VEGANTALGIN H

Opinie użytkowników na temat leków stosowanych w leczeniu endometriozy
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

VEGANTALGIN H

Post autor: catrina27 »

Jeszcze zanim się dowiedziałam o endo dokuczały mi jej objawy. Jak bolesne @, ból przy oddawaniu moczu itp. Nic mi nie pomagało, a że aptekę miałam obok pracy panie farmaceutki mnie znały jedna z nich poleciła mi właśnie Vegantalgin.


Działanie: Vegantalgin H tabletki jest lekiem dwuskładnikowymi jego działanie jest skutkiem łącznego działania obydwu składników - paracetamolu ibutylobromku hioscyny. Paracetamol jest stosowany do łagodzeniabólu oraz obniżania gorączki. Butylobromek hioscyny znosi stany skurczowe w obrębie przewodu pokarmowego i układu moczowo-płciowego.

Wskazania: Vegantalgin H stosuje się w zapobieganiu i leczeniu dolegliwości związanych z: -bolesnym miesiączkowaniem, -kolką nerkową, wątrobową, -zespołemdrażliwego jelita. Stosuje się go także przed badaniami radiologicznymi lub innymi zabiegami diagnostycznymi np. endoskopią układu pokarmowego.

Mi bardzo pomaga podczas bóli. Jest dostępny bez recepty w atrakcyjnej cenie ok 10 zł opakowanie 10 tabl.
Oczywiście przed zastosowaniem zapytaj lekarza, farmaceuty i koniecznie przeczytaj ulotkę ;)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: VEGANTALGIN H

Post autor: domowniczka »

bez recepty :)
ale dla mnie slabizna.. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki i wasze doświadczenia z nimi”