cześć :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: cześć :)

Post autor: gosiak76 »

Witaj Kamil - wiem ze masz dzis urodzinki a wiec chce zlozyc Ci zyczenia:

To nie Grecja ,to nie Chiny,
to są Twoje urodziny.
Zawsze zdrowy z lekarstw kpij
i beztrosko sobie spij.
Chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
i rosnący stale dochód.

Mam nadzieje ze to wszystko sie Tobie spelni :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: cześć :)

Post autor: agachod1 »

To ja tez sie dolaczam do zyczen. Wszystkiego dobrego w nowym roku rowniez, a przede wszystkim zdrowka. Pozdrawiam. Aga.
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: cześć :)

Post autor: Kamil »

Dziękuje wszystkim za życzenia :)) co tam u was słychać ? Pozdrawiam :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: cześć :)

Post autor: vwd »

CZeeeeeeeeeeeeeeeeesc :) Wolam glosno, bo gdy spiewalam "100 lat" to nie uslyszales ;) Co u mnie? ogolnie niezle :D ale :oops: wymarzonych szpilek dalej nie mam. Uswiadamiam to sobie tylko wowczas, gdy czytam o tym na Twoim watku :wink: Czy ja w innych sprawach tez tak pomalu dzialam? :roll: wiecej mowie niz robie? :shock: Oj, musze sie nad soba powaznie zastanowic! Dzieki, ze sie odezwales i mnie tez do tego sprowokowales :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: cześć :)

Post autor: gosiak76 »

Kto to sie pojawil - prosze prosze. Co u mnie - widac nieznaczna poprawe a poza tym wykonalam skok spadochronowy dla charity z czego jestem dumna.
Co u Ciebie ?? Jak studia i inne sprawy ??
Pozdrawiam cieplo :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: cześć :)

Post autor: agachod1 »

Hejka. My sie jeszcze nie znamy, ale to chyba nie problem. Mam na imie Agnieszka i od polowy grudnia ub r jestem stala bywalczynia forum. U mnie mogloby byc lepiej tym bardziej, ze mialam miec op 12stego, a okazalo sie, ze bede miala pozniej. No nie bede sie rozpisywac. Jak cos zapraszam na moj watek. A co u ciebie? Co porabiasz? Przesylam duza buzke. :wink:
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: cześć :)

Post autor: Kamil »

witam :))
Vwd, kiedy krzyczałaś do mnie, bo jeśli to była wieczorna pora w moje urodziny to mogłem nie pamiętać powiedzmy hahaha Zbliża się wiosna, czas ożywić mój modowy wątek, więc dziewczyny macie okazję się pochwalić co tam w garderobie przybyło haha Ty jesteś odważna Gosiu, ja nie wiem, czy bym tak wyskoczył... U mnie studia a normie, zdrowie póki jako taką dietę w miarę zdrową utrzymuję też nie narzekam, większość dolegliwości ustąpiła :)
Witaj Agnieszko ! :)
Oczywiście że to nie problem i dziękuje za wpis w moim wątku, ja mam na imię Kamil jak już pewnie zdążyłaś się spostrzec, ale mów mi Kamil :) Aktualnie zajmuje się kombinowaniem jakby tu nie iść a wykłady jutro i uniknąć gniewu profesora haha Zaraz zajrzę na twój wątek :)
Pozdrawiam wszystkich, co u was ??
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: cześć :)

Post autor: vwd »

Czesc! a brakowalo nam Ciebie :) Zwlaszcza w Dzien Kobiet, bo nie mial nam kto zyczen zlozyc :lol:
U mnie WIOSNA a to oznacza, ze nowe sily we mnie wstepuja ;) Wiosna to cudowny, przecudowny czas...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: cześć :)

Post autor: gosiak76 »

W Anglii wszystko kwitnie i jest piekna sloneczna pogoda - jest przeslicznie. Ja natomiast walcze z efektami ubocznymi leku i mam nadzieje ze lekarz mi go zmieni 4 kwietnia na inny lek.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: cześć :)

Post autor: agachod1 »

