Żyje się tylko raz

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

A dziękuję w jego imieniu :) Gosiu jesteś nie zastąpiona :) Właśnie się odkopuje w wątkach i znalazłam kilka dziewczyn z mojej kochanej Łodzi ale nie w wątkach powitalnych ale dzięki Twoim porządkom szybko wszystko ogarniam i znalazłam to co chciałam :) Właśnie bo mnie ciekawi czy Visanne jest już refundowane bo tam jeszcze nie dotarłam
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu Visanne jest juz refundowane i kosztuje chyba ok. 3 zl. Ciesze sie ze docierasz do watkow bez zadnych problemow - to jest najwazniejsze ze nie bylo Cie tak dlugo a odnajdujesz to co chcesz :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: EveLondon »

Witaj :) super ze do nas wrocilas :) Dobrze slyszec ze po ciazy nie dzieje sie nic zlego. Twoj maluszek juz prawie rok ale ten czas zlecial a jeszcze nie dawno ci gratulowalysmy. Napisz jak to teraz u ciebie wyglada? prowadzone jest jakies leczenie zapobiegawcze? Pozdrawiam :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

No leci ten czas szybciutko.
:mrgreen: To wspaniała nowina, że ktoś w końcu ruszył tym co trzeba :) A zapomniałam wam powiedzieć jak byłam jeszcze w szpitalu po narodzinach Krystiana moja doktorowa dała mi formularz do opisu przebiegu choroby leczenia związanego z endo i mój przypadek był brany pod uwagę w badaniach.
Jak to teraz wygląda:
Kochana po ciąży żeby się zabezpieczy przed miesiączką moja doktorowa przepisała mi azalie _bierzesz ją przez 28 dni nie robisz przerwy i kolejne opakowanie- nie miałam miesiączek także było ok , ale że jestem gapa i często o nich zapominałam to przeszłam na inną metodę. Teraz w sobotę mam wizytę u mojej doktorowej i dalej podejmiemy decyzję - sądzę że kontrolnie skieruje mnie na usg
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu bede trzymac kciuki zeby usg nie wykazalo zadnych zmian. Mam nadzieje ze skoro zapominasz brac tabletki codziennie, to moze zastosuje inna metode dzieki ktorej bedziesz musiala tylko pamietac raz na jakis czas. Powodzenia i daj znac jak wszystko wyglada :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Dziewczyny jeśli któryś lekarz mówi że po porodzie @ są mniej bolesne -to KŁAMIE zdycham od wczoraj musiałam sięgnąć po silniejsze leki te które brałam przy endo (diclac w czopkach) bo no-spa nic nie daje a panadol femina (dawny vegathalgin) pomaga ale na godzinę.
Do doktorowej mam teraz iść po @ ma mi zrobić cytologię i pewnie skierowanie na usg :( Zaczyna mnie to martwić bo odczuwałam teraz silniejsze bóle i dużo częściej oddaje mocz :/ buuu... No nic czas pokaże
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Zaczekaj do wizyty i usg a wtedy bedzie wiadomo jak wszystko wyglada - dbaj o siebie Kasiu. Najwazniejsze ze masz dobra opieke i jestes pod kontrola. Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

No to mnie tylko pociesza... Dziś czuję się lepiej :) Nie mam już tak obfitej @ i wystarczy mi sam ten panadol femina także luz. Pogoda u nas taka szarobura :( nic słoneczka a dziś by się przydało . Z okazji walentynek dla wszystkich foremek moc całusów :* :* :*
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Caluski i dla Ciebie z okazji tego wyjatkowego dnia. Dobre wiadomosci ze czujesz sie juz lepiej i slabsze leki przeciwbolowe pomagaja.
A jak maluszek sie miewa ??
Dbaj o siebie Sloneczko kochane :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

a moje małe zaczyna samo chodzić :) a to 4 kroczki a to 7 także jest zabawnie bo ie można go nawet na chwile z oka puścić :) ulubionym słowem jest nie nie nie :lol: Krystian powiedz mama - to się śmieje i mówi baba a jak prosisz baba mówi tata a na diabla woła gej gej :lol:
Załączniki
jeszcze troche i bedzie wiekszy niz ja a wszyscy sie juz smieja ze grubszy juz jest :)
jeszcze troche i bedzie wiekszy niz ja a wszyscy sie juz smieja ze grubszy juz jest :)
P2101004.JPG (94.09 KiB) Przejrzano 14830 razy
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
lara
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2013, 19:54

