Ksiazki

Czytasz książki? Oglądasz filmy? Gotujesz? Pieczesz? Śmiejesz się? Napisz, co robisz w wolnym czasie?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Ksiazki

Post autor: vwd »

czytam "Zielone drzwi" Grocholi :)
i zastanawiam sie jak wygladalaby moja autobiografia... i znow mysle, ze moje zycie przenika i dyktuje endo... ta choroba wraca jak bumerang i odciska pietno na wszystkim, co mnie dotyczy
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

mysle ze ze mna jest to samo - endo daje znac o sobie - mysle ze moj system immunologiczny jest oslabiony i lapie inne choroby teraz - bol gardla i temperatura a do tego jeszcze @ z bolami :(

Moge dodac jeszcze kilka ksiazek ktore moim zdaniem sa interesujace:
1) Ivana Trump - "Kochac samotnie" to opowiesc o czeskiej narciarce, modelce, w ktorej zakochal sie amerykanski multimilioner - jest to powiesc o marzeniach, milosci, zdradzie i oszalamiajacym bogactwie.

2) Erica Spindler - "Morderca bierze wszystko" - byla policjantka stara sie znalezc zabojce swojej przyjaciolki.

3) Sharon Sala - "Zagubieni" - zona i synek pewnego zolnierza sluzb specjalnych gina w ataku terrorystycznym a ten wyrusza na wloczege podczas ktorej w gorach spotyka pewna dziewczyne ktora wiedzie monotonne zycie opiekujac sie surowym owdowialym ojcem oraz dwojka braci - miedzy nimi dochodzi do szczegolnej zazylosci - wiez sie poglebia gdy obydwoje staja do walki z szalonym naukowcem, ktory probuje wyhodowac zmodyfikowany genetycznie narkotyk.

4) Brian Haig - "W matni" - podpulkownik prowadzac dochodzenie smierci jednego z wyzszych urzednikow Pentagonu, staje przed trudnym wyborem wobec kogo ma zostac lojalny - czy wobec przelozonych w Waszyngtonie, czy zolnierzy narazajacych zycie w krwawej wojnie w Iraku, ktora z kazdym dniem pochlania coraz wiecej ofiar.

5) Anonim - "Polowalam na terrorystow - opowiesc agentki CIA" autorka ujawnia wiele informacji, gdzie agenci FBI oraz pracownicy Departamentu stanu ignorowali przekazywane im informacje ktore mogly doprowadzic do wczesniejszego unieszkodliwienia terrorystow - ich uwiezienia i deportacji.Ujawnia ze wiele organizacji uznawanych za naukowe, kulturalne i spoleczne stanowia przykrywke dla dzialalnosci terrorystycznej.

6) Pipin Ferreras - "Zanurzeni w wielki blekit" - autor opowiada swoja historie - odslania sekrety morskich przygod, relacjonuje ostra rywalizacje w nurkowaniu bezdechowym oraz wlasne od niego uzaleznienie. Opisuje takze okolicznosci smierci ukochanej zony, ktora zginela podczas proby ustanowienia swiatowego rekordu na glebokosci 170 m. Jest to wzruszajaca historia zwiazku Francisco z Audrey- niezwykla opowiesc o milosci i pasji w glebinach oceanu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 października 2010, 20:03 przez gosiak76, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Witaj kochana Vwd,

wlasnie zaczelam czytac ksiazke Dana Browna "Zwodniczy punkt" i moge powiedziec ze jest to thriller ale napisany w taki sposob ze sa momenty kiedy sie smieje a w pracy podczas przerwy pytaja sie mnie co sie dzieje ze sie usmecham czytajac kasiazke a jak opowiedzialam fragment to tez sie zaczeli smiac a wiec nawiaze do dwoch fragmentow:

a. w pierwszym jest spotkanie ojca ktory jest senatorem z corka ktora jest agentka - dziewczyna nie ma faceta i ojciec zaczyna rozmowe ze masz 33 lata a wciaz jestes sama a ona mu na to ze ma wlasciwie 34 lata i jego sekretarka wyslala jej kartke urodzinowa a on na to a ja jak bylem w Toim wieku .... dziewczyan nie dala jemu dokonczyc i wykoczyla z tekstem jak byles w moim wieku to byles z mama i piep.....les sasiadke.