W Hamburgu rowniez wiosna. Jest cieplo, wszystko budzi sie do zycia, na trawnikach kwitna zonkile. Az sie chce rano wstawac i zyc. Pozdrawiam Kamilku i zycze zebys rozwiazal swoj problem tak, by wilk byl syty i owca cala. Pa.
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: cześć :)

Post autor: patrycja89 »

Tak się zastanawiam czy jeszcze kiedyś się pojawisz na tym forum Kamilu drogi i czy jeszcze mnie pamiętasz :) Tak dawno nie mieliśmy okazji sobie pogadać.. :)
Mam jednak nadzieję, że wszystko dobrze u Ciebie, że sesja już za Tobą i że znajdziesz czas by Nas tutaj odwiedzić.. Trzymaj się cieplutko :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: cześć :)

Post autor: gosiak76 »

Nie no 3-miesieczna przerwa - lekka przesada :lol:
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: cześć :)

Post autor: Kamil »

Witajcie dziewczyny ;)) Bardzo przepraszam za me nieobecności na forum, obiecuję poprawę :)) O nikim nie zapomniałem a już na pewno nie o tobie Patrycjo, no jakże bym mógł o tobie zapomnieć haha U mnie sesja, kuje od rana do wieczora, może nawet zdam haha Stan zdrowia taki sobie ale nie narzekam, na pewno nauka i nie spanie nie wpłyną na mnie pozytywnie ale czekam na upragnione wakacje ;) Co tam u was dziewczyny ? Pozdrawiam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: cześć :)

Post autor: Kamil »

P.S. Jakby ktoś chciał pogadać ze mną o czymkolwiek i nie byłoby mnie chwilowo na forum śmiało możecie pisać na moje gg: 7228100. Pozdrawiam po raz drugi ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: cześć :)

Post autor: patrycja89 »

O mammmuniu! jaki ja miałam nr gg... :shock: już nie pamiętam, kiedy ostatnio z niego korzystałam :lol: postaram się gdzieś go odkopać i jak będzie mi się nudziło to zacznę zawracać Ci głowę.. będziemy rozmawiać o zielonych i czerwonych szpilkach.. już się nie mogę doczekać :lol: :lol:

Mam nadzieję, że udało Ci się wstać po tych 2 godzinach i zacząłeś kuć.. :wink: bardzo się cieszę, że ja jestem już po sesji (wszystko zdałam, nie mam gorszej oceny niż 4,5 - ale chwalipięta ze mnie) i mam nadzieję, że wkrótce do mnie dołączysz :)

A'propo nauki.. moja siostra tydzień temu obroniła tytuł mgr'a na jednej uczelni na 5 z wyróżnieniem.. dzień przed ślubem broni się na drugiej uczelni.. i wiecie co?? jak zobaczyłam jej indeksy to mnie zatkało.. przez wszystkie lata od góry do dołu same 5 :shock: :shock: ma najwyższą średnią na uczelni... kujon :lol:

Kamilu, mam nadzieję że po sesji uda Ci się odpocząć i nabrać pełni sił witalnych :) Pamiętasz chyba, że masz o siebie dbać prawda?? Czekam na wieści od Ciebie buziaki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: cześć :)

Post autor: agachod1 »

Hej Kamil! Kope lat... :D mam nadzieje, ze wkuwanko nie oslabi zbytnio twojej formy. :D Zdolny chlopak z ciebie i na pewno dasz rade zdac nawet bez wiekszego wysilku. Pamietaj, na klate... :D Ida wakacje, ale to chyba nie oznacza, ze juz na zawsze o nas zapomnisz ?( bylam bliska tej mysli po tak dlugim milczeniu ) :D Jak cos, daj znac jak badzie juz po wszystkim. Trzymam kciuki za udana sesje. Calusy. :D
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: cześć :)

