witajcie, proszę o poradę

Masz problem? Zapytaj - może ktoś zna odpowiedź!
zuza9852
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: środa, 28 sierpnia 2019, 08:08

witajcie, proszę o poradę

Post autor: zuza9852 »

Witam wszystkich, jestem załamana i potrzebowałabym porady od was dziewczyny, jestem po laparoskopii, którą miałam w lutym, mam stwierdzoną endometriozę aktualnie po rezonansie wyszło endometrioza obu jajników, głównie lewego oraz podejrzenie wszczepów na grzbietowej powierzchni macicy i do jelita grubego. Niestety lekarz nie udzielił mi wystarczającej odpowiedzi na pytania, powiedzcie mi, czy wygląda to bardzo źle? Czy powinnam szaleć? Lekarz wrzeszczał tylko, że mam zajść w ciążę, że to jedyne rozwiązanie i że z jelita grubego nie da się usunąć wszczepów, wcześniej miałam przepisane leki limtic niestety nie mogłam ich brać bo bolały mnie nogi i miałam obrzęki łydek, a on nie chce przepisać mi nic innego, mówi że tylko ciąża a jak nie to zabieg natychmiast, na który nie dał mi nawet skierowania do szpitala. Gadał że nie moge nie brać leków poczym przepisał mi tylko przeciwbólowe meloxicam Adamed i powiedział że mam zajść w ciążę i to jedyne rozwiązanie. Jestem zostawiona bez leków, w ciążę nie mogę zajść ze względu że mój partner nie chce i obawiam się że w szybkim tempie może mi się pogorszyć. Moje Ca 125 to 73,79, a Roma 7,93. Cały czas boli mnie ten jajnik po lewej stronie. Co z tym jelitem grubym? Czy to szybko postępuje? Czy któraś z was miała takie problemy? Może macie jakieś sprawdzone preparaty? nie wiem co mam robić...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”