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: lara »

catrina 27,
prześliczne zdjęcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aż mi się łezka zakręciła w oku !!!ale ze szczęscia bo maleństwo takie cudowne !:))))) :D :D :D :) :) :) śliczny Krystianek :)))

a jeśli chodzi o Ciebie to jestem taka chudziutka jak Ty:) nawet chyba jeszcze chudsza ..ręce to jak bym widziała siebie ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu cudownie razem wygladacie - tez sie rozesmialam jak zobaczylam odpowiedzi Krystianka a najlepsze jest to jak mowi na Diablo :lol: Fajnie jest miec takie male szczescie - przynajmniej jest wesolo i czas szybko mija :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: vwd »

fantastyczny malusz!!! brawo! :) zaczyna chodzic - oj, teraz to sie zacznie ;) wesoly czas :D zycze Ci wszystkiego dobrego!! dzieki za to zdj. :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: Araja79 »

Wstyd się przyznać, ale Twoją historię przeczytałam dopiero teraz, ale za to od dechy do dechy... :mrgreen:
Widze duużo takich samych myśli, odczuć i pragnień jak moje...:)
Syneczek śliczniusi :)
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: optymistka82 »

Szczęście bije ze zdjęcia. Synek cudowny, a mamuśka piękna kobieta. Oby jak najwięcej takich radosnych chwil :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Araja79 pisze:Wstyd się przyznać, ale Twoją historię przeczytałam dopiero teraz
oj wcale nie... tu jest taka kopalnia że mi ciężko wszystko nadrobić :) sama się czasem pogubię co kto kiedy i jak i do wszystkiego wracam. A często foremki rozpoznaje po awatarch :lol:
Araja79 pisze:Widze duużo takich samych myśli, odczuć i pragnień jak moje...
Bardzo miło :) Jak coś jestem do dyspozycji :)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasienko jak minal Twoj dzien ?? Jak ostatnio sie czujesz ?? Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Oj ostatnio dużo lepiej już jestem po @ także jest dobrze :) Wykorzystuje obecnie zaległy urlop a mam go 30 dni. ale nie nudzę się żeby nie było młody zapewnia mi moc wrażeń i dużo rozrywki :D Mam mały problem z częstym oddawaniem moczu ale to jest spowodowane tym że przestałam karmić a piję z przyzwyczajenia bardzo dużo. A no i sukces przytyłam 2 kg :lol:
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

To wspaniale wiadomosci Kasiu :) Powinnas sie cieszyc ze spedzasz sporo czasu z mlodym bo jak wrocisz do pracy to na pewno bedzie Ci tego brakowac :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: domowniczka »

czec! i ja dolaczam do zachwytow nad synkiem :D
jesli chodzi o czeste oddawanie moczu - to mozemy sobie akurat podac rece, bo mam z tym teraz problem...
Ciesze sie, ze ogolnie u Ciebie ok, ze masz duzo rozrywki ;) z synkiem :) zycze dla was wszystkiego dobrego i pzdr. b.goraco :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Oj z tym pęcherzem najgorsze jest to, że młode przesypia całe noce bez pobudek i teoretycznie ja też bym mogła ale budzę się po 3-4 razy żeby oddać mocz :(
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Ciezko jest funkcjonowac jak ma sie przerywany sen - wiem cos o tym bo sama sie tez budze z powodu reki albo do lazienki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: Araja79 »

Ja i tak podziwiam "endo-mamy"... :D Mnie to przeraża... :roll: boję się, że nie dam rady z maluszkiem i z tym bólem...
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: catrina27 »

Araja79 pisze:boję się, że nie dam rady z maluszkiem i z tym bólem...
Oj dasz:) o tym co Cię spotkało przed nawet nie chce się pamiętać, a nawet teraz jeden uśmiech wystarczy by znaleźć nowe siły i o bólu się nie myśli
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: vwd »

catrina, wieki nie rozmawialysmy! :o Co slychac u Ciebie? i Twego psa? ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: gosiak76 »

Kasiu co u Ciebie slychac ??? Jak tam maluszek ??? Buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Żyje się tylko raz

Post autor: vwd »

catrina27 pisze:Oj z tym pęcherzem najgorsze jest to, że młode przesypia całe noce bez pobudek i teoretycznie ja też bym mogła ale budzę się po 3-4 razy żeby oddać mocz :(
dalej tak masz? a jak sie miewa dzieciatko?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”