rzyletka i endo

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
vwd
Moderator
Moderator

Re: rzyletka i endo

Postautor: vwd » poniedziałek, 14 lipca 2014, 13:03

rzyletka pisze:Dawno mnie tu nie było, wybaczcie.
[...]
Muszę teraz trochę odespać zarwanych nocy i zregenerować siły, jakieś warzywa i owoce pojeść :)
wybaczamy :) zregenerowalas sie?
rzyletka pisze:stres, zmęczenie, jakieś osłabienie i z nosa potoki krwi
sporo osob tak ma, da sie z tym zyc ;)

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » piątek, 18 lipca 2014, 10:36

ja to uwazam "najwazniejsze, bysmy byli zdrowi" a czy grubu czy chudzi to nie ma znaczenia
no ale ja to w ogole jestem malo komercyjna jak na dzisiejsze czasy - dla mnie liczy sie co ma kto w glowie i w sercu, a jak wyglada to rzecz wtorna
A te wszystkie ploty o gwiazdach, sciemy o modzie, o strojach, urodzie to totalna strata czasu ;)

Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert

Postautor: Araja79 » wtorek, 22 lipca 2014, 17:45

Hehehe kochane ja też na uszę nie patrzę i odchudzać się póki co nie zamierzam, ale ciągle w pracy moja kierowniczka ktorąś obgaduje ze gruba,ze przytyła (sama jest chuda) no i to swoje robi. Poza tym, mi przeszkadzają ocierające o siebie uda i to boli.. no i łatwiej mnie przeskoczyć niż obejść. Dla mnie to tragedia.

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » piątek, 25 lipca 2014, 11:23

rzyletka, Araja - najwazniejsze, by byc zdrowym!
zycze Wam pewnosci siebie, usmiechu i do przodu dzielne kobiety! :P

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » poniedziałek, 1 lutego 2016, 12:13

Czesc rzyleteczko :D
To duze zmiany u Ciebie... i jak dajesz rade? pisz, bo b. mnie ciekawi co i jak, a zwlaszcza jak sie czujesz? i czy nadal przybierasz na wadze czy raczej zrzucasz ;) ale leczysz sie dalej w PL, tak? Powodzenia kochana! oby Ci sie wszystko dobrze poukladalo!!!

Hiramdap
Początkujący

zwdpymgveucytdy

Postautor: Hiramdap » środa, 31 maja 2017, 23:34

At last one of the best things we did in Hawaii was to. Determining how much a student pays for college based on income could give everyone an equal opportunity to go. Please answer this question given the specific undergraduate school. As the UKs leading essay and dissertation. COM - application job letter example. The English 104: College Composition course is just one such example. Saved my phone and wallet more than once when the dog jumps in the boat and shakes the water off. Seward, William, My Friend Ernest Hemingway, A. Each paragraph is a piece of food going on the skewer, and the skewer is a thesis. She intends to work as a public school administrator in Durham, where she resides. It is easy to absorb, and I know I can apply what I learned from his readings to what I will learn in my studies of horticulutre. The only subject I make an exception for is spelling. We should turn off all the taps tightly after every use which saves more than 200 liters of water every month. Primary: The Killam Library has collected magazines and newspapers. L lvarez pinilla as. There have been conflicting studies about homework recently. The requirement that marriage involve one man and one woman was held to be essential to Western civilization and the United States in Reynolds v. This service offers greats support and always works out perfect. Absent such a clause, the time of project completion is considered unenforceable. Evaluating the impact of rail-trail conversion projects on property values. Yorktown, VA Nowadays, the term beautiful is thrown at us teenagers everyday. I have also gone through extended periods without engaging in any type of ritualistic thinking, usually when I am extremely busy with. The greatest medicine is the emptiness of everything. Physics coursework hookes law paper. From her early childhood, Janie Crawford searches for self-knowledge and grows through her relationships with men, family, and society.

Wróć do „Moja historia endometriozy”