witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Na pewno bedzie reakcja. No chyba, ze nie ma jej na weekend w domku, ale na pewno jak wroci zaraz ci odpisze. Ciesze sie, ze wypoczywasz sobie teraz. Termofor na pewno pomoze. Zycze wspanialego seansu. Tule cieplo. Pozdrawienia od Frendzelka... :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo serdecznie.
Moja pielegniarka jak cos to odpisze mi w poniedzialek gdyz mam tylko do niej adres emailowy sluzbowy. Maila wyslalam rowniez do mojego gina w Polsce. Wypoczywam w lozeczku - jest mi cieplej ale jestem mega zmeczona.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Wiec slodkich snow i znikniecia bolu. Wypoczywaj i umilaj sobie czas tym, co lubisz najbardziej. Caluje. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Sloneczko - chcialabym aby bol zniknal ale jakos nie chce a to nie o to chodzilo. Meczylam sie tydzien wiedzac ze bedzie lepiej po tym tygodniu - lepiej jest z gardlem ale nie z bolem a to bol mial byc usmierzony przeciez. Leze i nadal odczuwam silne oslabienie a jak tak dalej pojdzie to pojde na zw. lekarskie bo to co dzieje sie ze mna nie jest normalne.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Rany, Gosia...bardzo Ci współczuję!!! Mam wielką nadzieje, że dzisiaj jestes po przspanej nocy, wolna od bolu i suchosci w gardle...tego z całego serca życzę...! :)
buziaki
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gardlo nie jest juz suche ani podraznione to duzy plus ale mam bole w okolicy narzadow rodnych prominiujacy na dolna czesc plecow. Dzis pojawila sie biegunka - po prostu lepiej byc nie moglo.
Spalam dosc dlugo ale spalam az sie wyspalam chociaz tego nie jestem pewna - w kazdym badz razie wstalam przed godzina 12.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje za link - mam taka sama nadzieje ze bedzie mozna sie pozbyc tego dranstwa raz na zawsze.
Kazda z nas boi sie choroby ale jak zdiagnozowano mnie z rakiem jajnika to zrozumialam jak wazne jest zycie - choroba mnie zmienila, nadala sens zyciu a dzieki temu wiem ze musze korzystac w pelni ze swego zycia i starac sie walczyc z choroba zeby nie wrocila. To jest to co moge zrobic dla siebie - trzeba cieszyc sie zyciem i starac sie by bylo komfortowe pomimo tego przez co przechodzimy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosiu, co mozna jeszcze dodac...? Tak wspaniale to ujelas. Zawsze bede cie podziwiac za to, ze mimo dolegliwosci, potrafisz cieszyc sie zyciem i patrzec na wszystko optymistycznie. :lol: :) :D

Kurcze, mogloby to sie juz skonczyc. Wczoraj nie chcalam ci juz zawracac glowy i meczyc rozmowa, bo wiem ze jak boli to sie czasami zyc odechciewa, a co dopiero mowic o konwersacjach. Bardzo mi przykro, ze mialo byc inaczej, a jest zupelnie cos innego. Gosiu, a moze sprobuj umowic sie do lekarza na wczesniejsza wizyte. Przeciez sprawa jest powazna i wydaje mi sie, ze w tej sytuacji zmiana terminu bylaby calkowicie uzasadniona. Wydaje mi sie, ze gdyby ten lek mialby ci pomoc, to juz by sie tak stalo. Moze naprawde lepiej by bylo w tym przypadku isc do kliniki leczenia bolu. :)

Zycze duzo zdrowka i jak cos to bierz urlop i smigaj do lekarza. To sie przeciez musi skonczyc. Pozdrawiam mocno. Trzymaj sie, jestem z toba. :D
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Gosiu, jak samopoczucie dzisiaj? Mam wielką nadzieje, że jest już lepiej...
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

gosiak76 pisze:Dziekuje za link - mam taka sama nadzieje ze bedzie mozna sie pozbyc tego dranstwa raz na zawsze.
Kazda z nas boi sie choroby ale jak zdiagnozowano mnie z rakiem jajnika to zrozumialam jak wazne jest zycie - choroba mnie zmienila, nadala sens zyciu a dzieki temu wiem ze musze korzystac w pelni ze swego zycia i starac sie walczyc z choroba zeby nie wrocila. To jest to co moge zrobic dla siebie - trzeba cieszyc sie zyciem i starac sie by bylo komfortowe pomimo tego przez co przechodzimy.
Jak ja dobrze cię rozumiem....na prawdę nikt nie zdaje sobie sprawy z tego,jak taka diagnoza zmienia życie człowieka,jak inaczej podchodzimy do pewnych spraw i nasze życie traktujemy jak prezent.Ja wierzę że choroba nie powróci i odpycham tę myśl od siebie.Również tobie Gosiu życzę dużo wiary,że będzie dobrze :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosiu dziekuje bardzo mocno :**

Moje samopoczucie pozostawia wiele do zyczenia - czuje ze zaczyna sie problem z gardlem ponownie, bole narzadow rodnych i dolenj czesci plecow, nie ma biegunki ale jest nadal zmeczenie.
Moja pielegniarka dala mi znac ze w srode mozemy porozmawiac o tym wszystkim a jezeli beda nadal wystepowaly u mnie zawroty glowy to mam sie skontaktowac z lekarzem - moja pielegniarka nie miala stycznosci z lekiem ktory biore wiec nie wie czy moje zawroty glowy moga byc polaczone z lekiem ale jak cos mam kontaktowac sie z lekarzem.
Jutro moze po pracy zrobie jakies zakupy to zobaczymy jak bedzie i co powinnam zrobic.

