Szpital

Czy byłaś w szpitalu? Może właśnie idziesz? Co Cię tam może spotkać? Jak należy się przygotować? O czym warto wiedzieć?
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Szpital

Post autor: magma »

Ja też się boję, jeśli Ci to pomoże...będziemy się bały razem...a potem pośmiejemy się z tego niepotrzebnego strachu...
;)
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Szpital

Post autor: Ania37 »

No pewnie :) od razu mi lepiej :):):)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Szpital

Post autor: domowniczka »

domowniczka pisze:"Nie taki wilk straszny jak go maluja" :)
czemu wilk??? nie powinien byc diabel? skad mi sie te madrosci ludowe biora? :shock: ja tylko chcialam powiedziec: Dziewczyny, nie bojcie sie szpitala, pewnie nie bedzie tak zle jak myslicie! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Szpital

Post autor: gosiak76 »

W wyniku zmeczenia piszemy rozne rzeczy - najwazniejsze zeby nie bac sie szpitala gdyz tam chca nam pomoc a nie zrobic cos zlego a poza tym jest odpoczynek od codziennych obowiazkow i jeszcze sie nami tam dodatkowo zajmuja.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Szpital

Post autor: magma »

Ania jak nastawienie?
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Szpital

Post autor: Ania37 »

Cóż będę ściemniać, boję się tak samo, jak się bałam. Na tę chwilę wypieram ten fakt ze świadmości i staram się dostrzegać dobre strony - mogę sobie kupić koszulki do szpitala, odpocznę, będę się wylegiwać w łóżku, moje chrapanie będe mogła zrzucić na stan pooperacyjny :) i takie tam. Ale im bliżej do 11 lipca, tym większym łukiem mijam Starynkiewicza - na mojej mapie miasta nie ma tego miejsca.
Wszyscy mówią dobrze będzie, dobrze, ale skąd wiedzą, jak będzie i co będzie. Będzie jak będzie.

Marudzę? no co tam...

A jak Twoje nastawienie?
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Szpital

Post autor: hercik17 »

Co by nie mówić strach i tak zawsze jest.Mogę jedynie życzyć więcej odwagi i powodzenia
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Szpital

Post autor: agachod1 »

Dla mnie jedyna mysla, ktora pomogla mi przetrwac wszystkie nieprzyjemne badania i chwile przed operacja byla ta, ze potem bedzie lepiej, ze nie bedzie bolalo, ze nie bede sie meczyc. Trzeba tak myslec i to naprawde pomaga przetrwac wszystkie trudne chwile, kiedy sie czeka na wjazd na sale operacyjna. Potem zawsze jest lepiej. Pozdrawiam wszystkie spanikowane dziewczyny. Trzymajcie sie!!!!! W razie czego, na klopoty Forum...
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Szpital

Post autor: Ania37 »

Moje Kochane,
to już jutro. Trzymajcie kciuki, ślijcie modlitwy, dobra energię, co tam kto może i potrafi.
Trzymajcie się cieplutko.

Napiszę, jak przeżyję :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Szpital

Post autor: gosiak76 »

Aniu powodzenia - na pewno przezyjesz skoro kazda z nas to prezyla - bedzie dobrze i mam nadzieje ze lepiej niz obecnie. Kciuki masz zapewnione i bede o Tobie myslala aby wszystko przebieglo zgodnie z planem oraz zebys miala fantastyczna opieke w szpitalu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Szpital

Post autor: agachod1 »

Aniu pewnie jestes juz po. Czekamy tu na ciebie. Napisz jak sie czujesz?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Szpital

Post autor: vwd »

energia przeslana :) przydala sie? :)
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Szpital

Post autor: Ania37 »

Witajcie kochane :)
Energia i wszelkie formy wsparcia bardzo się przydały. Jestem już po laparoskopii i po niezbyt przyjemnych przejściach w szpitalu. Zabieg miałam przekładany na 13 lipca (w piątek)-zginęły moje dokumenty (zgoda na znieczulenie) i musieli mnie zdjąć (dosłownie) ze stołu a zabieg przełożyć. Do samego zabiegu nie mogę mieć zastrzeżeń (trudno zresztą je mieć, skoro smacznie sobie spałam), ale przerażająca jest totalna dezinformacja przed i po. Wybudziłam się w piątek po południu, gdy nie było już lekarzy, którzy operowali. Wypisali mnie następnego dnia - dostałam krótki opis zabiegu, zalecenia na kartce i na moje usilne prośby lekarz dyżurny udzielił mi informacji o tym, co zrobili. A reszta już we własnym zakresie - czyli rób co chcesz człowieku. Wyniki histopato za 3 tyg. Lekarze na długich urlopach, terminów brak. A ja nie wiem, co dalej, jak dalej leczyć endo, zwłaszcza, że wykryto wiele nowych ognisk choroby. Zanim wróci któryś z moich lekarzy, czuję się pozostawiona sama sobie...
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Szpital

Post autor: hercik17 »

Cieszę się że już po wszystkim.Szkoda tylko,że nie zostało włączone jakieś leczenie,bo to ważne po zabiegu.Ach oni nie są skłonni mówić co robią :( Dbaj teraz o siebie i mam nadzieję że szybko dojdziesz do formy :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Szpital

Post autor: Ania37 »

Jestem świeżo po wizycie kontrolnej - laparo 13 lipca. Na dziś żadne paskudztwo nie wyrosło. Ale mnóstwo ognisk rozsianych w otrzewnej. Teraz 3 miesiące obserwacji :) żadnych hormonów, żadnej trucizny. :))))))))))))))
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Szpital

Post autor: gosiak76 »

Aniu zatem powodzenia aby wszystko bylo dobrze :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Ania37
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2011, 22:13

Re: Szpital

Post autor: Ania37 »

Minęło pół roku od laparo, na razie czysto :)))
Pobolewa, ale wolę to, niż skutki brania hormonów. Jak widać, do bólu można się przyzwyczaić, przynajmniej tego fizycznego :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Szpital

Post autor: gosiak76 »

Dobrze ze jest czysto - uwazaj na siebie i dbaj o swoje zdrowie- nie przyzwyczajaj sie do bolu lecz go zwalczaj.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Strach...

Post autor: vwd »

Anula pisze:myśle że komplikacji nie będzie...
oczywiscie, ze nie bedzie :)
Anula pisze:mam dwójkę wspaniałych dzieci
to wspaniale! to wielka radosc :) zycze Ci samych pozytywnych mysli podczas czekania na szpital :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Szpital

Post autor: gosiak76 »

Dobrze by bylo zeby ktos do Ciebie zajrzal i troszke pomogl - ja po operacji w Polsce bylam z mama w domu i to ona przynosila mi jedzenie i kazala mi wypoczywac. W Anglii zrobilam zakupy przed pojsciem do szpitala zeby w razie czego miec co jesc jak bede w domu po zabiegu (ale do mnie zagladala jeszcze znajoma ktora zrobila zakupy jak czegos potrzebowalam oraz podrzucila filmy i czasopisma)- moze Ty tez zrob tak samo gdyz naprawde bedziesz musiala na siebie uwazac po wyjsciu ze szpitala.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital - operacje, badania...”