I do mnie bocian zawitał ;-)

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

Pati ja miałam znieczulenie podpajęczynówkowe czyli tzw.zewnątrzopnowe-w kręgosłup.Byłam całkowicie świadoma,ale nie czułam nic od pasa w dół.Jest to o tyle dobre,że po porodzie,dostałam Macisuia od razu na piersi i mogłam z nim chwilke pobyć zanim go zabrali.Samo znieczulenie nie jest bolesne,raczej nieprzyjemne.W momencie wkłuwania się w kręgosłpu nie czujesz żadnego bólu,tylko niewielki ucisk,potem robi ci sie przyjemnie ciepło i po chwli nic juz nie czujesz.Ja miałam wrażenie jakby moje nogi były cały czas w powietrzu.Dobra rada jeśli dostaniesz owo znieczulenie,pod żadnym pozorem w trakcie ani po cc nie podnoś głowy do góry,na następny dzień ból głowy murowany i to gorszy niż migrena :(
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: patrycja89 »

Napisałaś wszystko tak, jak opisał mi to lekarz :) Ja też mam być znieczulona od pasa w dół :) O bólu głowy już mi mówiono. No i położna też wspominała, że jak po porodzie pojadę na salę "pocięciową" (tak się to przynajmniej u nas nazywa) to tam spędzam pierwszą dobę i wtedy nie wolno mi się ruszyć.. min. to ponoć 6 h po cc, ale zalecają dłuższe leżenie na wznak :) Dużo osób miło wspomina to znieczulenie, bo ponoć jest miło kiedy można od razu przytulić maluszka no i człowiek wie co się z nim dzieje :)
Cieszę się, że dobrze zniosłaś to znieczulenie, od razu czuję się spokojniejsza :) chociaż bliżej porodu pewnie będę jeszcze panikować :)

Karolinko, mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę, napisałam na swoim wątku pytanie odnośnie wyprawki do szpitala.. gdybyś miała chwilkę i mogłabyś tam zajrzeć i mi udzielić kilku wskazówek, jako kobieta będąca najbardziej na bieżąco, to będę Ci naprawdę zobowiązana :):)

Mam nadzieję, że oboje z maluszkiem czujecie się dobrze :)

buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: svergie »

Piekny jest! Gratuluje serdecznie i zycze duzo zdrowia :)
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: marzenka86 »

Gratulacje!Maciuś jest prześliczny!!
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: patrycja89 »

Cześć:-)
Karolinko jak tam Wasz mały skarb? Pewnie rośnie jak na drożdżach? Ile już wazy? Mam nadzieje, ze zdrówko dopisuje Wam wszystkim. No i jak Dawidek ? Przeszła mu zazdrość o młodszego brata?
Pozdrawiamy serdecznie:-)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: karolina794 »

U nas wszystko w jak najlepszym porządku.Maciuś rośnie jak na drozdżach,waży już 4800 ale co się dziwić jak ciągle przy cycu tylko siedzi :D właśnie zorientował się że ma rączki i ciągle wkłada je do buźki ;-)A Dawidek zakochany w braciszku do szaleństwa,chyba przekonał się,że nie jest dla niego zagrożeniem ale co mysmy się natłumaczyli i narozmawiali.Ważne,że efekty są :)
Załączniki
DSC00453 (Small).JPG
DSC00453 (Small).JPG (31.43 KiB) Przejrzano 16719 razy
DSC00437 (Small).JPG
DSC00437 (Small).JPG (32.37 KiB) Przejrzano 16719 razy
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: vwd »

sliczne bobo :D
kochana, przyjmij jeszcze raz gratulacje - synek super! Ciesz sie tym szczesciem, ze go masz :D Urocze dziecko :) Niech sie zdrowo chowa! :D
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: EveLondon »

Alez slodziuchny normalnie ciasteczko :D Jakie ma sliczne ciemne oczka i wlosy :) nic tylko calowac :D Gratulacje jeszcze raz kochana :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: gosiak76 »

Jest naprawde slodki - dziewczyny beda sie za nim ogladac jak juz podrosnie :) Gratuluje Wam i mam nadzieje ze maluszek zdrowo sie chowa :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: svergie »

Ale cudo :roll: :D Jakie ma piekne oczka... przesliczny chlopiec :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: vwd »

karolina794 pisze:Maciuś rośnie jak na drozdżach,waży już 4800 ale co się dziwić jak ciągle przy cycu tylko siedzi :D
wlasnie, urosl troche? jak wyglada?
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: ewooncia1 »

Karolina, ale masz ślicznego synka :D Zresztą obu masz ślicznych :) Niech rośnie zdrowo i niech będzie jeszcze śliczniejszy :D Ja jestem w 4 tygodniu i właśnie sobie czytam Wasze historie, my to jednak jesteśmy uparte baby i jak czegoś bardzo chcemy to tak jest, prawda? :wink:
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: I do mnie bocian zawitał ;-)

Post autor: domowniczka »

karolina794 pisze:U nas wszystko w jak najlepszym porządku.
to wspaniale! :D Macius rewelka!!!
ewooncia1 pisze:my to jednak jesteśmy uparte baby i jak czegoś bardzo chcemy to tak jest, prawda?
...chyba niestety nie wszystkie :( Ewoonciu, gratuluje Ci, ze sie udalo! :D :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”