Moja endo :(:(

Opowiedz swoją historię. Jak długo chorujesz? Czy masz zaufanego lekarza? Czy szybko Cię zdiagnozowano? Czy zastosowane leczenie odniosło zamierzony skutek?
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Moja endo :(:(

Post autor: agachod1 »

Jezeli masz siedzaca prace, to moze faktycznie na podwyzszona temp ma wplyw ucisk, ktory wystepuje wlasnie przy siedzeniu. Dobrze, ze robisz obserwacje. Moze w ten sposob wkrotce odnajdziesz przyczyne stanu podgoraczkowego. Obserwuj co jesz, pijesz, jak sie potym czujesz. Moze cos w powietrzu powoduje, ze twoj organizm tak reaguje. Podwyzszona temp zawsze oznacza, ze cos sie dzieje, a my sie przed tym bronimy. Moze jest cos w pracy, czego nie ma w domu. To moze byc wszystko i nic. Tylko ty wiesz co to moze byc. Moze to ma podloze alergiczne np? Caluje cie mocno i zycze powodzenia w szukaniu zrodla twoich dolegliwosci. :)
InezRS
Udzielający się
Posty: 35
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2012, 12:39

Re: Moja endo :(:(

Post autor: InezRS »

W pracy jest duszno, ciepło. W domu tak nie mam. Obecnie nie czuje, że jest to gorączka, tylko takie pieczenie pod oczami. Mierze temperaturę i 37,3. Denerwujące to trochę. Może to jednak teraz visanne? albo faktycznie ucisk podczas siedzenia powoduje podniesienie temperatury?
Skomplikowane to :(
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Moja endo :(:(

Post autor: agachod1 »

Moze sprobuj poczekac na dzialanie Visanne faktycznie. Moze to od plynu w zat Douglasa i ucisku ta temp. Pozdrawiam goraco. Trzymaj sie. :wink:
InezRS
Udzielający się
Posty: 35
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2012, 12:39

Re: Moja endo :(:(

Post autor: InezRS »

Albo od ucisku na pęcherz? Takie mam myśli. Bo jakoś ona dziwnie wystepuje u mnie :/
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Moja endo :(:(

Post autor: vwd »

faktycznie, ciekawe skad to sie bierze...
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Moja endo :(:(

Post autor: agachod1 »

Albo od u cisku na pecherz. A co w ogole na temat tej temp mowi lekarz? jestem bardzo ciekawa.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Moja endo :(:(

Post autor: rivombroza »

Witam Cię serdecznie...kochana i współczuję, że tyle przeszłaś. Chodójesz Fretki?
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
InezRS
Udzielający się
Posty: 35
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2012, 12:39

Re: Moja endo :(:(

Post autor: InezRS »

Tak, zajmuje się hodowlą tych zwierząt. Właśnie w tą niedziele urodziło nam się 13 maluchów. Udało się uratować 11 :)
Moje endo się wyciszyło. Stan podgorączkowy 37, ale tylko do popołudnia. wieczorem juz jest spoko :) Jestem w połowie 3 opakowania visanne i czuje się rewelacyjnie :D Chyba będę ją chciała na zawsze :P Nie mieć @ to cudowne uczucie. Nie mam zmiennych nastrojów, nic nie boli, nie jestem uzależniona od tych dni.
Rewelka jednym słowem i mam nadzieje, że uda się tego cholerstwa pozbyć a fretki dodają sił. Teraz mam robotę :)

http://www.diamondferrets.cba.pl/GALERI ... 20218.html :P
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Moja endo :(:(

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze czujesz sie lepiej na Visanne i masz energie do dzialania. Powodzenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Moja endo :(:(

Post autor: vwd »

InezRS pisze:Właśnie w tą niedziele urodziło nam się 13 maluchów. Udało się uratować 11 :)
a moze opiszesz to w watku Moje hobby - http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic. ... 9&start=45
InezRS pisze:Rewelka jednym słowem
Rewelka :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Moja endo :(:(

Post autor: domowniczka »

InezRS pisze:Moje endo się wyciszyło. Stan podgorączkowy 37, ale tylko do popołudnia. wieczorem juz jest spoko :) Jestem w połowie 3 opakowania visanne i czuje się rewelacyjnie :D Chyba będę ją chciała na zawsze :P Nie mieć @ to cudowne uczucie.
Super, ze tak sie czujesz :D oby juz zawsze bylo tak rewelacyjnie :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Moja endo :(:(

Post autor: agachod1 »

Kochana, super ze po Visanne tak swietnie sie czujesz. Wyglada na to, ze lek trafiony, a choroba sie wycisza i to faktycznie jest rewelka. Caluski i gratuluje maluszkow. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja historia endometriozy”