witam

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
titina1981
Pocz±tkuj±cy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2011, 12:38

witam

Post autor: titina1981 »

witam w srode zostałam zdiagnozowana szok, nie wiem jak sobie z tym poradzic
mam dziecko 5 letnie i nie wiem jak to dalej bedzie
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witam

Post autor: vwd »

Bedzie dobrze! :)
To nie koniec swiata :D da sie z tym zyc! :) Mocno Cie pzdr. i prosze napisz cos wiecej o sobie i swoich dolegliwosciach :)
Lilla23
Ekspert
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 19:52

Re: witam

Post autor: Lilla23 »

Witaj, rozumiem, że jesteś w szoku, chyba każda z nas była na początku. Napisz coś o sobie i jak będziesz miała jakiekolwiek pytania, to pisz. Postaramy Ci pomóc uporać się z tym szokiem. Trzymaj się dzielnie!
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witam

Post autor: EveLondon »

witaj kochana kazda z nas przezyla ten pierwszy szok za nim przyjda male zwycistwa i wieksze smutki i rozterki ale endo to faktycznie nie znaczy koniec zycia... napisz nam o swojej historii co doprowadzilo cie do diagnozy, masz juz dzieciatko co jest piekne :) jestesmy tu razem z toba wiec pisz o wszystkim co cie cieszy i smuci, sciskam :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witam

Post autor: gosiak76 »

Witaj - kazda diagnoza powoduje szok u kazdej z nas ale diagnoza to nie koniec swiata bo mozna sie leczyc dalej w taki sposob aby chorobe utrzymac jak najdluzej z dala od siebie. Pozdrawiam i prosze opisz swoja historie oraz jak dlugo trwalo zanim zostalas zdiagnozowana. Dobrze ze masz dzieciatko bo przynajmniej bedziesz poswiecala wiecej uwagi malenstwu niz myslala o wlasnych problemach - grunt to sie nie poddawac. Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”