agniesia jest załamana buuu

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: agniesia »

No cześć Misiaczki:))
Dziękuję Wam bardzo za Wasze wypowiedzi moje Kochane Kobietki:))Witam również nową fajową koleżankę Ewooncie1;))
Słuchajcie Drogie Kumpelki, u mnie po staremu, pracka, domek, dobre jedzonko, spacerek, dobry filmik, znajomki, a jak znajomki to i małe-hihi-piweczko (a co tam!!;), jakiś dobry koncercik;) itp. itd. hehehe, ale co najlepsze.. i najważniejsze4....to spędzanie wolnego czasu z mym ukochanym pod słoneczkiem.. i pod księżyczkiem hehehe MĘŻUSIEM I RODZICZKAMI:)))))))) to jest czyste Błogosławieństwo!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))
Czasem życie dopada, ale kurcze Kochane!! nie zamartwiajmy się!!:)))))))
bo tak naprawdę...ŻYCIE JEST PIĘKNEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!:))))))))))
Kwestia zorganizowania sobie wolnego czasu:)
Ja np. w pracy zapominam o choróbce, nawet nie mam czasu o niej myśleć w sumie, a nawet jak jest chwila zadumy, to zaraz koleżanki z roboty mi ją wybijają z głowy!! hehehe;))
lubię też sobie poleniuszkować z mężusiem:)) oglądamy wtedy filmiki w stylu "SUPER GIRLS & ROMANTIC BOYS";)HAHAHA tzn. romantyczki, ale najbardziej jednak fascynują nas filmy mrożące krewke w żyłeczkach, tj. thrilerki i horrorki;) lubimy też dobrze zjeść.. jakaś knajpka, czy też zakupujemy sobie jakieś ulubione łakotki i się zajadamy;) jeżdże też do pracki na rowerku jak jest pogódka (zamierzam nawet przed pracką zajeżdżać nad jeziorko;) a co tam!! hop siup bęc!! i człowiek jak nowo narodzony przed pracą!!hahaha:D rześki zwarty i gotowy!!:) jak pisałam lubimy spotkać się ze swymi znajomkami:) lubimy się rozerwać.. chodzimy razem w grupie (bo w "kupie" raźniej ponoć hehehe) na koncerty do knajpy. Ponadto chodzimy z misiem na spacerki.. hmm.. ogółem dziewuszki.. żyć nie umierać;)
Dlatego też powiem Wam szczerze, że nie zawsze mam czas na forum, ale też z drugiej strony muszę Wam powiedzieć.. no niestety.. choć miałam tego nie pisać (już się borykam z tym zamierzeniem jakiś czas) nie zawsze chcę zaglądać, ponieważ jak przeczytam o jakimś problemie nowych osób, to zaczynam się bardziej przejmować, zamartwiać, również przekładać problem na swoją sytuację. Mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli (co złego to nie ja hehehe;)
Pamiętajcie jednak, że jestem zawsze z Wami i możecie na mnie liczyć.. na mnie i na moje wsparcie:))
Nie zadręczajcie się koleżanki:)) Warto czasem usiąść i pomyśleć "Ech tam!! ONE KOZIE DEATH!!:))
Trza żyć dalej!!:)) no cóż począć?? Tak miało być!! hmm, ale może być zawsze LEPIEJ!!!!;))
DUŻA BUŹKA:)****
...remember me;) Aga:))
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Czesc Aga,
super ze zajrzalas do nas - ciesze sie ze tyle u Ciebie sie dzieje i nie masz czasu na rozmyslania a jk sa takie chwile to zawsze ktos Cie od tego odciagnie. Najwazniejsze ze starasz sie spedzac aktywnie czas - mam nadzieje ze chociaz jak bede w Olsztynie to wybiore sie na rowerek - oraz starczy sil by pomknac nad jeziorko na nim i chwile poleniuchowac :)
Czy w najblizszym czasie beda jakies koncerty ??? Dobre filmy to jest to co lubie i mam nadzieje ze w kinach cos dobrego graja obecnie :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: vwd »

Agniesia, super, ze u Ciebie wszystko gra :)
nawet nie wiesz jak sie tym ciesze :D
sciskam b.b.b.b mocno :)
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: agniesia »

Cześć Dziewuszki:)) fajno, że do mnie zajrzałyście:)) Dzięki serdeczne:))
Gosieńko, nie wiem jakie klimaty Cię interesują, jeśli chodzi o koncercik;) Ja jestem fanką mocniejszych klimatów;)) teraz to nie wiem czy coś się kroi. Grubszy koncert to się szykuje 10 września dopiero w knajpie Pinezka, gdzie znajomki Chłopaczki organizują ciekawy koncercik;)
A tak to może na fosie cosik ciekawego, bądź w Andergrandzie:) Luzaka niestety już ni ma.

