Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Co ostatnio się wydarzyło? Co Cię wzburzyło? Czy jest coś o czym chciałbyś pogadać?
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Post autor: karolina794 »

Witajcie kochane w porozumieniu Vwd rozpoczynamy wątek z pogaduchami na temat zycia codziennego,pomijając endo.Chciałabym żebysmy tu dzieliły się swoimi zwykłaymi rzeczami,chwaliły jak minął nam dzień,wypiły wirtualna kawkę.
Pozwolicie,że jutro z samego rana pociągnę wątek żeby wam to zobrazować i was wciągnąć.Chodzi mki o to,żeby oddzielić nasze codzienne życie od życia z endo.
Buziaczki
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: vwd »

Hej! Czesc dziewczyny! Co u Was slychac? Dzis poniedzialek wiec ciezko sie zebrac po week. :D Zycze milego poczatku tygodnia :) :) :) A przy okazji, chce Wam zwrocic uwage na dzisiejsza date 30 maja, czy cos Wam to mowi? ;)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: domowniczka »

Czesc ludzie :) Zycie na goraco :D faktycznie, dzis duzy upal!!! ale ja uwielbiam taka pogode :) :) :) Milego dnia dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: karolina794 »

Nie było mnie tu w zeszłym roku w maju jeszcze więc nie wiem ;-)Światowy dzień bez biustonosza???????Ja juz po pracy,piję kawkę,Dawid smiga rowerem więc mam chwilke tylko dla siebie ;-)Zapraszam i was na popołudniową kawkę
Obrazek
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: gosiak76 »

Ja juz jestem w domku po pracy i troszeczke leniuchuje :) 30 maja - troszke mi cos mowi i chyba powiaze to z kolejna rocznica istnienia forum ;) 30 maja - podobno dzis 30 C w Olsztynie ale zaledwie 14 C w Anglii wiec zazdroszcze Wam tego ciepelka :)
Karolinko a ta Twoja kawka wyglada apetycznie ;) ja juz jestem po kawusi a do niej paczusia zjadlam sobie ;) Chyba potrzebowalam oslodzenia zycia :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: vwd »

Gdzie ta kawa? ;)
Sluchajcie, 2 lata temu powtalo to forum :) powstalo z kleczek, bo wczesniejsze zjadl jakis haker! no, moze wirus ;) a oto jeden z pierwszych tutaj postow http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic. ... a8d28#p178 :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: domowniczka »

a dzis juz mamy 31 :) jak ten czas ucieka...
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: hercik17 »

witam ja dziś mam wolne i rozkoszuję się piękną pogodą.Nad morzem mamy dziś chyba ze 40' uffff jak gorąco :D aż chce się żyć !!!Muszę złapać trochę promieni bo jestem blada jak... Robię obiad mojemu mężowi a potem lecę do apteki wydać 180 zł na Visanne oczywiście.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: vwd »

hercik, milego rozkoszowania sie pogoda :) trzeba umiec wychwycic takie dni, bo nie ma ich zbyt wiele w naszym klimacie :)
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: karolina794 »

vwd pisze:Gdzie ta kawa? ;)
Hej hej na kawkę o tej porze to juz chyba za późno,ale może skusicie się na zimne piwko w ten upał?Ja stawiam :D
Obrazek
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: gosiak76 »

Z mila checia KArolinko - ale u mnie powraca ciepelko powoli bo ostatnio to bylo tylko okolo 13 C. Podobno w srode ma byc juz 19 - nie jest wiec to porownywalne ciepelko do tego w Polsce ale mam nadzieje ze w lipcu bede sie mogla rozkoszowac tak wspaniala pogoda :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: domowniczka »

wow jakie apetyczne piwko! :D
a dzis DZIEN DZIECKA! Wszystkiego najlepszego, dzieciaki ;) 8) :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: gosiak76 »

dzieki domowniczko - wszystkiego naj dla wszystkich dzieci ktorych mamy goszcza u nas na forum :******
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: hercik17 »

My tez jesteśmy dziećmi. :D Moja kochana mamusia o mnie nie zapomniała-przysłała parę groszy powiedziała że na lody :D a więc wszystkiego najlepszego dzieciaki.Ja piwko piję wieczorem z mężem,kiedy już słonko zajdzie,siadamy na tarasie na huśtawce i mamy chwilę dla siebie.wczoraj gadaliśmy do 23.30 :D he po tylu latach jest jeszcze ciągle o czym gadac :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: domowniczka »

hercik17 pisze:po tylu latach jest jeszcze ciągle o czym gadac :D
po ilu latach? po ilu? ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: gosiak76 »

