witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis mam bole ale biore tabletki przeciwbolowe i jest ciut lepiej, mam tez @ z odstawienia i niestety toszke boli jak zwykle a do tego krwawienie jest obfite a do tego od wczoraj czesciej jestem tez w toalecie z jelitem. Jesc nie jem za duzo bo jak tylko zjem zbyt duzo to od razu musze isc do toalety wiec uwazam na to ile jem.
Atmosfera w domku w miare ok a poza tym mama poszla do znajomej na plotki jak to mowi - zawsze sie spotykaja raz w tygodniu w weekendy. Ja gralam i cwiczylam sobie na wii a od wczoraj wciagnelam w to rowniez moich rodzicow zeby bylo ciekawie i bylo troche smiechu :)
Teraz wypoczywam wchodzac na moment na internet bo dzis uswiadomilam sobie ze nie bylam online w ogole az do wieczora - taka bylam zajeta gra na wii jak wrocilam z testow genetycznych okolo godz. 13.
Zycze udanego weekendu i milego wypoczynku Aga - buziaki :**
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Gosiu, to wspaniale, ze swietnie sie bawilas na wii feet i ze udalo sie zaangazowac w to takze twoich rodzicow. Smiech jest zawsze dobry na wszystko. A na forum faktycznie dlugo nie bylas i juz myslalam, ze naprawde zle sie czujesz. Mam nadzieje, ze bole troche ci odpuszcza, a ty milo spedzisz czas z najblizszymi. Caluje. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Z rana rzeczywiscie czulam bole zarowno narzadow rodnych jak i dolnej czesci plecow - wtedy jak jestem w lozku to biore leki przeciwbolowe i zmieniam pozycje z lezacej na plecach na lezaca na boku aby bol przeszedl chociaz na chwile.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Dziekuje za mila rozmowe. Zycze spokojnej nocki, jak najwiecej relaksu jutro, jak najmniej bolu. Sciskam. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis odczuwam cwiczenia i zabawe po wczorajszym dniu dlatego wypczywam sobie w lozeczku czytajac ksiazke. Wieczorem chce zmobilizowac sily i wybrac sie z przyjaciolka na film do kina - Spadkobiercy. Mam nadzieje ze bedzie interesujacy - glownym aktorem jest George Clooney.
Lilla23
Ekspert
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 19:52

Re: witajcie

Post autor: Lilla23 »

Lepiej odczuwać ból po ćwiczeniach, niż od czegoś innego :) Mi się strasznie tęskni za fitnessem i chyba pójdę we wtorek, jak będę się czuła w miarę żywo. Ruch jednak dobrze robi. Byczenie się w łóżku z książką też :) Miłego wypoczywania Gosiu i jak najmniej bólu!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki - zmykam do kina juz :) Milego wieczorku :***
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Hej Gosienko. Milego seansu. Mam nadzieje, ze film ci sie spodoba. Szkoda tylko, ze boli cie po wczorajszej zabawie. Mowilam ci kiedys zebys sie oszczedzala, ale z drugiej strony jak tu sie oszczedzac, kiedy sie jest z najblizszymi od wielkiego dzwonu i chce sie pokazac cos tak fajnego jak cwiczenia i gry na wii. Zycze ci wiec milego wypoczynku. Buziaki.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Film Spadkobiercy byl fantastyczny i bardzo wzruszajacy - nie zaluje ze wybralam ten wlasnie seans. Taki film daje wiele do myslenia gdy wiele rzeczy zieje sie w rodzinie i trzeba sobie dawac rade nie tylko z problemami rodzinnymi ale rowniez finansowymi - w tym wypadku chodzilo o ziemie odziedziczona w spadku oraz jak przekazac informacje corkom o zbliajacej sie smierci mamy a takze jak corka stara sie przekazac infomacje o zdradzie mamy z innym mezczyzna swojemu tacie. Bardzo emocjonalne.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Dobrze wiedzieć że film interesujący.Może i ja się wybiorę z mężem.Gosiu widzę że się często relaksujesz!!!! ach jak ja ci zazdroszczę...marzę o jakimś urlopie bo czuję się strasznie zmęczona.Chyba jakieś przesilenie zimowo-wiosenne mnie dopadło.Rzadko też teraz zaglądam na forum-brak czasu :( ...dlatego pozdrawiam i życzę jak najmniej bólu :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Gosienko i zycze aby poprawil Ci sie nastroj jak najszybciej. Buziaki Kochana :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Hej. To super, ze dobrze sie bawilas i ze spodobal ci sie film. Moze za jakis czas bedzie go mozna zobaczyc na kinomaniaku to na pewno obejrzymy z mezem. am nadzieje, ze dzisiaj sobie odpoczywasz, a wiec zycze milego relaksu. Caluski.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis zawiozlam wniosek o wymiane dokumenu gdyz konczy mi sie termin waznosci dowodu osobistego a bede mogla go odebrac jak tylko przylece do Polski pod koniec lipca gdyz bedzie na mnie czekal w urzedzie.
Dzis odpoczywalam bardzo sporo gdyz bolala mnie glowa oraz brzuszek - czesto czulam tez prawa strone kolo jajnika a pozniej dolna czesc plecow. Sluchajac muzyki relaksacyjnej staralam sie zasnac na moment i sie udalo a pozniej zrobilam kawke oraz wzielam leki przeciwbolowe - teraz jest troszke lepiej.