Kochane kumpelki w sumie to nie odpowiedziałam wcześniej na zadane przez Gosie pytanie na jakim etapie leczenia ja obecnie jestem, a więc.. na początku przyjęłam na klate zastrzyk decapeptyl depot, który się nie przyjął tak jak powinien, ponieważ zaczęłam krwawić, a po tym leku krwawienie nie powinno mieć miejsca. A więc zmieniliśmy z doktorkiem decapeptyl na visanne (po której krwawienie ustąpiło) którą biorę 5 miesiąc i...powiem Wam szczerze, że pozostały mi obecnie tylko dwie piguły do przyjęcia;) A więc wtenczas natenczas będziemy oczekiwać po odstawieniu na miesiączkę po czym idę do lekarza i jestem pod monitoringiem co tam się dzieje z moimi jajniczkami, pęcherzykami no i co... i jak wsjo budzjet okiej hehehe (a mam nadzieję, że jest wszystko git;) to działamy z Misiakiem!!!!!:D

Trzymajcie się Kochane moje, nie poddawajcie się, główki do góry, musi być dobrze!! nie ma innej opcji!!
ŻYCIE JEST PIĘKNE!!:D duża buźka, do usłyszenia papatki;)))))))))**************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

czesc Agus :)
jestem juz w Olsztynie - pogoda suuuuper.
Jak sie dzis czujesz ?? Bole poszly w zapomnienie ???? Ciesze sie ze dzieki Visanne nie masz krwawien :) jednym slowem lek spelnil swoja funkcje - wspaniale :)
Do zobaczenia kochana - odezwe sie telefonicznie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: agniesia »

No cześć Gosieńko:))
Kochana co do bóli to teraz przez kilka dni mnie pobolewały troszku jajniczki, ale to mówię, jak mini stresik dopadnie to od razu zaczyna naginać;)
Także Kobietki!! pamiętajcie!! NO STRESS hehe;D
Tak jak cały czas piszę. GRUNT TO POZYTYWNE MYŚLENIE!!!!!!!!:D
Bo w innym przypadku Was życie dopadnie;) Głowa do góry!! Nie lękajcie się;))
Buzia:)**
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

To widze ze sytuacje stresowe robia swoje - wiec trzeba tego unikac. Co wtedy robisz aby sie odstresowac ??? Ja aby nie myslec o mojej sytuacji to staram sie obejrzec fil, posluchac muzyki wyjsc na spacerek i porobic inne rzeczy aby odwrocic uwage od tego co sie dzieje.
Pozytywne myslenie to naprawde podstawa bo to daje duzo - kazdy lekarz pragnie aby pacjent myslal pozytywnie i wspolpracowal razem z nimi. Taka wspolpraca miedzy pacjentem a lekarzem jest istotna sprawa ale my rowniez poza wizytami same musimy pozytywnie mysl i byc silne.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: Agusia&oczekiwanie;)

Post autor: agniesia »

Oj tak tak, sytuacje stresowe robią, oj robią swoje. Szukajcie dziewczyny sobie różnych zajęć, zajmujcie czas wolny, choćby pójście na spacer po robocie, po obiadku, po małym wypoczynku, z ukochanym, to już dużo daje:)
Ja właśnie odstawiłam pigułki po pół roku zażywania (visanne) i teraz chwilowo mnie życie dopadło;)
Obecnie oczekuję na miesiączkę, która ma przyjść do 10 dni po skończeniu zażywania tabletek..mija 3 dzień a ja zaczynam wnikać.. CZEMU JEJ JESZCZE NIE MA??;)
Nic to, trzeba cierpliwie czekać..bo cierpliwość to skarbek;) A więc..tak jak napisałam powyżej NO STRESS AGA..powtarzam sobie..NO STRESS hehehe;)) buźka Kochane:)*****
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Aga nie stresuj sie kochana bo stres rowniez wplywa na pojawienie sie badz opoznienie @ - a tak poza tym to @ pojawia sie roznie po odstawieniu Visanne - mam nadzieje ze u Ciebie bedzie w terminie.
Ja chce odzyskac moja @ i stosuje leki na jej wywolanie a pozniej musze wyregulowac @ by moc podejsc do kolejnego etapu a mianowicie podjecia decyzji o zajsciu w ciaze.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Agniesiu kochana ciesze sie ze doszlo do naszego spotkania - bylo naprawde smpatycznie :) Mam nadzieje ze beda jeszcze kolejne :)
Trzymam kciuki za Twoja jutrzejsza wizyte - czekmy na wiesci po wizycie. Buziaki kochana :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: agniesia »

