Jedna pierś większa:(

Co ostatnio się wydarzyło? Co Cię wzburzyło? Czy jest coś o czym chciałbyś pogadać?
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Jedna pierś większa:(

Post autor: rivombroza »

Miałam tak od zawsze ale teraz widac już przez bluzkę różnicę (lewa pierś jest krztałtna i ładna )prawa mniejsza.lekarz badał mi ją kiedyś ale nic nie stwierdził. podobno najlepiej zrobic USG Piersi-byłyście już na takim badaniu???
W wielu przypadkach okazuje się że to nowotwory( niekoniecznie złośliwe)
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Jedna pierś większa:(

Post autor: vwd »

czesc :) moja mama tak ma, moja kolezanka tez :) ale to ponoc po karmieniu piersia :)
a USG jest ok :D to mammografia boli ;)
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Jedna pierś większa:(

Post autor: rivombroza »

No własnie ja nie karmiłam..:(.Muszę zrobic to usg...
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Jedna pierś większa:(

Post autor: gosiak76 »

Warto isc zrobic i dowiedziec sie jak to wszystko wyglada. Powodzenia kochana :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Jedna pierś większa:(

Post autor: domowniczka »

i co? zrobilas bad.? a duza jest ta roznica?
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Jedna pierś większa:(

Post autor: rivombroza »

nie zrobiłam jeszcze.nie mam kiedy iśc po skierowanie.Pewnie dostałabym skierowanie do Kopernika w Łodzi na samom mysl robi mi się niedobrze. ale zrobię to badanie w sierpniu lub wcześniej i napiszę co się dzieje.
domowniczka pisze: a duza jest ta roznica?
różnica jest dośc sporawa widac przez bluzkę że coś jest nie tak...mam problem ze stanikiem :(
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Jedna pierś większa:(

Post autor: agachod1 »

Mam podobnie jak ty. Lewa piers fajna i spora, a prawa ma zupelnie inny ksztalt i jest duzo mniejsza. Bylam z tym u gina. Spytal czy jestem prawo czy leworeczna. Prawo, powiedzialam, a on na to, ze to normalne, ze wiecej rzeczy robie prawa reka i dlatego piers jest wyzsza i mniejsza. W Niemczech tez o tym mowilam podczas badania piersi, ale nikt sie tym nie przejal, wiec chyba naprawde wszystko jest ok. Poza tym, zauwazylam, ze wiele kobiet ma rozniace sie wielkoscia piersi. Moze to jest normalne, ale mysle ze lepiej to sprawdzic. Ja w Polsce mialam isc na USG, ale kolejka mnie odstraszyla i nie poszlam. Po kuracji hormonalnej roznica jeszcze bardziej sie zwiekszyla i odczuwam to przy noszeniu stanika. Moze kiedys sie wybiore i zbadam dokladnie czy aby wszystko na pewno jest w porzadku. Buziak.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy o wszystkim”