Jutro znow ide do kina - tym razem na komedie/akcje A wiec wojna - dwoch mezczyzn zakochuje sie w jednej kobiecie i z tego beda wynikac roznorakie perypetie - dam znac jak wroce z seansu czy warto pojsc na niego do kina rowniez. Jutro takze ide do kolegi i jego zony zeby spedzic z nimi czas jeszcze przed moim wyjazdem - zawsze dopytuja sie co u mnie i jak wyglada sytuacja z badaniami.
Milego wieczorku.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Ale sie dzieje u ciebie. Fajnie, ze tak organizujesz sobie dni zeby jak najwiecej zrobic, odwiedzic przyjaciol, a potem jeszcze po tym wszystkim dobrze sie zrelaksowac. Zycze dobrej zabawy na seansie. Mam nadzieje, ze ubawisz sie do lez. Tego ci zycze. Caluski. :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje - mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie. Buziaki :) :***
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: witajcie

Post autor: poziomko »

Gosiu, przeczytałam całą historię Twojej choroby i Twojego życia, które tu opisujesz i bardzo mocno Ci kibicuje, aby wszystko z Twoim zdrowiem było dobrze, wszystko inne się poukłada, a jeśli nie to będziesz w stanie stawić temu czoła.
Aż mi wstyd, policzki mi zaczerwieniały, bo moje kłopoty i choróbska a ja się tak rozczulam a Ty taka silna babka jesteś, nie wiem jak Ty to robisz, ale gratuluję Ci determinacji i tego, że potrafisz akceptować swoją chorobę :) Ja wciąż się buntuję.

Całuję i pozdrawiam, będę śledzić co u Ciebie :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Ci bardzo serdecznie i ciesze sie ze udalo Ci sie przeczytac moja historie :) - nie mam niestety wyjscia aby poznawac chorobe a dzieki posiadanej wiedzy moc zaczac z nia bezwzglednie walczyc. Duzo osob wokol daje mi wsparcie a to naprawde powoduje ze jest sie zdeterminowanym w walce o swoje zdrowie - sa chwile gdy jest ciezko ale dzieki profesjonalnemu wsparciu wiem ze moge liczyc na pomoc w kazdym momencie.
Pozdrawim goraco i obiecuje ze bede staala sie Ciebie dopingowac abys nie poddawala sie w swojej walce - caluski i pozdrowionka Sloneczko :) :**
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Witaj Gosiu troszke mnie nie bylo ale staralam sie sledzic co sie u ciebie dzieje chocby na FB. Ciesze sie ze masz za soba badania genetyczne teraz czekac na wyniki. Mam nadzieje ze bole daja ci troszke odpoczac na urlopie. Co do mamy to przykro mi ze nadal nic sie nie zmienilo, nie ktorzy potrzebuja czasu by zrozumiec sytuacje. nie czuje sie pod zadnym pozorem winna! wlasnie ogladam spadkobiercow faktycznie bardzo poruszajacy film. Sciskam cie mocno :*
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Ewelinko - nie czuje sie winna niczemu i tak pozostanie. Troche ostatnio gram z nimi na wii i atmosfera sie zmienila.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Hej Gosiu. To dobrze, ze dzieki wspolnej zabawie atmosfera w domku troche sie rozladowala. Zycze ci milej zabawy podczas seansu.Caluski. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis z rana bylam bardzo oslabiona i mialam bole takze do godz. 14 nie ruszalam sie z domku a pozniej poszlam z psem na spacerek i dopiero wyszlam o godz. 17 zeby pojechac do kina na film - A wiec wojna.
Film byl swietny i troche sie posmialam a po seansie wraz z przyjaciolka poszlysmy do retauracji gdzie zjadlam kebaba ktorego dawno nie jadlam a badzo lube - troche bylo tego za duzo wiec nie zjadlam wszystkiego oraz skusilam sie na drinka lemon ice z wodka bols lemon, tonikiem i duza i iloscia cytryny - bardzo orzezwiajacy byl ten drink.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Nocke mialam upiorna - chyba po zbyt poznym jedzeniu albo po kebabie 2 razy wstawalam do toaletyi myslalam ze jelita mi nie odpuszcza ale wzielam przeciwbolowe i zasnelam - zauwazylam ze pozycja siedzaca lub zginanie sie wpol to nie najlepsze pozycje gdyz to wywoluje dyskomfort i to ze musze leciec do toalety.