U mnie dzis dzien zaczal sie bardzo wczesnie bo juz o 5.30 musialam wyjsc z domku a tak mi sie nie chcialo. Teraz troszke odpoczywam sobie ale za moment znow musze zmykac. Poza tym doczekalam sie ksiazeczki dosc ciekawej o pewnej dziewczynce ktora zostala uprowadzona bedac na wczasach z rodzicami w Portugalii - chodzi o Madeleine ktora porwano w maju 2007 roku i do tej pory policja jej nie odnalazla - az dziwne bo takie dziecko nie zapadlo sie pod ziemie.
Mam nadzieje ze czas zleci dzis bardzo szybko i bede mogla wskoczyc do lozeczka i sie wyspac po pracy ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: vwd »

odpoczelas troszke?
dziewczyny, a moze zmienic tytul na Zycie na goraco ;-) start 29 maja
bo ta data z kazdym dniem coraz odleglejsza ;)
a jak tam z kawa?? pilyscie dzisiaj? ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: gosiak76 »

Odpoczelam troszke bo zrobilam sobie pobudke o 9.00 wiec pospalam sobie dobre 9 godzinek co naprawde mi pozwolilo sie zrelaksowac - moze nie do konca ale jednak.
Kawa dzis byla wypita - ja w domku z rana pije kawe a pozniej ewentualnie w porze lunchu staram sie wypic jeszcze jedna - wiecej jednak pije herbatek i wczoraj wzielo mnie na wypicie soku Kubusia - jej jak ja je uwielbiam ;)
Dzis pogoda naprawde byla wspaniala bo az 24 C a jutro ma byc okolo 30 C - byloby wspaniale gdyby weekend byl cudowny :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: rivombroza »

hihi fajny wątek-taki wesoły:)
U mnie dzionek zaczoł się tak sobie..miałam jakieś beznadziejne sny...do tego było mi duszno i nie wysypiam się już któryś dzień z kolei-zjadłam kaszkę z truskawkami,pocieszyło mnie to że mąż powiedział mi gdy wychodził kocham cię :D raz na jakiś czas wystarczy :lol:
potem jadę na targowicę po warzywa, potem do drogerii -skończył mi się serum antycellulitowe, a postanowiłam się regularnie smarowac!!!
dobra dziewczyny to teraz wypiję z wami kawkę :P wstawiłam wodę
najlepsze jest to,że kiedy dzień zaczynam z endoendo kiedy czas mnie nie goni to zawsze przy kawie lub zielonej herbacie-a nawet jem z wami śniadanie :D
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: gosiak76 »

Ja zawsze zasaiadam do forum z kawka w reku i na spokojnie sobie ja popijam i czytam watki ;)
U mnie dzis pogoda jest fantastyczna - slonecznie i cieplutko. Dzis znow poranna pobudka i musislam sie wyszykowac do policji zeby troszeczke im pomoc w pracy :) Lubie to robic i daje mi to satysfakcje.
Teraz chwila odpoczynku i relaksu - oczywiscie bez kawy sie nie obylo :lol: a do kawusi jakis maly dodatek - dzis ciasteczka z rodzynkami :)
Zaliczylam spacerek okolo 40 minutowy i porobilam kilka zdjec - oczywiscie fotografuje przyrode obecnie bo to mi daje ukojenie i oddaje sie calkowicie podziwianiu tego piekna ktore jest wokol nas :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: karolina794 »

My juz w domku,byłam od wczoraj z Dawidem u teściowej.Troszkę odpoczęłam.Dokonałam zmiany koloru włosów przed ślubem :D Ogólnie miło minąła mi zaczątek weekendu.Upał jak cholercia bo aż 32 stopnie,ale nad morzem jeszcze zimno i wieje straszliwie.
Vwd zmień proszę tytuł wątku na jaki masz ochotę,mnie chodziło tylko o to,byśmy miały miejsce na pogaduszki o pierdołkach i chyba się przyjeło :D
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: gosiak76 »

Przyjelo sie przyjelo :)
Ja dzis oddaje sie relaksikowi i ogladam sobie sezony "Keeping up with Kardashians" - perypetie z zycia amerykanskiej rodziny Kardashian, ktora ma siec butikow "DASH" z ekskluzywna odzieza oraz "SMOOCH" z odzieza dla dzieci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Życie na gorąco ;-) 29 maja