Agus weszlam na chwilke na skype'a ale sama nie wiedzialam czy mam ochote na rozmowe wiec sie polozylam wygodnie i zaczelam ogladac moj serial.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Oczywiście, że się z Toba AKKM zgadzam :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki dziewczyny :) mam nadzieje ze dzieki mojej postawie bede mogla naladowac Was pozytywna energia do dalszego dzialania abyscie sie nie poddawaly.

U mnie bol sie zmniejszyl ale ... no wlasnie ale .... sa skutki uboczne i nie wiem co juz jest grane gdyz jak patrze na duze literki to one mi sie rozmazuja a do tego problem z gardlem sie nasila i nie wiem czy jest podraznione czy bardziej spuchniete - na szczescie nie jest suche.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

AKKM pisze:Pewnie wiele dziewczyn się ze mną zgodzi... jesteś dla mnie chyba wzorem... normalnie mam do Ciebie tyle szacunku i uznania, że się nie poddajesz... pracujesz działasz...
magma pisze:Oczywiście, że się z Toba AKKM zgadzam
Ja tez sie zgadzam z wami dziewczyny. Gosia to jest nasz szef, ktory ciagle nad nami czuwa i ciagle mobilizuje nas przez swoje postepowanie, do walki z choroba, z przeciwnosciami losu. GOSIU KOCHANA DZIEKUJEMY; ZE JESTES!!!!!!!
:D :) 8) :lol: :wink:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jestem i bede by dalej Was mobilizowac do walki i zeby zadna z Was sie nie poddala. Dziewczyny DO BOJU :!:
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: witajcie

Post autor: Aldona »

Gosia jesteś największym wparciem na tym forum. Bez Ciebie to nie byłoby to. Nie wiem skąd tyle czasu i siły bierzesz, aby każdemu coś odpisać, w każdej sprawie byc na bieżąco i jeszcze zmagać się z tym wszystkim, co Cię dotyka.
Jestem pełna podziwu.
Wg mnie przezwyciężysz tą walkę i to już niedługo, bo choroba nie da Tobie rady. Próbuje Cię zlamać, ale to niemożliwe.
Wracaj szybko do formy i bądź sobą :mrgreen:
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Gosia, jak Ci mija środa? Mam nadzieje, że w końcu dzień bez bólu!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Aldonko dziekuje bardzo i bardzo milo to wiedziec :) :****

Madziu sroda jest z bolem wiec nie wypoczelam za bardzo - jestem zmeczona. Nadal walka z gardlem i wzrokiem.
Jade dzis do grupy wsparcia wiec moge porozmawiac o swym problemie z pielegniarka.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosienko, na pewno rozmowa z pielegniarka wiele ci wyjasni i sprawi, ze poczujesz sie nieco pewniej jezeli chodzi o twoje niezbyt dobre samopoczucie. Myslami jestem z toba i zycze ci z calego serca duzo zdrowka i zebys sie zawsze usmiechala. Caluje. :lol:
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Kurcze blade...niefajnie...liczyłam na dobre wieści...
(oczy i gardło to symptomy alergika, na pewno wykluczasz taką mozliwośc? mamy wiosnę i cholerne pyłki)

Pozdrawiam!!! ;)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Czego dowiedziałaś się Gosia na spotkaniu...Pomogli Ci jakoś? Mam nadzieję, że tak!

Gdybyś miała jakieś wieści od Agi, napisz proszę.
Pozdrawiam
miłego dnia.
:)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Madziu alergie wykluczam bo co do wzroku to rozmazuja mi sie literki a oczy nie lzawia i nic sie z nimi nie dzieje.

Dowiedzialam sie od mojej pielegniarki ze dobrze by bylo zebym udala sie jednak do kliniki leczenia bolu gdzie pomoga mi o wiele lepiej. Sporo rozmawiala ze mna na temat moich dolegliwosci i pytala czy w ulotce bylo cos takiego z niewyraznym widzeniem ze rozmazuja sie literki - znalazlam ten symptom na internecie i znow mam pecha bo dotyczy to tylko 3% ludzi ktorzy mieli takie dolegliwosci.
Co do bolu jeszcze to moja pielegniarka zasugerowala mi ,ze w przypadku odczuwalnego bolu przy leku ktory biore teraz, moge doatkowo stosowac paracetamol.
Z tego co wiem od mojej pielegniarki to, aby dostac sie do kliniki leczenia bolu to bede musiala czekac max 10 - 11 tygodni. Wobec tego ide 3 maja do lekarza GP i poprosze go o skierowanie do tejze kliniki.

Nadal nie ma poprawy z gardlem i wzrokiem, jestem zmeczona bardzo no i przyszla @.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Rany Julek...niefajnie...Bardzo współczuję...Klinika to bardzo dobry pomysł...Szybciutko to załatwiaj...
Powodzenia :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiaku niezastapiony, slonko na niebie... Ze gardlo to juz przebolalam, ale oczy??? Mow, jak Ci pomoc?
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

Gosia zapracowana? co u Ciebie?
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: witajcie

Post autor: poziomko »

Gosiu trzymaj się cieplutko!
Mam nadzieję, że czujesz się już ciut ciut lepiej?

Całuję.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis dzien mialam zajety bardzo bo po pracy poszlam na zakupy a pozniej czekalam na kolezanke z Polski i byla u mnie o 17.30. Zostaje u mnie do poniedzialku popoludniu i waca do Polski.
Nie wiem jak mi pomoc z oczami - mysle ze zmiana leku/ Ale tak jak mowicie dziewczyny najlepszym wyjsciem jest klinika leczenia bolu. Bede to zalatwiac jak najszybciej bo to cale meczenie sie nie ma sensu albo testowanie lekow co miesiac.
Jestem zmeczona a dolegliwosci jak byly tak i sa - czyli gardlo i wzrok.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”