Jutro na godz. 14.30 ide do mojego ginekologa po leki przeciwbolowe - super ze tak szybciutko moglam sie umowic.
Jutro bede musiala pewnie troszke wyjasnic lekarzowi moja sytuacje zapewne zeby wiedzial na czym stoje z lekami w Anglii i jak dalej ma to wygladac.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

jutro czekamy na wiesci, bo my tez jestesmy ciekawe co powie Ci lekarz :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

Witaj Gosik. Bardzo zaluje, ze poprzez bole twoj organizm odreagowuje wczorajszy wieczor. Gosiu, a moze ten drink nie posmakowal twoim jelitom? Mam nadzieje, ze w koncu to wszystko troche odpusci i bedziesz mogla odetchnac. Fajnie, ze tak szybko moglas umowic sie na wizyte u gina. Ciesze sie, ze znowu bedziesz miala okazje porozmawiac z kompetentna osoba na temat twojej sytuacji z lekami przeciwbolowymi. Zawsze to okazja, zeby dowiedziec sie czego nowego. Sciskam cie mocno, przesylam caly worek buziakow, a do tego bukiet pozytywnej energii. Wypoczywaj slonko i uwazaj na siebie. Przytulam mocno. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Z lekarzem moge porozmawiac i mam do niego calkowite zaufanie - dla mnie jest on wspanialym lekarzem i takim bezie do konca mego zycia gdyz to on podjal decyzje o laparo, znalazl guza na jajniku i zmiany w zatoce Douglasa i to pousuwal co okzalo sie wczesnym stadium raka jajnika - po prostu uratowal mi zycie bo gdyby nie ta operacja zastanawialam sie co by to bylo gdybym jej nie miala lub mialabym w pozniejszym terminie. Po prostu wole nie myslec.
Co do lekow to postaram sie porozmawiac jak on to widzi ale w Polsce czasem sa inne leki niz w Anglii i jak pytalam o wizyte bym mogla miec leki przeciwbolowe to zapytal mnie jakie biore obecnie gdyz nie wszystkie leki wystepuja w Polsce a widze ze on nie chce dawac mi czegos czego nie stosuje i nie chce zbytnio podejmowac swych wlasnych decyzji - nie jest tez gin. onkologiem ale zauwazylam ze mial ksiazki z onkologii ginekoloicznej wiec moze sie doksztalca w tym kierunku.
Dam znac jak tylko wroce do domku - pozdrawiam :***
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

A wiec czekam...pa pa
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Obiecuje ze sie pojawie jak tylko bede mogla po wizycie u lekarza gdyz prosto po wizycie odwiedze jeszcze apteke oraz kiosk.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

A wiec jestem po wizycie u lekarza gdzie spedzilam 30 minut - najpierw rozmawialismy jak u mnie wszystko wyglada z leczeniem w Anglii odnosnie cytologii oraz kontroli onkologicznej. Przekazalam ze mialam rezonans ale nie znam jeszcze wynikow poniewaz dzien pozniej wylecialam na urlop wiec o wynikach dowiem sie po powrocie do Anglii. Rozmawialam na temat bolu okreslajac gdzie bol dokladnie wystepuje oraz jakie leki przeciwbolowe biore. Lekarz po rozmowie ze mna przekazal mi ze chce mnie dodatkowo zbadac zeby zobaczyc jak to wyglada i czy odczuwam ewentualnie jakis dyskomfort badz bol podczas badania - czulam dyskomfort zarowno podczas badania wzienikiem oraz podczas zwyklego badania ginekologicznego. Rowniez podczas wykonywana ruchow szyjka macicy odczuwalam dyskomfort. Poza tym w obrazie usg dopochwowym niezbyt widoczne byly jajniki - tak sie zastanawiam czyzby to bylo zwiazane z tym ze moga byc zrosty. Lekarz przekazal mi ze przyczyna bolu moga byc zrosty i jezeli nie bede w stanie dobrze funkcjonowac to bedzie trzeba przeprowadzic kolejna opeacje laparoskopowa zeby usunac zrosty. Poza tym otrzymalam dwa rodzaje lekow przeciwbolowych - Efferalgan codeine (kodeina z paracetamolem) oraz padolten (tramadol z paracetamolem). Rozmawialam na temat mikroskopowego zapalenia jelita oraz tego ze nie moge brac lekow przeciwzapalnych. Spytalam sie o plastry gdyz moj lekarz wiedzial ze moga byc zastosowane w nastepnej kolejnosci u mnie - powiedzial ze poki razde sobie bez plastrow to lepej zebym sie wstrzymala jezeli ich nie potrzebuje - ale zauwazylam ze bole powracaja szybciej niz moge wziac kolejna dawke leku. Poza tym moj lekarz wie o moim skoku i zyczyl mi pomyslnych wiatrow :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: witajcie

Post autor: agachod1 »

To fajnie, ze masz dobrego lekarza w Polsce. Dzisiaj naprawde dziezko trafic na dobrego czlowieka. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dlatego tak bardzo sie ciesze ze mam tak wspanialego lekarza :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”