Ethinylestradiol/Levonorgestrel 0,03/0,15 mg

Opinie użytkowników na temat leków stosowanych w leczeniu endometriozy
lisiu666
Udzielający się
Posty: 12
Rejestracja: środa, 15 sierpnia 2012, 10:08

Ethinylestradiol/Levonorgestrel 0,03/0,15 mg

Post autor: lisiu666 »

Witam :)
Po po 2 zastrzykach Lucrin Depot 11,25mg dzisiaj lekarz przepisał mi właśnie te tabletki(w polsce występują one pod nazwą Microgynon)
Czy któraś z was stosowała je????Będe wdzięczna o jakieś info :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Ethinylestradiol/Levonorgestrel 0,03/0,15 mg

Post autor: EveLondon »

hej jesli mowimy o tych samych MIcrogyn firmy bayern to ja je mialam w Anglii jako pierwsze dostalam od lekarza mialam brac bez przerwy zeby zatrzymac okres. Mowil ze to najpopularniejsze tabeletki ze najmniej kobiet sie na nich zle czuje niestety ja nalazalam do tych nie wielu i z tego co wiem Gosia76 rowniez. Nie zatrzymaly mi okresu i czulam sie jakbym byla zombi ( nie odrazu tak po miesiacu) z ostatniego tygodnia zanim powiedzialam koniec nie pamietam zbyt wiele. Jednak wiesz kazdy jest inny i zycze ci aby na ciebie jednak zadzialaly. a masz je brac z przerwami normalnie jak antykoncepcje ?? Po nich dostalam femodene o ktorych pisalam na tym forum i czulam sie genialnie ale tez nie zatrzymaly okresu wiec znow byla zmiana. Ale mam nadzieje ze ty takiej drogi nie bedziesz miala i zadzialaja jak maja. Pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Ethinylestradiol/Levonorgestrel 0,03/0,15 mg

Post autor: gosiak76 »

Moge tylko powiedziec ze te tabletki nie spelnily u mnie pozadanej funkcji i bedac na nich caly czas krwawilam - niestety nie byly odpowiednie dla mnie. Mam nadzieje ze w Twojej sytuacji beda dzialac - powodzenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
lisiu666
Udzielający się
Posty: 12
Rejestracja: środa, 15 sierpnia 2012, 10:08

Re: Ethinylestradiol/Levonorgestrel 0,03/0,15 mg

Post autor: lisiu666 »

U mnie sytuacja wygląda tak że po pół roku stosowania Lucrin Depot 11,25mg(tak naprawde nic mi to nie pomogło, przy 2 zastrzyku miałam regularne @ "gdzie nie powino tak" być- to są słowa lekarza) wieć lekarz podjoł decyzje by zastosować coś mocniejszego co powinno podziałać(oby).
Grneralnie po Lucrinie(miał on mi zasuszyć torbirl) a jednak tak się nie stało,wręcz przeciwnie powiekszyła sie????W jaki sposób tego nawet lekarz nie jest wstanie wyjaśnić(w szczególności że już jestem po 1 laparo). A dawkować mam normalnie w sensie z 1tyg przerwą.
A firma nie bayer u mnie jest to PCH(w sensie w Holandi)
Współczuje złych doświadczeń :( kurcze mam nadzieje że u mnie będzie ok(bo nie chce znowu lądować na stole :( ) pozdrowionka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Leki i wasze doświadczenia z nimi”