Bardzo sie boję

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
pestka0101
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 25 lutego 2013, 20:53

Bardzo sie boję

Post autor: pestka0101 »

Witam jestem tu zaledwie 10 minut ale dzis byłam u giena Pierwszy raz od ponad roku i oczywiscie zrobil cytologie ogolne badania i USG i wtedy zaczol sie koszmar okazało sie ze moja śluzówka ma ponad 2,5 cm lekarka bardzo sie zdziwila i oczywiscie dała skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie bardzo sie boje tego zabiegu i nie wiem co mam myslec o tej blonie poza tym staram sie o bobasa z nazeczonym i boje sie ze przezto bede bezplodna bardzo prosze o jakies wasze opinie czy to jest bardzo duzy przyrost czy ktos miewal wieksze i czy po leczeniu ktos zaszedl w ciaze Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Bardzo sie boję

Post autor: gosiak76 »

Witaj na forum - przykro mi ze tak sie stalo ale blona 2,5 cm to dosc spora blona. Poza tym chcialabym sie dowiedziec czy masz juz termin kiedy masz stawic sie do szpitala lub czy musisz ten termin uzgodnic dopiero - jezeli bedziesz w szpitalu uzgadniac termin to porozmawiaj z lekarzem i niech wiecej powie Ci na temat tego zabiegu oraz jakie sa szanse by miec dzieci po takim zabiegu. Szkoda ze pani doktor, ktora dala Ci skierowanie nie wytlumaczyla Ci wszystkiego a z drugiej strony szkoda ze nie zapytalas sie o to i nie powiedzialas ze chcesz starac sie o malenstwo. Mam nadzieje ze w szpitalu Ci wszystko wytlumacza - tylko o to zapytaj. Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
pestka0101
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 25 lutego 2013, 20:53

Re: Bardzo sie boję

Post autor: pestka0101 »

Gosiu skierowanie juz mam do szpitala a Pani Doktor powiedziala ze najpierw zajmiemy sie ta blona a pozniej dzidziusiem wiec sasugerowala ze chyba bedzie wszystko ok mimo iz mnie osobiscie to nic a nic nie uspokoilo .Poza tym powiedziala ze to nie jest az tak straszny zabieg 2 godzinki i po krzyku a mi sie wydaje ze nie jest tak kolorowo Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Bardzo sie boję

Post autor: gosiak76 »

Jak ja bylam w szpitali to jedna z dziewczyn tez miala lyzeczkowanie - wiem ze byla po mnie i jeszcze jakiejs kobietce na zabiegu a wyszla do domu nawet tego samego dnia chociaz sugerowano zeby zostala na oddziale na noc. Jak bedziesz w szpitalu to dokladniej postaraj sie porozmawiac na temat tego zabiegu - zeby wytlumaczono Ci zarowno plusy tego zabiegu jak i ewentualne powiklania. Wtedy bedziesz wiedziala duzo wiecej i mam nadzieje ze to pomoze Tobie.
Tutaj masz link na temat lyzeczkowania jamy macicy - http://chirurgia.wieszjak.pl/operacje-g ... acicy.html
Przeczytaj sobie a bedziesz wiedziala wtedy o co pytac dokladniej. Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
pestka0101
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 25 lutego 2013, 20:53

Re: Bardzo sie boję

Post autor: pestka0101 »

Dziekuje przeczytalam zreszta od wczoraj non stop siedze i czytam fora i coraz bardziej sie boje moze nie tyle zabiego i tego co sie okaze po badaniach a bardziej tego ze nigdy nie bede miala najwiekszego skarba bobasia :( to jest najwiekszy bol Dzieki jeszcze raz za pomoc
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Bardzo sie boję

Post autor: gosiak76 »

Nie ma problemu - staram sie zawsze pomoc najlepiej jak potrafie. Pozdrawiam i trzymam kciuki aby wszystko przebieglo dobrze. Trzymaj sie cieplutko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
pestka0101
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 25 lutego 2013, 20:53

Re: Bardzo sie boję

Post autor: pestka0101 »

Witam już po zabiegu troszke to trwało zanim mnie przyjeli ale jest ok..... Wiele stresów nerwów teraz 3 tygodnie oczekiwania na wyniki.....Troszke martwi mnie fakt ze wcale mnie nic nie boli a myslalam ze bedzie to odczowalne i zero plamien mam nadzieje ze wszystko to spowodowane jest udanym zabiegiem a nie jakimikolwiek wewnętrznymi kłopotami .....Teraz 2 miesiace odpoczynku i starania o maleństwo Pozdrawiam!!!!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Bardzo sie boję

Post autor: vwd »

Witaj :)
"Strach ma wielkie oczy..." a wszystko dobrze wyszlo, wynik hp tez bedzie na pewno ok :) i to wcale nie musi bolec :) a jak sie teraz czujesz?
pestka0101
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 25 lutego 2013, 20:53

Re: Bardzo sie boję

Post autor: pestka0101 »

Teraz czuje sie ok nic mnie nie boli po 3 dniach przyszło krwawienie ale juz sie skonczyło i tez mnie zastanawia czy to poprostu nie była miesiaczka bo tak wlasnie mialam ja dostac czekam na wyniki i wtedy odwiedze gina :) poza tym zastanawia mnie po jakim czasie od zabiegu moge wspolzyc z mezem ????? pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Bardzo sie boję

Post autor: gosiak76 »

Pestko jak pojdziesz do lekarza to dowiedz sie po jakim czasie bedziesz mogla wspolzyc - czasem sa to 2 tygodnie aby wszystko sie zagoilo a czasem dluzszy okres czasu. Najwazniejsze aby wszystko sie zagoilo dobrze i nie doszlo ani do popekania szwow, ani do infekcji.
Wspaniale ze czujesz sie juz duzo lepiej po zabiegu - widac ze Twoj organizm potrafi sie szybko regenerowac. Dbaj o siebie i nie dzwigaj niczego.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: Bardzo sie boję

Post autor: Milionek66 »

Pestko :)

Również życzę wszystkiego dobrego.
A zdrówka przede wszystkim :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Bardzo sie boję

Post autor: domowniczka »

i ja tez, tak jak Milionek, zycze zdrowka :)
a jak sie teraz czujesz?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Bardzo sie boję

Post autor: alcia28 »

Tak jak napisała Gosia nie dzwigaj, dbaj o siebie.
Radze kochana poczekać minimum 3 tygodnie od zabiegu ze staraniem. Organizm jest jeszcze osłabiony, więc łatwo o infekcję.
Również życzę zdrówka :)
Pozdrawiam Alicja :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Bardzo sie boję

Post autor: domowniczka »

pestka, nie wiem czy to kiedys przeczytasz... ale tak sobie mysle, ze chcialabym, abys sie odezwala do nas i opowiedziala jak u Ciebie teraz fajnie i zdrowo :oops: i chcialabym, abys dala nadzieje na lepsze jutro wszystkim tym foremkom, kt. teraz cierpia i boja sie, ze tak juz bedzie zawsze. A przeciez nie musi tak byc, prawda? Chyba ze sie myle :roll:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Bardzo sie boję

Post autor: gosiak76 »

Pestko jak starania o bobasa? Jak sie czujesz?
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”