Post autor: hercik17 »

obecnie jestem w pracy a za oknem jakies 28 ' :( nudze się więc wpadłam do was na popołudniową kawę bo w domu jakoś nie mam czasu.Nie mogę się zorganizować ostatnio :( jeszcze tylko 2 godziny i będę oglądać X-Factor z mężem,a potem na taras,może jakieś piwko :D pozdrawiam ze słonecznego trójmiasta
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Post autor: vwd »

dopisalam slowo "start" ;) jak cudownie jest zyc!!! piekna pogoda, zadowoleni ludzie... :) dookola radosc, milosc... :) :) :)
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Post autor: rivombroza »

fajnie że zaczełyśmy 29 maja to data moich imienin :lol:
no dzisiaj nad centrum ze 3 burze przeszły!!! Trasa A2 stoi w miejscu a ja-- dziś sprzatam i sprzątam ...
wczoraj za to byliśmy na super wycieczce'' rowerami nad wodę'' :D :D :D i świat znowu wydał mi się piękniejszy!!! :mrgreen:
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Post autor: rivombroza »

hercik17 pisze:będę oglądać X-Factor
noi Gienek górą 8)
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Post autor: domowniczka »

rivombroza pisze:fajnie że zaczełyśmy 29 maja to data moich imienin
wszystkiego najlepszego Rivombrozko!!!!
rivombroza pisze:Gienek górą
hercik17 pisze:będę oglądać X-Factor
noi Gienek górą 8)
nie widzialam finalu, ale ma facet talent :) Brawo Gienek! :)
hercik17 pisze:obecnie jestem w pracy
pracujesz w niedz. po 18? to pogotowie ksiazkowe? ;) i ludzie o tej porze szukaja lektur?
rivombroza pisze:nawet jem z wami śniadanie
smacznego! ja tez wlasnie siegam po jablko :)
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Post autor: hercik17 »

domowniczko no niestety ludzie mają nie raz nie tak w głowie.Żeby w taka pogodę łazić po sklepach! Ale tak dziś właśnie wychowuje się dzieci.Niedzielny spacer polega na zabraniu dzieci do centrum handlowego na pół dnia.To dopiero jest frajda :D Co nie którzy dają dzieciom jeszcze do ręki kasę i niech robią co chcą,a potem tylko słychać na galerii - ''Kasia lat 5 zgubiła się.Czeka na mamę w punkcie informacyjnym'' . :D :D :D
Smutne jest to że dzieci tak spędzają czas z rodziną :(
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Post autor: domowniczka »

ja tez tego nie rozumiem :shock: jest tyle wystaw, wspanialych ogrodow, stateczki na rzece, teatr, koncerty, imprezy plenerowe, gory, jeziora.... to wszystko czeka na nas! :D a czy deszcz czy slonce parkingi przy galeriach pelne :shock: A gdy mowie kolezance: Umowmy sie na basenie, dziwnie patrzy i odpowiada: Wole w galerii, bo chce spojrzec na buty :wink: Z czego to wynika? ze niby kiedys byly tylko puste polki??? czy z tego, ze nie placisz za bilety wstepu??? czy jednak z tego, ze stajemy sie spoleczenstwem konsumcyjnym i liczy sie tylko to, zeby miec???
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Życie na gorąco ;-) start 29 maja

Post autor: hercik17 »

Tak domowniczko wszystko dziś jest do góry nogami i czasem ja się w tym świecie gubię bo myślę że to ja jestem inna.Ja jak mam wolny weekend(raz w miesiącu) to czekam na niego z utęsknieniem.Uwielbiamy spacery,wycieczki itd.Jestem domatorką ogólnie ale nie lubię nudy i bezczynności.Staram się żyć aktywnie i ciekawa jestem świata.Nawet jak nie pracowałam to w życiu nie spędzaliśmy czasu w takich miejscach!!! Nawet na niepogodę można znaleść sobie sposób.Rodzina jest dla mnie zbyt ważna,żeby ją ignorować.A po drugie ileż można kupować i kupować ????? Kiedyś w niedzielę nie było żadnego sklepu otwartego i chociaż wtedy matki mogły spędzać czas z rodziną,a dziś???? rządzi pieniądz !!!!
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy o wszystkim”