czuwanie

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: czuwanie

Post autor: gosiak76 »

moze wszystko sie ulozy i zanim wysla Cie na in vitro to dadza Ci czas na naturalne staranie sie o malenstwo. ja mieszkam w Anglii - w kazdym panstwie sa lekarze bardziej i mniej doswiadczeni jezeli chodzi o endo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: czuwanie

Post autor: svergie »

w kazdym panstwie sa lekarze bardziej i mniej doswiadczeni jezeli chodzi o endo.
Zgodze sie z Toba, na to nie ma reguly, kazda profesja ma swoich mistrzow i partaczy :wink:
Szwecja ma jednak pod tym wzgledem troche odmienny stosunek niz reszta panstw UE, mam wrazenie, ze tu bardziej liczy sie efekt a nie sposob w jaki sie dazy do celu. Wezma pod uwage to co sie bardziej oplaca. In vitro zajmuje mniej czasu niz leczenie i jest tutaj refundowane, z tego co czytalam to w Sztokholmie trzy proby sa za darmo(kazde miasto ma inne mozliwosci, w Geteborgu refunduja 5 zabiegow). Chcailabym aby pomogli mi z dzieckiem w sposob naturalny, a nie odeslali z kwitkiem jak sie nie zgodze na In vitro...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: czuwanie

Post autor: gosiak76 »

to rzeczywiscie - co kraj to inne podejscie - mam nadzieje ze jednak sprobuja zebys mogla w sposob naturalny zajsc a jak nie bedzie efektu to podejma sie in vitro czego bardzo mocno zycze ;)
czasem nie chodzi o profesjonalistow i partaczy ale o wiedze jaka posiadaja i czy sie doksztalcaja w tym kierunku dalej czy pozostali przy wiedzy akademickiej tylko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: czuwanie

Post autor: vwd »

svergie pisze:bardziej liczy sie efekt a nie sposob w jaki sie dazy do celu. Wezma pod uwage to co sie bardziej oplaca [...]w Sztokholmie trzy proby sa za darmo(kazde miasto ma inne mozliwosci, w Geteborgu refunduja 5 zabiegow). Chcailabym aby pomogli mi z dzieckiem w sposob naturalny, a nie odeslali z kwitkiem jak sie nie zgodze na In vitro...
ojej, faktycznie tak jest?! moglabys napisac to oraz szwedzki sposob leczenia endo w watku http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic.php?f=50&t=418 - b.Cie o to prosze :)
I nie martw sie na zapas, na pewno zajdziesz w naturalny sposob :D nikt Cie do niczego nie zmusi ;) bedzie dobrze, zobaczysz :) tu mamy na forum cala gromadke dziecki poczetych naturalnie ;) :) :D wiec... nie jest to znow cos nadzwyczajnego :)
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: czuwanie

Post autor: svergie »

No i sie udalo :D Jestem w 9tym tygodniu ciazy. Metoda tradycyjna :wink:
Nie zdecydowalam sie na rzadne specjalistyczne badania przed. Zrobilam tylko wszystkie badania zaleace kobietom przed zajsciem w ciaze i poszlam na zywiol. Wyszlam z zalozenia, ze co ma byc to bedzie i bede sie martwic dopiero jak sie cos bedzie zlego dzialo. No i ta metoda poskutkowala :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: czuwanie

Post autor: domowniczka »

Z serca Ci gratuluje!!!!! i ciesze sie ogromnie :D tym bardziej, ze wczesniej sama Ci doradzalam dzialac od razu :) Super, super, super :D A jak sie miewa synek siostry????
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: czuwanie

Post autor: svergie »

Dziekuje :D
To bylo bardzo dobre rozwiazanie :wink: oszczedzilam sobie duzo nerwow :) Wiem tez, ze w tym wszystkim mielismy duzo szczescia :roll:
Moja siostra o ktorej wspominalam czekala na dziecko 15lat, leczyla sie na wiele roznych rzeczy, co chwile wymyslali nowe przyczyny i nic nie skutkowalo. Maly pojawil sie w momencie kiedy juz dawno zapomniala o tym, ze moze zajsc w ciaze.
Ona czekala tak dlugo a ja niby po przejsciach mam od razu to co chcialam... jak widac nie od nas jest to zalezne.....
A synek siostry jest przecudny, widzialam go kilka tygodni temu bedac w Krakowie. Marzenie nie dziecko, spokojny, bardzo pogodny, nie awanturuje sie, czarus taki, ze szok :mrgreen: Moze i nam sie trafi taki fajny model :wink:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: czuwanie