b. w drugim jest jak agentka pojawia sie w samolocie prezydenta i wszystkie rzeczy maja na sobie godlo amerykanskie - wziela wiec jedna rzecz do reki i w tym momencie wszedl prezydent z tekstem czy ona chce mu ukrasc suweniry - ona sie tak wystraszyla ze upuscila to na ziemie - wiec schylila sie zeby to podniesc a prezydent do niej ze nie musi przed nim klekac gdyz on nie jest krolem ;)

Goraco polecam wiec ta ksiazke :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
yoana79
Udzielający się
Posty: 13
Rejestracja: środa, 8 grudnia 2010, 18:30

Re: Ksiazki

Post autor: yoana79 »

Hej Dziewczyny, a ja leżąc w masakrycznie wykrochmalonej szpitalnej pościeli, lubie sobie uciec od rzeczywistosci polskiej sluzby zdrowia do swiata wyobrazni Cooka i jego upiornie wykrzywionych thrillerow medycznych. Pamietam jaka byłam wkurzona jak piguly mi zabrały dzien przed opracja "Śpiączkę";) Pozdrawiam wszystkie mole książkowe;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Ja obecnie zaczytuje sie w trylogii Stiega Larssona - tak mnie wciagnelo ze w kilka dni przeczytalam pierwsza czesc trylogii pt. "Mezczyzni ktorzy nienawidza konbiet".
Z tego co wiem to pozostale dwie czesci sa rowniez bardzo interesujace - "Dziewczyna ktora igrala z ogniem" oraz "Zamek z piasku ktory runal".
yoana79 pisze:Hej Dziewczyny, a ja leżąc w masakrycznie wykrochmalonej szpitalnej pościeli, lubie sobie uciec od rzeczywistosci polskiej sluzby zdrowia do swiata wyobrazni Cooka i jego upiornie wykrzywionych thrillerow medycznych. Pamietam jaka byłam wkurzona jak piguly mi zabrały dzien przed opracja "Śpiączkę";) Pozdrawiam wszystkie mole książkowe;)
Asiu a czy pozniej odzyskalas swoja ksiazke???

Pozdrowienia ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
yoana79
Udzielający się
Posty: 13
Rejestracja: środa, 8 grudnia 2010, 18:30

Re: Ksiazki

Post autor: yoana79 »

Hej Gosiak, konkretnie to biblioteka odzyskała;) Larsona pozostałe części polecam pod warunkiem, ze nie masz nic pilnego do robotki;) Ja zapomniałam o całym świecie i przez głownie przez Salander umknęła mi katastrofa smoleńska... więc ostrzegam;)
gosiak76 pisze:Ja obecnie zaczytuje sie w trylogii Stiega Larsona - tak mnie wciagnelo ze w kilka dni przeczytalam pierwsza czesc trylogii pt. "Mezczyzni ktorzy nienawidza konbiet".
Z tego co wiem to pozostale dwie czesci sa rowniez bardzo interesujace - "Dziewczyna ktora igrala z ogniem" oraz "Zamek z piasku ktory runal".
yoana79 pisze:Hej Dziewczyny, a ja leżąc w masakrycznie wykrochmalonej szpitalnej pościeli, lubie sobie uciec od rzeczywistosci polskiej sluzby zdrowia do swiata wyobrazni Cooka i jego upiornie wykrzywionych thrillerow medycznych. Pamietam jaka byłam wkurzona jak piguly mi zabrały dzien przed opracja "Śpiączkę";) Pozdrawiam wszystkie mole książkowe;)
Asiu a czy pozniej odzyskalas swoja ksiazke???

