Warszawa

W tym dziale prosimy o zamieszczanie informacji o specjalistach leczących endometriozę wg miast - Twoje działanie pomoże innym szybciej uzyskać pomoc i dotrzeć do właściwego lekarza.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Warszawa

Post autor: gosiak76 »

Sa podani specjalisci w Warszawie na samym poczatku watku jezeli pochodzisz z Wawy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Magdalena79
Udzielający się
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:55

Re: Warszawa

Post autor: Magdalena79 »

Umówiłam się do dr Sobiczewskiego, ma wiele wolnych terminów.

Ja idę w maju. Trzymajcie kciuki dziewczyny.

Ale Beti - i tak poproszę Cię o info od Twojej lekarki w Niemczech :)
Wielkie dzięki!!!!

Magda
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Warszawa

Post autor: gosiak76 »

Magda kciuki zacisniete - powodzenia. Daj znac jak przebiegla wizyta i czy jestes zadowlona.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Warszawa

Post autor: Ania37 »

W przyszły piątek mam wizytę u dr Sobiczewskiego. Zapisałam się już dawno, a po drodze znalazłam swoją kochaną panią profesor, której nie zamienię za nic :) ale pójdę i do pana doktora, jeszcze jeden głos przyda się.
Magdalena79
Udzielający się
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:55

Re: Warszawa

Post autor: Magdalena79 »

Dzięki Gosiak76! :)
miło :)


Ania37 - jaka masz panią profesor? Leczy Cię z endo? Czemu idziesz do dr Sobiczewskiego?

Magda
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Warszawa

Post autor: Ania37 »

Pani profesor, o której mówiłam to prof. Ewa Barcz. Jej nazwisko znalazłam na tym forum i po długich poszukiwaniach "swojego" lekarza, trafiłam na nią i czuję, że to moja pani doktor. W trakcie swoich poszukiwań byłam też u prof. Dębskiego - mieszane uczucia, mówiąc delikatnie.
Do dr Sobiczewskiego zapisałam się zanim trafiłam do pani profesor i nie odoływałam wizyty.
Z panią prof. umówiłam się już na laparoskopię. Przed zabiegiem muszę wykonać badania. Na NFZ nie mam czasu. Mam abonament w LIM, więc pójdę do pana dr z prośbą o wypisanie skierowania na te badania przed laparo. Może dzięki temu nie wydam tych kilkuset złotych :)
Magdalena79
Udzielający się
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:55

Re: Warszawa

Post autor: Magdalena79 »

To Twoje pierwsze doświadczenia z endo?
I operacja... ja właśnie już do końca życia nie zamierzam robic żadnej operacji.
Poza tym to jest inwazyjne zawsze...
No nic, powodzenia :)
Nasstka
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 28 czerwca 2013, 08:40

Re: Warszawa

Post autor: Nasstka »

Ania37 pisze:Dzwoniłam do LIMu, powiedziano mi, że pani prof. Barcz nie widnieje wśród ich lekarzy.
Wiem, że przyjmuje w ProLife na pl. Przymierza 6 (we wtorki i czwartki w godz. od ok. 14 do 17.30), wizyta 270 zł.
Cały czas szukam nowego ginekologa i słyszałam już nazwisko tej pani wiele razy. Chciałabym się upewnić czy chodzi o tę lekarkę: http://ranking.abczdrowie.pl/d/6170,ewa-barcz
Bo faktycznie w Lux Medzie, kiedyś LIM-ie już jej nie ma na liście lekarzy pracujących u niej. Chciałabym się wybrać do kogoś polecanego i najwięcej słyszałam właśnie o tej Pani, ale niestety to tylko informacje z trzeciej ręki.
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Warszawa

Post autor: Ania37 »

Tak, chodzi o tę panią profesor :)
Chociaż patrząc na tytuł profesorski spodziewałam się za pierwszym razem starszej pani, nie młodej dziewczyny :)))

Bywam u pani profesor dość regularnie i z całego serca mogę polecić.
Poza ProLife przyjmuje także w poradni endometriozy w szpitalu na Starynkiewicza.
Nasstka
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 28 czerwca 2013, 08:40

Re: Warszawa

Post autor: Nasstka »

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Jestem na etapie zastanawiania się nad zmianą lekarza, więc takie informacje od was są naprawdę bardzo pomocne, zwłaszcza że wpisanie sobie na stronie, że się ktoś zajmuje endometriozą o niczym niestety nie świadczy :/ A może macie jeszcze jakichś polecanych lekarzy, nad którymi mogłabym się zastanowić?

Znajoma polecała mi ostatnio też lekarzy z Onkolmedu na Nowoursynowskiej (http://www.onkolmed.pl) ale to w sumie na bazie swoich doświadczeń z zupełnie innymi problemami, więc ciężko coś powiedzieć. Chociaż w sumie znalazłam opinie na temat jednego z lekarzy u nich i muszę przyznać, że są bardzo obiecujące: http://ranking.abczdrowie.pl/d/2797,grzegorz-panek Może któraś z was coś o nim wie?
kaniina
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 30 sierpnia 2013, 00:41

Re: Warszawa

Post autor: kaniina »

Witam.
Chciałam się zwrócić z pytaniem do osób z większym "doświadczeniem" w kwestii endometriozy. W każdym razie. U mnie istnieje jak na razie podejrzenie endometriozy. Byłam u jednego ginekologa, który zasugerował, że mogę to mieć i kazał mi sobie poczytać informacje na ten temat w internecie, przepisał tabletki antykoncepcyjne i na tym się skończyło. Następna wizyta możliwa najwcześniej w lutym - marcu, dodatkowo zmiana miejsca zamieszkania i właśnie w związku z tym szukam nowego lekarza. I zastanawiam się czy wybrać się od razu do któregoś z tych specjalistów polecanych w powyższych postach, czy nie ma sensu im zawracać głowy podejrzeniami i zajmować miejsce pacjentkom które naprawdę tej pomocy potrzebują. Tak więc pytanie moje brzmi, czy zajmują się oni diagnostyką jakby to określić od zera, czy lepiej iść do zwykłego ginekologa i jeśli drugi potwierdzi to samo udać się dopiero do nich?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Dziusia
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2018, 10:52

Re: Warszawa

Post autor: Dziusia »

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc. Jestem z okolic Warszawy i szukam lekarza który zrobi mi operację na endometrioze na NFZ. Od 13 lat mam tak bolesne miesiączki że tracę przytomność. Wszyscy czyli kilkudziesięciu lekarzy mówili że widocznie taka moja uroda. Kazali zajść w ciążę albo brać antykoncepcję. Antykoncepcja nie pomogła ale zniszczyła mi zdrowie jeszcze bardziej. A ciąża niestety żadnych zabezpieczeń i żadnych efektów. Zapisałam się na prywatną wizytę u specjalisty od endometriozy bo doszłam do wniosku że muszę to mieć i okazało się że miałam rację. Jestem poważnie chora. Moje jelita ledwo pracują. Mam guz na prawym jajniku. Boli codziennie, już nie tylko przy miesiączkach. Ale nie mam tyle pieniędzy żeby robić operację prywatnie. Dzwonię po szpitalach i ciężko coś znaleźć. A jak usłyszałam w MSWIA (Gdzie przywiozła mnie kiedyś karetka jak zemdlalam w metrze z bólu i po badaniu przez ginekologa usłyszałam że taki mój urok) ze to banalnie prosty zabieg i każdy lekarz go wykonuje to odrazu zapaliła mi się czerwona lampka! Boję się iść gdzieś gdzie mogą tylko wszystko spaprać :cry: błagam pomóżcie :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukasz specjalisty?”