Superkowo!! Też się bardzo cieszę, że się spotkałyśmy:) było bardzo sympatycznie i zawsze jest lżej jak się opowie drugiej osobie o problemach z którymi borykamy się na codzień;)
pozdrawiam Kochana Gosiu:) do zobaczenia buźka papatki:)***
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Do zobaczenia wkrotce kochana Agniesiu - troche mi lzej jak moglam z Toba porozmawiac - zawsze t inaczej a nikt nas bardziej nie zrozumie niz my same - nawet czasem psycholog nie rozumie przez co przechodzimy nie chorujac na dana chorobe lub nie wiedzac o tej chorobie.
Powodzenia na jutrzejszej wizycie - zaciskam kciuki i sle mnostwo pozytywnych mysli :) Pomysl o tym co napisalam kiedy moglybysmy jeszzce sie spotkac zanim wyjade - wyjezdzam z soboty na niedziele o 2.30 w nocy. Buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: agniesia »

hej dziewczyny..u mnie nie najlepiej:((((
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Agniesiu co sie dzieje Kochana - opowiadaj szybciutko i wiesz ze zawsze mozesz ze mna porozmawiac o wszystkim wiec czekam na wiesci. Prosze nie poddawaj sie tylko - tule cieplutko i sle moc pozdrowien oraz buziakow.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: agachod1 »

Witaj Agniesiu. My sie jeszcze nie znamy, bo jestem na forum nowa. Co u ciebie? Jak sie czujesz? Wszystkiego dobrego na Nowy Rok. Pozdrawiam. Aga.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Dwa dni temu otrzymalam informacje od Agniesi ze jest w 8-mym tygodniu ciazy.
Gratulacje najdrozsze Sloneczko i wiem jak bardzo chcialas zostac mamusia a wszystko bylo przeciw Tobie - ale w koncu sie udalo i az buzka mi sie usmiecha jak dostalam ta informacje od Ciebie. Buziaczki i do zobaczenia juz wkrotce :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: vwd »

super!!! serdeczne gratulacje!
agniesia, odezwij sie do nas :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Aga nie ma mozliwosci pojawienia sie na forum na razie ale jak bedzie taka mozliwosc to mysle ze powroci. A co do malenstwa to maluszek ma obecnie 3 cm dlugosci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: agniesia jest przeszczęśliwa:))

Post autor: agniesia »

cześć dziewczyny:) na wstępie....wszystkiego naj... w NEW YEAR!!!!!!!:)
Tak...faktycznie jestem w ciąży:) minął właśnie 18 tydzień:) jesteśmy z mym mężusiem niezmiernie szczęśliwi:))
Także Kochane nie poddawajcie się, ja miałam już naprawdę neciekawą sytuację.....nerwów było co niemiara...ale udało się i to jest najważniejsze;) całuje Was wszystkie mocno i walczcie dzielnie....i..... NO STRESS;)) TO PODSTAWA:)) buźka:**
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Agniesiu jestes niesamowicie dzielna - witaj w Nowym Roku i ciesze sie ze malenstwo rosnie w brzuszku. Jak sie ogolnie czujesz i czy wyczuwasz juz ruchy malenstwa ?? Buziaczki i do zobaczenia jak bede w kraju :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: vwd »

naprawde milo sie czyta Twoje slowa :) super!!! :)
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: agniesia jest szczesliwa mega:-)

Post autor: agniesia »

Czesc Kochane Moje:-)oj tak tak Maluszek daje się już we znaki;-) nie wiedziałam że to mogą być ruchy naszego Bobeczka ale jak zaczęły pojawiać się częściej zrozumiałam że to Dzidzius:-) a tak intensywniej zaczęło się od 2 stycznia a teraz to już mi spać nie daje nocny Marek jeden;-) Dziewczyny całuje mocniutko i będę się modlić co by wszystkim udało się doczekać Maluszka:-)buzi buzi:-*:-*<3<3
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Super ze malenstwo daje juz znac o sobie - mam nadzieje ze starasz sie duzo wypoczywac i prosze dbaj o siebie i maluszka. Mam nadzieje ze jak przyjdzie na swiat to go poznam :) Buziaki :* <3
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agniesia
Udzielający się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: agniesia »

Oczywista sprawa ze poznasz naszego Bobeczka Gosienko Kochana moja:-)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: agniesia jest załamana buuu

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie kochana Agniesiu - juz nie moge sie doczekac kiedy zobaczymy sie ponownie - dostalam juz urlop w lipcu (8 - 19 lipiec), wiec mam nadzieje ze znajdzie sie czas na nasze spotkanie :) buziaki i myslami jestem z Toba kazdego dnia kochana :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”