)

Dzisiaj nie będę się rozpisywać.. Miłego wieczorku
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

patrycja89 pisze:Doczekasz się doczekasz :) i bólu w nogach i w kręgosłupie i rozstępów :D Nic Cię nie ominie :D :mrgreen: Mówi się, że w ciąży boli to i tamto.. że przybywa tu i ówdzie.. A ja tak naprawdę przeżywam to jak coś wspaniałego.. nic mi nie przeszkadza :) żaden ból, żadne kilogramy.. ojj a jak poczujesz ruchy swojego szkraba:)
Czekam na Twoją wizytę tak mocno jak Ty sama:)


nic dodać nic ująć....Cud macierzyństwa,ot co.... ;)
Gosiu i Ty ten cud przeżyjesz, zobaczysz...Na wszystko przyjdzie czas...;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Mam taka cicha nadzieje :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Cześć

Post autor: agachod1 »

Gosiu, wiem ze marzenia sie spelniaja. :D Psikusku, ty tez doczekasz sie chwili, w ktorej uslyszysz bicie syerduszka twojego malenstwa. Zycze wam tego z calego serca dziewczyny. Trzymajcie sie. Caluje mocno. :D :D :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Kochane wszystkie to przeżyjecie!! Nie myśleć inaczej..
ja to tak ogólnie to zapraszam chętne do opieki nad dziećmi ;p

Ejjj.. wiecie co.. chciałabym, żebyście mnie odwiedziły..
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Kochana nawet nie wiesz jak ja chętnie bym zorganizowała jakiegoś grilla albo coś u mnie w ogródku.. byśmy sobie posiedziały pogadały, pośmiały się.. Ale ja to tak naprawdę poważnie mówię .. Ja nie mogę teraz się nigdzie zapuszczać.. ale chętnie Was przyjmę do siebie :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Patus z mila checia bym Cie odwiedzila naprawde ale najpierw jest Vwd, no ale najpierw to musze dojsc do siebie by poczuc komfort zycia :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Ja mieszkam w okolicach Konina :) Takie położenie ni w du** ni w oko ;p
Ale naprawdę byłoby fajnie gdybyśmy się spotkały.. Przynajmniej miałabym co wspominać :)
Jak już kiedyś wspomniałam to u mnie zawsze drzwi są otwarte więc wsiadać w pociągi, autobusy, samochody, na rowery czy hulajnogi i przyjeżdzać :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Cześć

Post autor: magma »

widzę, że szykuje się wielkie grillowanie... :)
mówicie dwa słowa i ja jestem...
i nawet bliźniaków chętnie popilnuję... :lol:
i karczek zamarynuję, ugrilluję itp itd :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Madzia nie bierz na siebie zbyt duzo bo temu nie podolasz - same upilnowanie blizniakow da Ci zapewne w kosc a gdzie tu chcesz jeszcze grilla pilnowac :P
Patus ktoregos dnia zadzwonie, poprosze o dokladny adres i sprobuje sie zjawic :) Buziaki
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

gosiak76 pisze:najpierw jest Vwd
a ja myslalam, ze juz zapomnialas...
Dziewczyny, gdybysmy tak mialy troche kasy to... zrobilybysmy sobie babski week. w SPA np. w Ciechocinku :D przyjemne z pozytecznym!!! juz widze jak gadamy w jacuzzy, jak spacerujemy przy termach :D jak gadamy przy piwku (Ty Pati nie mozesz!) i jak sie zegnamy i umawiamy na nastepny wypad! ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Ty to masz niezly pomysl Vwd - rzeczywiscie przyjemne z pozytecznym .. dla mnie bomba :)

A o tym ze mam Cie odwiedzic jako pierwsza to pamietam caly czas i nie zapomnialam o tym :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”