Post autor: Kamil »

witajcie :)
Wstałem po tych 2 godzinach kuć ale po namyśle stwierdziłem że więcej snu będzie dla mnie bardziej wartościowe i spałem do 7, miałem się uczyć w tramwaju ale bez biletu ,musiałem uważać na kanary i nie mogłem się skupić, a jak już dojechałem na uczelnię to stwierdziłem że idę na żywca, tak to jest z moją nauką haha
Ależ Patrycjo po co się ograniczać do dwóch kolorów, zaszalejmy i wymyślmy coś super nowego, założymy firmę i zbijemy majątek, oczywiście dla dziewczyn z forum extra zniżki haha
Pozdrów siostrę, nawet jak dostanę nobla nie będę taki zdolny haha
Agnieszko odgoń a kysz te złe myśli że mógłbym zapomnieć o mych ulubionych forumowiczkach :)) Dziękuje Ci za te słowa otuchy, podobno wiara czyni cuda więc na pewno twoja mi pomorze haha
W ogóle co u ciebie Agnieszko ?
I co tam w ogóle jak tam u was dziewczyny, jakie plany wakacyjne, pochwalcie się ;)
Pozdrawiam serdecznie ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: cześć :)

Post autor: patrycja89 »

Wiesz Kamilku, byle z sesją do przodu ;p A jak już dostaniesz tego Nobla to zawsze będziemy mogły się pochwalić "My, go znamy, my mu życzyłyśmy powodzenia" :lol:
U mnie ogólnie jest dobrze.. humor dopisuje.. a co do planów wakacyjnych.. no cóż.. siedzę w domu pod eskortą i pewnie tak będą wyglądały całe moje wakacje.. robić wszystko żeby za wcześnie nie urodzić, a móc chodzić i "bawić się" na czekających weselach i 18-tkach :)

A u Ciebie, tak poza szkołą to jak leci?? Jak Twoja waga??

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

P.S. mamy całe wakacje żeby ułożyć niezawodny biznesplan Naszej obuwniczej firmy ;)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: cześć :)

Post autor: Kamil »

Jak dostane nobla to was pozdrowię z telewizora, będziecie sławne haha
Ja bym cie zaprosił na swoją 18 gdyby nie to że mam już 22 lata i obawiam się że dopóki nie wynajdę wehikułu czasu może nie być ku temu okazji haha
Moja waga utrzymuje się w normie, fizycznie czuje się wręcz bardzo dobrze ;)
Nadal jestem szczupły ale jestem na najlepszej drodze aby przytyć :)
A tak poza sesją to naprawdę chcesz abym ci zepsuł humor i dołował haha
miłego dnia :))
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: cześć :)

Post autor: patrycja89 »

Ciesze sie, ze dopisuje ci dobre samopoczucie i ze jestes na dobrej drodze zeby przytyc:-) ale daj mi znac jak z waga dogonisz mnie:-P

Kochany jakie pozdrowienia z telewizora?? Ja bede na gali rozdania nagrod, a nie na kanapie przed tv ;-) jeszcze cie zdziwi jak zostanie wyczytane twoje nazwisko, a osoba wreczajaca ci Nobla bede ja:-D no i co cwaniaku??:-)

no sprobuj mi teraz popsuc humor, sprobuj.. :-P

p.s. Pisze z telefonu wiec przepraszam, za brak polskich znakow :-)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: cześć :)

Post autor: Kamil »

Z tym samopoczuciem moim nie przesadzajmy, ale humor zawsze mam, taki już jestem haha
Już mi się chyba uśmiech utrwalił na twarzy, a mama mówiła że jak będę robił miny to mi tak zostanie, nie słuchałem haha
No ależ Patrycjo ja oczywiście zapraszam serdecznie, byłoby mi bardzo miło otrzymać ją z twoich rąk niż jakby jakieś sztywniaki w garniturach ja wręczali haha
Aż tak mnie nie razi brak polskich znaków aby ci psuć humor za to, znaj moje dobre serce haha
A tak w ogóle sam ciągle robię błędy ortograficzne tylko ten mądry program mnie poprawia i niby że tak ładnie umiem pisać się wydaje, nabrałem was haha
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: cześć :)

