ból

Gdzie boli? Kiedy? Co pomaga? Co warto zastosować na ból?
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: ból

Post autor: rivombroza »

kiedyś robiła notatki, ale teraz trafiłam na takiego lekarza, że sam mi zadaje pytanie bez końca... :shock: :D
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: ból

Post autor: vwd »

swietnie, ze gin sam Cie o wszystko wypytuje :) u mnie z tym bywa roznie...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: ból

Post autor: gosiak76 »

Czesto jest tak ze jak sie czegos lekarzowi nie powie to on nie dopyta a pozniej zastanawiamy sie po wyjsciu ze o czyms zapomnialysmy a to moglo miec wplyw na diagnoze.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: ból

Post autor: vwd »

ja ostatnio nie miewam porazajacego bolu jak dawniej :) i wiecie... nawet dziwnie o tym pisac, ale nie pamietam juz o tym jak przeokronie moze bolec! Owszem teraz tez boli... ale to jest do opanowania :) Chcialabym tym wszystkim, kt. ogromnie cierpia dac nadzieje :) ze moze sie uspokoic :) trzeba tylko przetrwac to co najgorsze... a potem bedzie lepiej! :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: ból

Post autor: EveLondon »

Zgadzam sie vwd :) trzeba walczyc, walczyc walczyc, wkoncu kazda z nas bedzie miala chwile wytchnienia :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: ból

Post autor: agachod1 »

Tego wam wszystkim dziewczyny i sobie rowniez, zycze. Jezeli czujemy, ze w naszym organizmie cos sie dzieje, nie ustawajmy w dazeniu do rozwiazania problemu. Wiem, ze czasami rece opadaja jak kazdy lekarz mowi, jest ok, choc my wiemy, ze wcale nie jest, ale po chwilach zwatpienia i niepewnosci trzeba na powrot sie zmobilizowac i ruszac do walki o swoje zdrowie. Pytac, domagac sie badan, prosic o leki kiedy bol nas przerasta. Zycze wam duzo sil w walce o diagnoze i prawidlowe leczenie!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ból przy endometriozie”