A miało być tak pięknie...

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
agachod1
Ekspert

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: agachod1 » czwartek, 26 kwietnia 2012, 14:20

Aldona pisze:Lekarze, im dłużej nie udawało mi się zajść w ciążę, tym mniejsze szanse dawali mi na to. Raczej zgodnie twierdzili, że w moim przypadku tylko in vitro. Słyszę te słowa non stop, dzwonią mi w uszach. I ta przeraźliwa diagnoza "niepłodność wtórna".

A mojej matce po trzecim poronieniu lekarz powiedzial, ze nigdy nie bedzie miec dzieci. W tamtych latach to byla naprawde tragedia, poniewaz in vitro nie bylo tak popularne. Salowa dala jej wtedy nr tel do dobrego lekarza, ktory udroznil jajowody i po roku leczenia urodzilam sie ja, a trzy lata pozniej moj brat. Masz racje, ze wiara i nadzieja polaczona z miloscia, czynia naprawde cuda. Zawsze trzeba wierzyc, ze sie uda, bez wzgledu na to, co mowia inni. Pozdrawiam i zycze blogich chwil macierzynstwa.

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » piątek, 27 kwietnia 2012, 15:25

Aldona pisze:Serduszko mu bije jak oszalałe. Mierzy 1,5 cm i jesteśmy przeszczęśliwi.
CUDOWNIE :)

Aldona
Ekspert

Postautor: Aldona » czwartek, 21 czerwca 2012, 19:46

Witajcie!
Krótko się pochwalę :D Prawdopodobnie w moim brzuszku wierci się Córka :mrgreen: Jestem przeszczęśliwa, choć nadal męczą mnie mdłości i zdarza się, że jeszcze wymiotuję. Brzuszka już nie ukryję ;)
Do 12tygodnia był ogromny strach o maleństwo. Teraz już jestem spokojniejsza, to 17 tydzień.
Wszystko wskazuje na to, że jednak mimo bólu i cierpienia związanego z endo, będzie pięknie.
Spełni się moje największe marzenie i zostanę mamą ;)

Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert

Postautor: hercik17 » czwartek, 21 czerwca 2012, 20:24

Kochana Aldonko tak bardzo się cieszę,że wszystko w porządku i nadal będę trzymać kciuki za was.Co tam mdłości...z tego powodu mogłabym mieć je codziennie przez 9 miesięcy! Pozdrawiam Cię kochana i dbajcie o siebie.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » piątek, 22 czerwca 2012, 00:53

Wspaniale wiadomosci Aldonko - dbaj o siebie i malutka - niech zdrowo sie rozwija i rosnie. Dobrze ze te najtrudniejsze chwile kiedy mialas obawy juz minely - teraz juz bedzie tylko z gorki :) :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » piątek, 22 czerwca 2012, 12:30

Aldonko, to co chcialam Ci napisac napisala Gosia! :)
Aldona pisze:Wszystko wskazuje na to, że jednak mimo bólu i cierpienia związanego z endo, będzie pięknie. Spełni się moje największe marzenie i zostanę mamą ;)
To naprawde cudowne :)

agachod1
Ekspert

Postautor: agachod1 » piątek, 22 czerwca 2012, 16:43

Aldonko, ja tez sie siesze razem z toba. :lol: To wspaniale wiesci. Pozdrawiam i dbaj o siebie. :)

Aldona
Ekspert

Postautor: Aldona » czwartek, 19 lipca 2012, 17:10

Witajcie!
Dziękuję :D
Mała rośnie jak na drożdżach a ja wraz z nią. Brzuszek mam już całkiem fajny. Wciąż czekam na konkretne ruchy Malutkiej. Od czasu do czasu coś tam nowego w moim brzuszku się dzieje, ale trudno to na razie rozszyfrować. Czy to Ona czy nie. Wczoraj aż podskoczyłam bo miałam jakąś przewrotkę w brzuchu. Dziwne i wspaniale uczucie.
Wspaniale móc być kobietą i doświadczać tego.
Każdej z Was życzę tych uczuć i emocji :)

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » piątek, 20 lipca 2012, 00:33

Aldonko to wspaniale ze doswiadczasz tego wszystkiego i malutka daje znac powolutku o sobie :) Pozdrawiam i dbaj o siebie i malenstwo :*

Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert

Postautor: hercik17 » piątek, 20 lipca 2012, 08:10

aldonko strasznie się ciesze że wszystko jest ok.Trzymaj się i dbajcie o siebie.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."

domowniczka
Ekspert

Postautor: domowniczka » piątek, 20 lipca 2012, 13:34

Powtorze co powiedziala hercik :)
hercik17 pisze:aldonko strasznie się ciesze że wszystko jest ok.Trzymaj się i dbajcie o siebie.
wlasnie! :D

Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert

Postautor: EveLondon » piątek, 20 lipca 2012, 20:14

Gratulacje cudowne wiesci :D dbaj o siebie i dzidzie :D a imie jest? jesli przegapilam przepraszam ;p
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."

Aldona
Ekspert

Postautor: Aldona » wtorek, 28 sierpnia 2012, 20:17

witajcie,
sprzedam Wam parę wieści o nas. na razie czuje się dobrze, choć upały doskwierają. słońca unikam.
dzidzia często nie daje spać w nocy, albo ma czkawkę albo po prostu fika. jest to męczące, ale cieszy.
już wkrótce rozpocznę 7 miesiąc i szczerze nie moge się doczekać przyjścia Zuzi na świat. jutro idę na usg i mała pewnie będzie ważyć ok. 800 g. to dużo i malutko jednocześnie. ubranka dostała po kuzynki dzieciach. jeszcze trochę a zabiore się za zakup pieluch itp. słodko jest być w ciąży, mieć duży brzuszek a w nim małą istotkę, która z rodzila się z miłości i na którą długo się czekało.
Buziaki dla Was i dziękuję za wsparcie

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator

Postautor: gosiak76 » środa, 29 sierpnia 2012, 00:45

To fantastycznie ze wszystko idzie u Ciebie do przodu Aldonko. Mam nadzieje ze mala nie daje Ci az tak mocno popalic i masz chwile na spokoj i relaks rowniez dla siebie :) **

Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert

Postautor: rivombroza » środa, 29 sierpnia 2012, 11:17

Przeczytałam Twoją Historię Aldonko....i po prostu oczy przecierałam ze szczęścia:) mam nadzieję że nadejdzie kiedyś ten czas kiedy i ja będę cieszyc się z przyjścia na świat mojego dziecka.
Życzę wszystkiego co najlepsze:)
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.

Wróć do „Moja historia endometriozy”