krwawienie po laparoskopii

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: krwawienie po laparoskopii

Post autor: gosiak76 »

Witam,
to krwawienie zawsze jest spodziewane przez zespol medyczny - ja tez krwawilam kilka dni po laparoskopii i raz krwawilam tylko 3 dni a kolejnym razem krwawienie trwalo 6 dni. Jezeli jednak bedziesz sie tym niepokoic to skontaktuj sie z lekarzem zeby ewentualnie sprawdzic czy wszystko jest w porzadku. Ja za pierwszym razem kontaktowalam sie z lekarzem a za drugim razem poinformowalam personel medyczny o moim krwawieniu gdyz to sie stalo jak bylam jeszcze w szpitalu i poinformowano mnie ze spodziewali sie ze moge krwawic po zabiegu.
Krwawienie mozesz traktowac jako miesiaczke bo bywa tak ze zabieg albo przyspiesza albo opoznia miesiaczke.
Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: krwawienie po laparoskopii

Post autor: gosiak76 »

Jak wyglada u Ciebie sytuacja - czy nadal wystepuje krwawienie czy juz ustalo ?? Kontaktowalas sie z lekarzem w tej sprawie ?? Czy lekarze juz powiedzeili Ci jak bedzie wygladac dalsze leczenie ??? Kiedy masz sie zglosic po wyniki histopatologiczne ?? Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: krwawienie po laparoskopii

Post autor: vwd »

czas zmienic! :)
Trzymamy kciuki za Ciebie i zyczymy powodzenia! Bedzie dobrze :) lepiej nawet niz myslisz! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: krwawienie po laparoskopii

Post autor: gosiak76 »

Aika zmien lekarza a najlepiej wez dokumenty przetlumzczone na jezyk angielski odnosnie wynikow histopatologicznych i protokolu operacyjnego. Ja tak zrobilam gdyz rowniez jestem w UK i lekarz ma czarno na bialym co u mnie znaleziono podczas operacji i jak jest diagnoza z wynikow histopatologicznych. Jezeli sie tym nie przejmie to zmien lekarza - pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: krwawienie po laparoskopii

Post autor: agachod1 »

Dalaczam sie do dziewczyn: zmien lekarza. Glowa do gory, bedzie dobrze. Aga. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”