Post autor: vwd »

vwd pisze:
svergie pisze:I nie martw sie na zapas, na pewno zajdziesz w naturalny sposob :D
i sie udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! extra :D uwazaj na siebie, dobrze sie odzywiaj :)
to co napisalas o siostrze to rzeczywiscie dowod na to, ze roznie sie w zyciu uklada :) ale u Was obu zakonczenie jest szczesliwe! :) :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: czuwanie

Post autor: agachod1 »

My sie jeszcze nie znamy. Ja mam na imie Agnieszka i bardzo mi milo, ze do nas wpadlas. Ale sie u ciebie dzieje. Caly watek obfitowal w coraz to nowe wiadomosci az tu w koncu taka super nowina. Bardzo sie ciesze, ze wam sie udalo!!! Zycze powodzenia we wszystkim i goraco pozdrawiam. :D
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: czuwanie

Post autor: optymistka82 »

Gratuluję :D Mam nadzieję, że ta fala zajść na forum dopadnie i te które o tym marzą i na to czekają :))
Dbaj o siebie :))
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: czuwanie

Post autor: ewooncia1 »

Dobre wiadomości aż miło się czyta :D Gratuluję, przypuszczam że to poniekąd kwestia dobrego nastawienia i optymizmu. Dawaj znać jak się czujesz podczas ciąży, relacja na żywo musi być :wink: Ja mam zamiar wkrótce dołączyć do grona endo-mamusiek, niedługo zaczynamy działać, mam nadzieję że pójdzie mi tak szybko jak Tobie :) Pozdrawiam!
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: czuwanie

Post autor: svergie »

Dziekuje dziewczyny :)
ewooncia1 zaciskam za Was kciuki i czekamy na odpowiedni watek :D

Nie bylo mnie jakis czas, udalo mi sie Was czasem podczytac ale braklo czasu na pisanie. Trzeba to nadrobic :wink:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: czuwanie

Post autor: gosiak76 »

A wiec czekamy na wiesci od Ciebie Slonko - pisz jak czujesz sie i jak malenstwo sie rozwija. :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Slodka30
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 11:15

Re: czuwanie

Post autor: Slodka30 »

Hej
Ja tez jestem ze Sztockholmu. Moze bede mogla Ci jakos pomoc?
Pozdrawiam
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: czuwanie

Post autor: svergie »

Witaj Slodka :)
Bardzo Ci dziekuje za zainteresowanie. Na ten moment jestem pod dobra opieka. Jestem w stalym kontakcie z polozna i ona rozwiala wszystkie moje watpliwosci odnosnie tutejszej opieki. Wczesniej nasluchalam sie roznych rzeczy i bylam troche niepewna, ale teraz jestem bardzo zadowolona, ze jestem wlasnie tu gdzie jestem :wink:
Wszystkiego trzeba doswiadczyc na wlasnej skorze :)
Ale bede o Tobie pamietac :)

Sciskam :)
Slodka30
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 11:15

Re: czuwanie

Post autor: Slodka30 »

Hej Sverige,
Super ze sie odezwalas. Milo spotkac bratnia dusze na obczyznie. Moze mialabys kiedys ochote umowic sie na jakas kawke i babskie pogaduchy? A moze sie okarze ze mieszkamy gdzies blisko siebie ;-)
Buziaki
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: czuwanie

Post autor: svergie »

Slodka30
Ja jestem zawsze bardzo chetna na spotkanie! :) No gdyby sie okazalo, ze zyjemy gdzies obok siebie to rzeczywiscie byloby wesolo :mrgreen: Napisze na pw, moze uda sie nam zgrac :wink:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: czuwanie

Post autor: vwd »

svergie, naprawde jestem b.ciekawa jak to sie wszystko u Ciebie poukladalo :) moze odezwiesz sie z okazji Nowego Roku? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”