Pozdrowienia ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Nie szkodzi - w Anglii oddaje sie czytaniu w wolnej chwili kiedy mam chwilke wytchnienia od pracy oraz od wolontariatu a takze od nauki - az tyle czasu mi odpada ze milo jest czasem zapomniec o tym co dzieje sie wokolo nas - Salander jest niesamowita - chociaz Mikael tez jest w sumie niezlym dziennikarzem a obydwoje tworza niezla pare w dochodzeniu do prawdy ;)
Poza tym jestem na zwolnieniu lekarskim obecnie bo 8 grudnia mialam laparoskopie - wiec trzeba jakos zajac sie czyms w wolnym czasie ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Ksiazki

Post autor: karolina794 »

yoana79 pisze:Hej Dziewczyny, a ja leżąc w masakrycznie wykrochmalonej szpitalnej pościeli, lubie sobie uciec od rzeczywistosci polskiej sluzby zdrowia do swiata wyobrazni Cooka i jego upiornie wykrzywionych thrillerow medycznych. Pamietam jaka byłam wkurzona jak piguly mi zabrały dzien przed opracja "Śpiączkę";) Pozdrawiam wszystkie mole książkowe;)

Yoanno witaj w gronie zaczytanych w horrorach i thrillerach.Uwielbiam czytać Dean'a Koontza,Robina Cooka itd.
Teraz jestem w trkacie czytania "sklepiku z marzeniami".Polecam :D Na czytanie poswięcam każdą wolną chwilę,kiedy tylko mogę.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

to chyba najlepiej spedzony dla mnie czas z ksiazka i muzyka w tle :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Ksiazki

Post autor: karolina794 »

Gosiu a czytałaś "Anioły i demony" Browna?
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

czytalam ta ksiazke - czytalam rowniez Kod leonarda da vinci, zwodniczy punkt ..... zamierzam za jakis czas przeczytac cyfrowa twierdze a takze jest jakas nowa ksiazka jego zwiazana z symbolem - nie pamietam tytulu dokladnie teraz.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Ksiazki

Post autor: karolina794 »

Uwielbiam czytać jego ksiązki,trafiają do mnie i moich przekonań. Jestem osobą wierzącą w Boga na swój własny sposób.Kiązki Browna pokazują jak wiele ma Kościół Katolicki do ukrycia i zbyt duża role odgrywa w naszym zyciu,ingerując w sprawy związane z innymi sferami naszego zycia.
Opowiem wam co ostatnio miało miejsce w najwiekszym Kościele w naszym mieście:Otóż Księża z tegoż Kościoła są bardzo przeciwni aborcji.Posuneli sie do tego,że w Kosciele zorganizowali "wystawę" zdjęć ukazujących kobiety w czasie aborcji,płody,narzędzia itp.Nie zdawali sobie sprawy,że do Koscioła chodzą też rodzice z dziećmi.Nie wiem zupełnie czemu to miało słuzyc,oburzył mnie bardzo sposób w jaki manifestują swoje zdanie.Moja noga w każdym razie w tym Kosciele na pewno nie postanie.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Wcale Ci sie nie dziwie ze nie masz ochoty juz tam isc wiecej tez bym nie poszla bo ak jak piszesz to nie wiadomo co ksieza chcieli w ten sposob ukazac lub zwrocic uwage - czy kiedykolwiek pomysleli o sytuacji gdy kobieta mogla zostac zgwalcona ?? Domyslam sie ze ciezko jest takiej kobiecie i najczesciej posuwaja sie one do usuniecia ciazy ale sa tez przypadki ze mlode dziewczyny wpadaja i jedyne co im sie nasuwa na mysl to usuniecie ciazy - ksieza powinni w inny sposob starac sie dorzec do osob wierzacych niz w sposob ktory opisalas ale co tu wiele mowic skoro nawet sa przeciwni metodzie in vitro dzieki ktorej wiele par moze byc szczesliwych ponownie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
yoana79
Udzielający się
Posty: 13
Rejestracja: środa, 8 grudnia 2010, 18:30

Re: Ksiazki

Post autor: yoana79 »

