mila i endopaskudztwo...

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: vwd »

oj wyjdzie, wyjdzie :D to co najlepsze :)
a jakie jeszcze bad. zlecil lekarz?
mila
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 17:07

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: mila »

no i znowu cos nie tak... :( w zeszły poniedziałek wziełam pierwszą tabletke Microgynon. Przez pierwsze dwa - trzy dni było nawet ok, ale od czwartku jakoś dziwnie sie czułam. W piątek obudziałam sie z nudnościami i biegunką oraz z okropnym migrenowym bólem głowy. W pierwszym momencie myślalm, że to jakaś grypa żołądkowo - jelitowa. Przechodziałam juz taka grype i wtedy bolała mnie każda kosteczka a temperaturę miałam baaaaarrdzo wysoką. A tym razem nic. Dotrwałam tak do niedzieli i wtedy doczytałam sie na ulotce, że moga to byc niepożądane reakcje po microgynonie. W poniedziałek nie dałam juz rady i odstawiłam tab. Dzisiaj juz jest zdecydowanie lepiej chociaż troszke mnie jeszcze mój żołądek męczy. Juto ide do mojego gina po jakieś inne tab... Ehhhh i jak tu byc optymistą????
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: gosiak76 »

Nie kazdy lek dziala tak jakbysmy chcialy - musisz tak dlugo szukac odpowiedniego leku dla siebie az znajdziesz taki dzieki ktoremu nie bedziesz odczuwala az tak wielkich skutkow ubocznych. Wiec dobrze zrobisz w tej sytuacji jak udasz sie do lekarza by omowic ta sprawe i podjac leczenie innym lekiem.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
mila
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 17:07

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: mila »

no i było dobrze do czasu.....
w sierpniu 2011 skonczyłam zoladex potem bralam Yasmin do stycznia i wszystko bylo super. Zero bólu nic kompeltnie nic :) Moj lekarz stwierdził , że skoro będziemy się z mężem starać o dzidziusia to zrobimy laparo i sprawdzimy czy na pewno juz jest wszystko dobrze. ( poprzednio endo wrocilo po 3 miesiącach:( ) Po miesiącu od odstawienia leków umówilam sie na wizyte żeby ustalić termin laparoskopi, tak profilaktycznie lekarz zrobil USG i .... żeby nie bylo za dobrze torbiel i to całkiem spora. Ręce mi opadly. Biore Duphaston i w poniedziałek ide na kolejna wizyte.. Do tej pory podchodziłam do tej laparoskopii ,ze to bedzie takie potwierdzenie, ze juz jest dobrze. Ą teraz boję sie co tam znowu wyjdzie..
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: agachod1 »

Witam cie. Niestety czasem tak bywa, ze jezeli na krotki okres czasu odstawi sie tabletki, bardzo szybko znow cos rosnie na jajnikach. Jest to bardzo przykre w twoim przypadku. Napisz kiedy masz termin laparo. Nie martw sie. Wiem, ze w takiej sytuacji ciezko jest myslec pozytywnie, ale nie masz wyjscia. Juz tyle przeszlas. Glowa do gory. Musisz walczyc, a zobaczysz na pewno wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam. Aga.
mila
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 17:07

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: mila »

Po leczeniu przez dwa tyg dusaftonem torbiel sie zmniejszyła, cale szczescie. Jutro idę do szpitala na laparoskapię :( mam nadzieję że nic tam nie znajdą i bedziemy mogli z mężem w końcu starac sie o dzidziusia :) Trzymajcie kciuki dziewczynki.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: agachod1 »

A wiec trzymam kciuki za ciebie i daj znac jak bedziesz juz po. Calusy.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: vwd »

podpisuje sie pod slowami agachod1 :)
i tylko dodam: Mysl pozytywnie :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: gosiak76 »

Kciuki zacisniete - wracaj jak najpredzej do formy po zabiegu :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: vwd »

Mila, dzis skladamy Ci najlepsze zyczenia urodzinowe
"100 lat, 100 lat" w zdrowiu!
Co u Ciebie???
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: mila i endopaskudztwo...

Post autor: gosiak76 »

Mila jak zabieg ??? Co u Ciebie i jak sobie radzisz ??? Pozdrawiem.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”