Post autor: patrycja89 »

taaaaa dobry program.. mamy na to dowód "PatrycjOM" :lol: Nie odpuszczę Ci tego ;)
Mówiłeś, że chcesz mi zepsuć humor a tym mi go jeszcze bardziej poprawiłeś :mrgreen:
Twoje wysiłki poszły na marne, Panie o dobrym sercu :lol:

Wyskoczę na scenę w zielonym dresie i różowych bamboszach i dostaniesz nagrodę Nobla ;)

A mamy się słuchaj, bo to mądra kobieta jest, wiedziała co mówi ;)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: cześć :)

Post autor: vwd »

nie wiedzialam, ze mam tak ambitnych znajomych?! Macie aspiracje na Nobla? ;) Czy bardziej parcie na szklo? :lol:
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: cześć :)

Post autor: Kamil »

witajcie :)
Musimy wymyślić nową kategorie w nagrodach nobla adekwatną do stroju, może w dziedzinie mody haha
Dobry program i tak bo jakby go nie było byłby co drugi wyraz z błędem haha
vwd, nobel to tylko początek, najpierw nobel potem świat haha
Dziś mam 2 linki dla wszystkich jak vwd chciała, zamieszczam je więc na swoim wątku ogólnodostępnym:
http://www.youtube.com/watch?v=6Fnu5c7- ... plpp_video
coś na poprawę humoru ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ZoEwR9_S ... plpp_video
i coś do posłuchania ;)
Pozdrawiam serdecznie ;)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: cześć :)

Post autor: agachod1 »

Hej Kamilek. :D Pierwszy kawalek zajebisty. Dziad swoje, Baba swoje...hahaha tak to chyba mozna najlepiej skwitowac, a drugi niestety nie odtwarza...Pytasz jakie plany na wakacje? W pierwszej polowie lipca pewnie gdzies wyskoczymy z mezuskiem, ale gdzie dokladnie to nie wiem. Byleby sie troche rozerwac...A jak u ciebie sesja? Daleko jeszcze do konca? A takie pytanko male mam...moze do do tego Nobla bedziecie jakiegos wsaprcia potrzebowac? Moze jakies zasepstwa albo ochrona czy cos w tym stylu. Moze sie zalapie...Calusy... :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: cześć :)

Post autor: vwd »

Cos o facetach i dla facetow :)
[u]"Spokój wewnętrzny..."
Postanowiłem podążyć za prostą radą, którą przeczytałem w gazecie,
"Sposób, aby osiągnąć spokój wewnętrzny -
to "dokończyć wszystkie rzeczy,które zacząłeś..."

Rozejrzałem Sie wiec po domu, aby znaleźć rzeczy,

które zacząłem i nie dokończyłem...

I zanim wyszedłem z domu dziś rano skończyłem:

- butelkę czerwonego wina,
- butelkę białego,
- Baileysa,
- Black & White,
- Wild Turkey,
- Absoluta,
- trochę walium,
- niedopalonego jointa,
- resztę tortu orzechowego
- i pudełko czekoladek.

Nie macie pojęcia, jak zajebiście się czułem :)
[/u]
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: cześć :)

Post autor: gosiak76 »

Vwd to jest naprawde niezle z tym dokanczaniem tego co sie zaczelo wczesniej :P Kogos badz cos mi to przypomina a dokladnie cos co dzieje sie z osoba ktora zbyt wiele wymiesza alkoholu razem :lol:
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: cześć :)

Post autor: agachod1 »

No rzeczywiscie, musial byc niezly odlot. Jak to sie mowi, mieszanka wybuchowa. Mam nadzieje, ze nie musiales potem pic jakichs innch wynalazkow na lzagodzenie kaca...hahaha :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: cześć :)

Post autor: vwd »

musze dzis dokonczyc cos w domku :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: cześć :)

Post autor: gosiak76 »

:lol: Vwd a co chcesz dzis dokonczyc kochana ??? Chyba swietowanie jakies sie szykuje u Ciebie ??
Kamil a Ty pewnie ogladajac mecz tez bedziesz konczyl co nieco - piwo i inne dodatki - obys nie przecholowal tylko :lol:
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”