Hej Gosia, to jak najszybszego powrotu do formy życze - przy pomocy Salander to dobra terapia;) Pozdrawiam, Aśka
gosiak76 pisze:Nie szkodzi - w Anglii oddaje sie czytaniu w wolnej chwili kiedy mam chwilke wytchnienia od pracy oraz od wolontariatu a takze od nauki - az tyle czasu mi odpada ze milo jest czasem zapomniec o tym co dzieje sie wokolo nas - Salander jest niesamowita - chociaz Mikael tez jest w sumie niezlym dziennikarzem a obydwoje tworza niezla pare w dochodzeniu do prawdy ;)
Poza tym jestem na zwolnieniu lekarskim obecnie bo 8 grudnia mialam laparoskopie - wiec trzeba jakos zajac sie czyms w wolnym czasie ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Hej Asiu,

dziekuje bardzo - dzieki tej lekturze czas mija mi bardzo szybko - az za szybko bo pamietam jak dluzyl mi sie do laparo - a po laparo biegnie niesamowicie szybko teraz. ;)
z drugiej strony chcialabym zostac jeszcze w Polsce i moc dojsc do siebie w domku - no ale zycie nie jest az tak hojne zebym mogla tu pozostac - musze wracac do anglii i zalatwiac formalnosci zwiazane z moim leczeniem i zw. lekarskim. ;) Ale mysle ze za miesiac sie pojawie znow a moze za 1,5 miesiaca - w kazdym badz razie do konca marca musze wykorzystac urlop a zostalo mi okolo 10 badz 11 dni jeszcze wiec wyjda 2 tygodnie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Ksiazki

Post autor: vwd »

a jak tam z czytaniem?... Co obecnie macie na tapecie? :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Wciaz Stiega Larssona - stoje w miejscu bo przeczytalam drugi tom ktory zabralam do Anglii ale 3-ci zostal w Polsce bo po laparo nie chcialam miec zbyt duzego bagazu i teraz zaluje ze tak sie stalo :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Ksiazki

Post autor: domowniczka »

przytocze Wam fragment cudownej ksiazki
http://czytelnia.onet.pl/0,1151900,1,do_czytania.html
Eric-Emmanuel Schmitt - Oskar i pani Roza
Jesli ktos jeszcze nie czytal... to serdecznie polecam :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

bardzo mnie zainteresowala ta ksiazka po przeczytaniukrotkiego jej fragmentu - bardzo wciagajaca.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Ksiazki

Post autor: domowniczka »

to super ksiazka :) mozna ja cytowac jak "Malego Ksiecia" ;) Gruboscia tez jest porownywalna :) Naprawde, mysle, ze to powinna byc lektura obowiazkowa dla kazdego! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Polecam ksiazke "Bez Skrupułów" - Gerritsen Tess.
Oto fragment:
Z zimną krwią
Przeżyła… Czy to przeznaczenie, czy po prostu szczęście? Gdy porzucona przez narzeczonego, poniżona i zapłakana opuszczała kościół, przy ołtarzu wybuchła bomba.
Początkowo wydawało się, że to dzieło szaleńca niewymierzone w żadną konkretną osobę. Dopiero gdy próbowano zepchnąć jej samochód z drogi, Nina zdała sobie sprawę, że ktoś chce ją zabić. Ale kto i dlaczego? Musi się tego dowiedzieć, i to szybko. Krok po korku odkrywa przerażającą prawdę - jej los jest w rękach genialnego szaleńca, który prowadzi grę bez skrupułów.
Czarna loteria
To miał być banalny zabieg chirurgiczny, ale pacjentka, pielęgniarka miejscowego szpital, umarła niespodziewanie na stole operacyjnym. O błąd w sztuce lekarskiej zostaje oskarżona anestezjolog Kate Chesne. Wynajęty przez rodzinę ofiary adwokat, David Ransom, jest całkowicie przekonany o winie Kate i nie wierzy, że padła ofiarą spisku.
Jednak gdy w tajemniczych okolicznościach ginie kolejna pielęgniarka, David zmienia zdanie. Nagle dociera do niego, że morderca wybiera swoje ofiary spośród pracowników szpitala. David zaczyna stawiać te same pytania, na które rozpaczliwie poszukuje odpowiedzi Kate.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:Eric-Emmanuel Schmitt - Oskar i pani Roza
Jesli ktos jeszcze nie czytal... to serdecznie polecam :)
Dzieki - wlasnie sobie zamowilam w ksiegarni internetowej i czekam teraz na ksiazke :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Cytat z ksiazki "Oskar i Pani Roza" - "[...] Odnosze wrazenie, ze lekarze nie wiedza juz, co proponowac, i nawet mi ich zal. [...]"
Na dalsze ciekawe cytaty zapraszam do watku http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic. ... b75c#p5967
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Ksiazki

