Objawy po Laparoskopi jajnika

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Objawy po Laparoskopi jajnika

Post autor: asiek22 »

Witam:)

Nie wiem czy temat znajdzie większą ilość osób do debaty ..jesli nie to wówczas sie go skasuje...

Objawy po Laparoskopii...Mogą być najdziwniejsze....

juz przeszlo 3 tygodnie jestem po laparoskopii..i moje ciało mnie zadziwia...Moze opowiem o swoich objawach i proszę aby wpisać swoją wiedze na ten temat....

- Dzien po laparoskopi super
Drugi dzien ból ramion-po wpuszczanych gazach pod powłoke brzuszną-

Ból jajników po laparoskopii

2 tygodnie po laparo-dziwne objawy-kolka,wzdęcia-4 dni -pozniej przeszło -uspokoiło nastepnie

-gorączka 38 przez 4 dni...pozniej kolejne dni gorączka 37,5 ale tylko wieczorem od 20-do 22-pozniej samoistnie spada i tak powtarza sie to codzien
nastepnie
-ból w pachwinie.,ból w lewej nodze-jak to zaczeło słabnąć -mniej boli noga to znow

-dziś ból pod żebrem ostry -cos podobnego do zapalenia międzyzebrowego
-osłabinie,senność

Ktoś miał podobnie?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Objawy po Laparoskopi jajnika

Post autor: gosiak76 »

Czy oprocz tych bolow wystepowaly u Ciebie jakies stany zapalne lub infekcje ??
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
asiek22
Stały bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 20:23

Re: Objawy po Laparoskopi jajnika

Post autor: asiek22 »

Gosia w sumie nie

ps juz wiem co to jest to kłucie to nerka :(

z pęcherzem wszytko ok.... a moze wdalo sie po cwwnikowaniu zapalenie ktore teraz wywaliło

mam antybiotyk na zapalenie nerki -ta gorączka moze swiadczyla ze to zapalenie nerki sie robi....

ale nie wiem czy to nie z edno? no ale tak w 4 tygodnie by zaatakowalo nerke-jak jestem po usunieciu zmian choromobwych

internistka tego nie połączyła a sama juz nie wiem skad ta nerka tak boli-taki ból jak kolka nerkowa-nie wiem czy rodze kamien czy zapalenie po cewnikowaniu czy od jajnikow i nikt do koca nie wie
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Objawy po Laparoskopi jajnika

Post autor: gosiak76 »

Nie sadze by moglo byc od endo bo zmiany zostaly usuniete ... moze byc ze mialas zle wlozony cewnik ale to bys odczuwala pieczenie gdyby byl zle wlozony. A moze mialas zapalenie pecherza i to przeszlo na nerki ??
Szkoda ze lekarze nie znaja przyczyny z powodu ktorej doszlo do zapalenia miedniczkowego nerek.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
mycha
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2012, 19:18

Re: Objawy po Laparoskopi jajnika

Post autor: mycha »

ja w obrębie macicy i ogólnie brzucha nie miałam żadnych żadnych bóli ... ale za to jelita ... matko boska. Przez kilka dni jak piłam to czułam jaką dokładnie drogę pokonuje woda :) ból ramion i taki sam w żebrach - ciągła nieustanna kolka. Ale najlepsze było po wyciągnięciu szwów z pępka: mam bardzo wrażliwe to miejsce, a czułam jakby mi ktoś tam śrubokrętem wiercił cały czas, nie był to ból, ale uczucie nie do wytrzymania, aż do łez ..... teraz czasami odczuwam na zmianę pogody, coś mnie rwie po bokach przy jajnikach ale to chyba normalne. Miesiąc temu miałam zabieg.
mycha
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2012, 19:18

Re: Objawy po Laparoskopi jajnika

Post autor: mycha »

zapomniałam tylko dodać, że rurke do intubacji przywiazali mi tak do głowy, że zębami skaleczyłam sobie usta od środka i wywaliła sie okropna afto - pleśniawa. Tydzień z nia walczyłam, az usta miałam spuchnięte :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”