Egipt itp.-co polecacie ??

Ciekawe miejsca na wyjazdy urlopowe. Zapraszamy do waszych propozycji wyjazdów wraz ze zdjęciami.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: rivombroza »

Witam
dziewczyny mamy zamiar wyjechac na urlop do Egiptu lub Turcji lub Tunezji...co polecacie , jaki hotel ?jaka miejscowośc...
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: gosiak76 »

W Egipcie podobno jest fantastycznie w Sharm-el-sheikh - sporo do zwiedzania w okolicy. Co do hotelu to nie wiem bo byli znajomi z pracy a dokladnie supervisorka i bardzo jej sie tam podobalo w tej miejscowosci.

Co do Turcji to bylam w Izmirze a z Izmiru mozna porobic wyjazdy do pobliskich miasteczek, np. Kushadasi oraz zobaczyc piekne rzeczy. W Izmirze nocowalam w domu u przyjaciolki wiec tez nie jestem w stanie polecic hotelu.
Podobno Ankara jest przepiekna rowniez.

Jedyne co odradzam to wybierac sie tam latem gdyz panuja upaly. Ja bylam w czerwcu w Turcji i bylo ponad 40 C wiec opuszczalismy domek okolo godz. 17 a wracalismy okolo 3 nad ranem bo nie sposob bylo wytzrymac na zewnatrz w ciagu dnia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: rivombroza »

o Ranyy faktycznie nic przyjemnego..tymbardziej że ja nie nawidze leżec na słońcu.Chciałabym coś zwiedzic.Dziękuję Gosiu za podpowiedz.buziaki. :D
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: domowniczka »

ja chcialabym do Egiptu :) Jeszcze sie wybiore! ale... albo z oferty grouponu albo jakiejs okazji z biura podr.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: gosiak76 »

Nie ma sprawy Madziu - skoro pytalas to odzielilam sie informacja na tyle na ile mialam wiadomosci. :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: vwd »

Trudno cos polecic. Zalezy co kto lubi ;) A co do konkretnego hotelu... w Egipcie trzeba brac 4*, bo w nizszych kat. brud i balagan. A kiedy planujesz wyjazd?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: gosiak76 »

Co do hotelu to dobrze jest rezerwowac hotele z all inclusive z tego co wiem.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: rivombroza »

Wyjaz planuję około 15 czerwca :D
Ja również słyszałam że warto z Gruponu...jedziemy do zakopanego na 4 dni właśnie z tej opcji w sierpniu.
Mam nadzieję na rozlużnienie:)
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: patrycja89 »

Jak ja Ci zazdroszczę.. ;) koniecznie napisz jak Ci się tam podoba.. ;)

Upały są teraz tak nieznośne.. ja nie wiem jak przetrzymam końcówkę ciąży w te wakacje.. co mogę ze sobą zrobić?? Nie mieliśmy z mężem podróży poślubnej i mieliśmy ja odbyć teraz w wakacje.. też myśleliśmy o Egipcie i Tunezji.. ale ze względu na maluszki nie mogę nigdzie wyjeżdżać,. nawet polskie morze odpada..
Co prawda nie zamieniłabym tej ciąży na nic innego, ale może macie jakiś pomysł na dobry odpoczynek w wakacje dla ciężarnej?? ;)

A Tobie kochana, życzę udanej, wspaniałej podróży ;) i zasłużonego odpoczynku;)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: optymistka82 »

I jak tam Twoje plany z wakacjami? Ja bym Ci polecała hotel w Egipcie w Hurghadzie - Arabella Azur. Hotel bajka, jedzenie jak na kraje arabskie bardzo dobre, no i blisko na piramidy i do Luxoru, który koniecznie musisz zobaczyć :) Ale szczerze, jeśli chodzi o Egipt, to odradzam okres wakacyjny, no chyba że się lubujesz w masakrycznych upałach. Ja w zeszłym roku byłam na początku października i katastrofa, a wcześniej bylam w grudniu i temperatury tak na poziomie 28 stopni, tylko że szybko ciemno się robi, O 16 gaszą światło :P - dosłownie haha, bo ta od razu ciemną jak w d.. ;)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Egipt itp.-co polecacie ??

Post autor: domowniczka »

Egipt odpada!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Miejsce na wakacje”