Post autor: domowniczka »

Ciesze sie Gosiu ze Ci sie moja propozycja spodobala :) :D mnie nie wystarczylo zaciecia, aby te cytaty uchwycic i powpisywac :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

bardzo mi sie spodobala i ksiazke przeczytalam w przeciagu kilku godzin ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Ksiazki

Post autor: hercik17 »

Ja czytałam Millenium Larssona(3 części) super.Lubię Schmitta Emanuela.Jakiś czas temu czytałam ''Kwiat pustyni'' polecam dziewczyny! A tak z braku pracy czytałam w pracy krótką książkę pt '' aniołkowe mamy'' historie kobiet które straciły dzieci....łzy popłynęły ale warto
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

Ale jestem szczesliwa - juz prawdopodobnie jutro zabieram sie za czytanie 3-ego tomu Millenium Stiega Larssona - nie moge sie juz doczekac ;) Zaluje ze nie mialam tej ksiazki ze soba w Anglii bo 2-gi tom przeczytalam bardzo szybko a z drugiej strony bedac po laparo nie moglam za duzo tez dzwigac.

Nasunela mi sie jeszcze jedna ciekawa ksiazka: "Bez Skrupułów" - Gerritsen Tess.
Opis
Z zimną krwią
Przeżyła… Czy to przeznaczenie, czy po prostu szczęście? Gdy porzucona przez narzeczonego, poniżona i zapłakana opuszczała kościół, przy ołtarzu wybuchła bomba.
Początkowo wydawało się, że to dzieło szaleńca niewymierzone w żadną konkretną osobę. Dopiero gdy próbowano zepchnąć jej samochód z drogi, Nina zdała sobie sprawę, że ktoś chce ją zabić. Ale kto i dlaczego? Musi się tego dowiedzieć, i to szybko. Krok po korku odkrywa przerażającą prawdę - jej los jest w rękach genialnego szaleńca, który prowadzi grę bez skrupułów.
Czarna loteria
To miał być banalny zabieg chirurgiczny, ale pacjentka, pielęgniarka miejscowego szpitala, umarła niespodziewanie na stole operacyjnym. O błąd w sztuce lekarskiej zostaje oskarżona anestezjolog Kate Chesne. Wynajęty przez rodzinę ofiary adwokat, David Ransom, jest całkowicie przekonany o winie Kate i nie wierzy, że padła ofiarą spisku.
Jednak gdy w tajemniczych okolicznościach ginie kolejna pielęgniarka, David zmienia zdanie. Nagle dociera do niego, że morderca wybiera swoje ofiary spośród pracowników szpitala. David zaczyna stawiać te same pytania, na które rozpaczliwie poszukuje odpowiedzi Kate.

Zrodlo: http://www.empik.com/bez-skrupulow-gerr ... ,ksiazka-p
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Ksiazki

Post autor: hercik17 »

Gosiak życzę miłego czytania Larssona.Świetny wybór.Film też rewelacja.Co do książek to służę pomocą,dużoooooo mogę mówić o nich bo pracuję w empiku i literatura naprawdę nie jest mi obca. :D pozdro
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ksiazki

Post autor: gosiak76 »

witaj,
bardzo interesuja mnie nowosci - szczegolnie thrillery, kryminaly - zawsze jadac do Polski sprawdzam co jest nowego i godnego mojej uwagi - czekam rowniez na propozycje od Ciebie odnosnie ksiazek - czytam sporo Alex Kavy, Dana Browna.
1-wszy tom Larssona dostalam od przyjaciolki w prezencie a dalsze dwa sobie dokupilam jak pochlonelam pierwsza czesc :)

Czekam na propozycje ciekawej literatury wobec tego :) pozdrawiam cieplo
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Ksiazki

Post autor: hercik17 »

nie ma problemu chociaż jestem drugi miesiąc na zwolnieniu i jestem tak do tyłu ze wszystkim,że boję się powrotu do pracy.Ale zrobię dla was listę polecanych książek z każdej dziedziny....tylko potrzebuję troszkę czasu
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozrywka”