Femifertil - szansa na poczecie

Podziel się swoim szczęściem! Napisz, czy leczyłaś się na bezpłodność? Jak długo? Twój wpis może dać nadzieję wielu starającym się parom.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Femifertil - szansa na poczecie

Post autor: gosiak76 »

femifertil? to nowoczesny suplement diety dla kobiet, zawierający witaminy, minerały, aminokwasy i zioła, które, jak wykazują badania kliniczne, przywracają równowagę hormonalną, regulują owulację, i przygotowują organizm kobiety na poczęcie dziecka.

Jak Działa femifertil?
femifertil? zawiera pełen zestaw witamin i mikroelementów prenatalnych (w tym kwas foliowy), które, jak wykazują badania naukowe, są istotne dla optymalizacji płodności i dlatego warto je przyjmować już przed planowaną ciążą. W skład zestawu wchodzą: Witamina A (beta karoten), witamina C, witamina D3 (cholecalciferol), witamina E (d-alfa tokoferol), ryboflawina, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas foliowy, witamina B12, kwas pantotenowy, żelazo, jod, magnez, cynk, selen, miedź.

femifertil? zawiera kompleks ziół, które pomagają przywrócić równowagę hormonalną kobiety:
?korzeń maki ? reguluje owulację i miesiączkowanie, przywracając równowagę pomiędzy fazą folikularną a lutealną cyklu miesiączkowego, wspomaga prawidłowy przebieg menstruacji, poprawia poziom energii i libido;
?liść maliny ? łagodzi skurcze mięśni gładkich macicy, ułatwiając implantację;
?korzeń lukrecji - promuje produkcję estrogenu odpowiedzialnego za wytwarzanie komórek jajowych;
?żeń-szeń syberyjski ? reguluje menstruację i zapobiega przedwczesnym objawom menopauzy.

Czas trwania kuracji
femifertil? jest silnym suplementem witaminowo-ziołowym, lecz nie stanowi agresywnej ingerencji w Twój organizm, gdyż działa stopniowo, wspomagając naturalne funkcje Twojego ciała. Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się stosowanie suplementu przez trzy cykle miesiączkowe (3 opakowania preparatu).

Najlepsze rezultaty osiągniesz stosując preparat w połączeniu ze zdrową, zróżnicowaną dietą, wolną od kofeiny i alkoholu, łagodnymi ćwiczeniami fizycznymi (spacery, joga), oraz regularnym odpoczynkiem.

Dawkowanie
Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę suplementu femifertil? dziennie po posiłku.

Przeciwskazania
femifertil? nie jest lekiem, lecz suplementem diety. Tym niemniej, tak, jak w przypadku wielu innych suplementów diety, nie jest zalecane przyjmowanie preparatu femifertil? w okresie ciąży i karmienia piersią. W przypadku schorzeń, przyjmowanie preparatu femifertil? (tak, jak każdego innego suplementu) należy skonsultować z lekarzem.

Co Mówią Nasze Klientki
?Paulina Z. (Radom):
?Staraliśmy się o dziecko przez rok, potem były trzy cykle Clomidu, a ja nawet nie miałam owulacji (mam PCOS). W drugim cyklu stosowania femifertilTM miałam owulację. Teraz jestem w 6 tygodniu ciąży. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi. Polecamy ten produkt wszystkim parom mającym trudności z poczęciem."

?Joasia F. (Manchester, UK):
Nasza cudna córeczka urodzi się 8 stycznia - wiem, że zawdzięczam to waszemu preparatowi. Miałam zawsze nieregularne miesiączki i po 7 miesiącach prób zamówiłam wasz produkt. Po miesiącu stosowania miałam pierwszy regularny cykl z podręcznikową owulacją. W drugim cyklu okres nie nadchodził, więc myślałam, że wszystko na nic ale czekała mnie niespodzianka. Jesteśmy w ciąży. Serdeczne dzięki."

?Aga T. (Białystok):
"Jestem w ciąży! Dziękuję bardzo. Nie wiedziałam, czego się spodziewać, ale femifertilTM chyba pomógł, bo nareszcie po dwóch latach starań będzie dzidzia. Podczas stosowania zauważyłam u siebie więcej energii i większy popęd seksualny, a po trzech miesiącach stosowania zaszłam w ciążę. Planujemy więcej dzieci, więc w przyszłości znowu będę używać femifertilTM."

?Julita T. (Nowa Sól):
"Biorę Wasz preparat już drugi miesiąc. W ostatnim cyklu nie miałam napięcia przedmiesiączkowego, a zwykle bardzo się męczę. Dziękuję Państwu. Mam nadzieję, że wkrótce będą i dwie kreseczki na teście :-)".

?Kinga:
Z mężem staraliśmy się o dzidzusia, martwiliśmy się już że nie możemy mieć dzieci. Chodziliśmy do lekarzy robiliśmy różne badania.W między czasie przeczytaliśmy o femifertilTM i postanowiliśmy zamówić. I aż nam się wierzyć nie chce, to chyba jakiś cud -zużyłam prawie 1 opakowanie tego preparatu i dziś jestem w 5 tygodniu ciąży, bardzo się cieszymy. Życie jest jakie jest, człowiek ma dużo stresu, może dlatego są takie kłopoty aby zajść w ciążę. Mam znajomych którzy starają się o dzidziusia i mogę im z godnością polecić Państwa preparat femifertilTM.

?Ewa (UK):
Chciałam bardzo Państwu podziękować za tabletki FemiFertil dzięki którym udało nam się zajść w ciążę. Bardzo dziękuję ;) za pomoc. Przez dwa lata staraliśmy się o dziecko i nic z tego nie wychodziło. Podejrzewano u mnie brak owulacji po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych a pózniej padł wyrok PCOS. Zapisano mi Metformin po którym czułam się okropnie, także kazano mi go odstawić. W międzyczasie brałam femifertilTM, po którym uregulował mi się cykl i zaczęła pojawiać się owulacja. Po zażyciu trzeciego opakowania femifertilTM (zostały jeszcze dwie tabletki) zrobiłam test ciążowy, w zasadzie trzy testy, i wszystkie wyszły pozytywnie. Teraz czekam na wizytę u ginekologa i położnej pełna nadziei. Polecam wszystkim parom starajacym sie o dziecko tabletki femifertilTM -- one naprawdę działają -- przekonałam sie na własnych doświadczeniach. Dziekuję Państwu jeszcze raz za wszystko.

?Aneta:
Witam, chciałam podziękować. Po pierwszym cyklu z femifertilemTM UDAŁO SIĘ. Po siedmiu cyklach starań. DZIĘKUJEMY

?Justyna:
Chciałam bardzo podziękować Państwu za tabletki femifertilTM. Nie mogłam zajść w ciążę po wszelkich staraniach i postanowiłam spróbować zażyć kurację femifertilTM. Odkąd zaczęłam je brać od razu zaciążyłam:) Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą 5-miesięczego synka. Dziękujemy.

?Monika (Belgia):
Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc w staraniu o upragnione dziecko. Całkiem straciłam nadzieję ale przypadkiem trafiłam na femifertilTM i powiedziałam sobie - czemu nie, już tyle sposobów próbowałam, a dziś dostałam usg, na którym moje maleństwo ma już 6 tygodni i moja radość nie zna granic, dlatego jeszcze raz DZIEKUJĘ.

?Beata:
Moja historia jest dość długa. Jedna operacja na torbiele i dwie laparoskopie też na torbiele - odnawiały mi się i nie mogłam przez nie zajść w ciążę. Lekarze po pierwszej laparoskopii dawali mi małe szanse, a tu zdziwienie i wielka radość, po miesiącu od laparoskopii udało mi się zajść w ciążę. Radość - urodziłam zdrowego synka. Rok temu miałam 2 laparoskopie - torbiele urosły do takiego stopnia, że musiałam ją mieć, choć leczyłam się i nic to nie dało. Chcieliśmy mieć 2 dziecko. Starania, leczenie i bez skutku, po 11 miesiącach starań zatrzymał mi się okres, dwie kreski na teście i okazało się, że jestem w ciąży. Chcę dodać, że od dwóch miesięcy brałam femifertilTM. Naprawdę mi pomógł, po nim udało mi się zajść w ciążę. Polecam go wszystkim kobietom, które chcą mieć dziecko, a nie mogą zajść w ciążę. Mnie pomógł.

Zrodlo: http://www.jestemplodna.pl/femifertil.html
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”