Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Patrycj, zacznij od wizyty u rodzinnego, ja bym tak zrobiła...czasami objawy da się łatwo wyeliminować prostymi lekami bez wizyty u specjalisty, a jesli się nie da, rodzinny pokieruje Cię dalej...obstawiam hemoroidy, to normalne po ciąży.... ;)
Trzymaj się Kochana!!!!!!! Idzie WIOSNA!!! Będzie dobrze, musi być!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Patrycja, dbaj o siebie, bo dzieciom potrzebna jest ZDROWA mama :)
super, ze u synka z oczkiem dobrze :D pozdrowienia dla Was mocne, b.mocne! :)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Cześć ;)

Znowu mnie tu długo nie było.. chociaż nie będę zwalać tym razem na brak czasu.. ale na humory..
Byłam u lek. rodzinnego.. też podejrzewałam hemoroidy.. i lek tez tak stwierdził.. dostałam leki.. pomogło.. leki się skończyły problem wrócił i to z podwójną siłą.. dostałam tak silnych bólów brzucha że nie mogłam wytrzymać.. i miało zabrac mnie pogotowie, ale przypomniało mi sie że trzy lata temu przd laparoskopią dostałam takie silne płyny do picia na bóle, a że miałam je jeszcze w domu to je wzięłam i troszkę mi przeszło.. umówiłam się do ginekologa,,, pojechalam w czwartek tydzień temu.. Powiedział mi że 3 z 4 guzów mi pękły.. i stad bóle, wększe krwawienie i ogólnie gorsze samopoczucie.. musiały znaleźć jakąs drogę ujścia itd.. na szczęscie nie spowodowały żadnych spustoszeń.. niestety został jeszcze ten czwarty, który z 2 mm urósł do 2,5 cm.. no i nim wypadałoby się zająć.. aczkolwiek lek stwierdził że spróbóujemy farmakologicznie jeszcze raz ale z silniejszymi lekami bo to jeszcze nie jest tak "złośliwy" guz jak ten 3 lata temu.. w sumie powinnam się cieszyć.. bo to nie są tak złe wiadomości jak się spodziewałam zważywszy na moje bóle w dole brzucha.. lek. przeprowadził że mną konkretny wywiad po czym dał mi namiary do pewnego chirurga i powiedział, że mam się do niego czym prędzej zglosić bo on podjerzewa problemy z jelitem.. powiedział, że na początku sam by stwierdził hemoroidy. ale jak mu powiedziałam o pękającej skórze i innych obajawach to powiedzial mi, że nie chce mnie straszyć, bo to może nie być nic powaznego, np jakiś pusty kanał czegoś tam czy jakos tak.. (cięzko mi było zapamiętać to wszystko ) po przez wrzodzejące jelito po raka jelita grubego.. I dopóki tego nie wyklucze one nie będzie mi usuwał guza, bo stwierdził że to jest sprawa priorytetowa i najpeirw to musze wyjaśnić, bo on nie chce mnie operować.. a zaraz potem musiałabym mieć drugą operacje, bo przy 2 dzieci cięzko będę miała dojśc do siebie.. .. dal mi ades do chiruga, ktrory jest ponoc o tyle dobry, że jak stwierdzi że operacja jest potrzebna to mnie od razu skieruje do szpitala.. a jak stwierdzi że wsytarczy zabieg gumkowania, to sam go przeprowadzi w gabinecie od ręki... więc nie będę musiała biegac od annasza do kajfasza..
trochę się boję.. ale póki co jeszcze nie panikuję.. mam tyle na głowie, że nie mam czasu się ym martwić, a dzieci sprawiają, że się w miarę dobrze do tego nastawiam..

A dzieci? rosną ;) rosną ;) są duże zdrowe, i uczą się wielu nowych rzeczy.. cwaniakują i są bardzo kochane ;)
Pierwsze słowo Cyprianka to Dziadzia, oprocz tego mówi tata, baba, (czasami mama) tak, nie, aga, gaga, ej ;)
Pierwsze słowo Oliwusi to Dziadek, oprocz tego mówi dawid (albo lepiej dejwid) tata, baba, mama , aua ;)
Ladnie wyciągają łapki, że je wziąć, potrafią się już przytulić ;) mały się zawstydza i chowa łepek ;) lekarz coś pokręcił i jak na początku zachęcał go do chodzenia tak teraz powiedział, że przez 2 miesiące mam go nie stawiać na nóżki.. tylko zachęcać do raczkowania.. i?? i wcale nie musiałam go zachęcać.. kanapa jest już za mała dla niego.. już raz mi z niej gwizdnął.. za zabawką.. a Oliwcia bardziej chce tańczyć niż raczkować ;) w niedziele idziemy wszyscy razem na Komunię Św. do mojego kuzyna, 1 czerwca jesteśmy cała 4 zaproszeni na wesele i to będzie ich pierwsza tak ogromna impreza.. no i 29 czerwca wesele mojego brata gdzie też są zaproszeni.. więc cóż.. jeszcze roku nie maja a wybawią się za wszystkie czasy ;)

Postaram się podesłać kilka zdjątek ;))
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Moje maleństwa ;)
DSC00650.jpg
DSC00667.jpg
DSC00664.jpg
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

DSC00680.jpg
DSC00757.jpg
DSC00697.jpg
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

DSC00772.jpg
DSC00767.jpg
DSC00745.jpg
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

DSC00788.jpg
DSC00688.jpg

to tyle :):)

pozdrawiamy :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Maluszki naprawde szybko rosna i sa cudowne :)
Wspaniale ze sie wybawia na imprezkach - widze ze juz od malego zaczynaja imprezowac :)

Dobrze Pati ze bedziesz szla do chirurga - masz wspanialego lekarza ktory wszystkim sie zajal i dal namiary na lekarza ktory postara sie zrobic wszystko by bylo dobrze. Pozdrawiam goraco :****
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Śliczności :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

ile zdjec :D a jakie suuuuuuper! :D
przesylam moc pozdrowien, co ja mowie :lol: wiele mocy
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

hej Patryska! Ty szczesciaro :D co za wspaniala rodzinka! duuuuuuzo zdrowka dla was wszystkich i moc buziakow ode mnie! Powodzenia Pati :) :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Pati, mnostwo radosci Ci zycze!!!! samych radosci z Twych pociech!!!!
Dorotko, co za macierzynskie zdj. dalas przy nicku :D bardzo mi sie podoba
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

cześć dziewczyny ;)

Co tam u Was??
Ja mam tyle na głowie, że chwilami nie mam czasu do lazienki wejsc.. ale chciałabym, żebyście wiedziały ze mimo iz nie piszę, to pamiętam o Was i przegladam forum..

Pozdrawiam serdecznie
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

dzieki, ze pamietasz :)
my o Tobie tez pamietamy ;)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Wiemy, że przy dwóch brzdącach masz masę pracy i dochodzą jeszcze inne zajęcia... Trzymaj się cieplutko i zaglądaj, pisz chociażby "cześć"..:) jak znajdziesz moment. Mam nadzieję, że się dobrze czujesz i że wszystko jest u Ciebie w jaknajlepszym porządku :) buziaki
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati kochana mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku oraz ze dbasz i o siebie. Jak Twoje zdrowko ?? Sle buziaczki kochana :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Hej Patuś, co tam u Ciebie, jak maluszki?? Czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

niedlugo swieta :)
dzis u nas pierwszy snieg :D
podeslesz nam jakies zimowe zdj. swoich pociech? :)
pozdr. Cie b.b.b.b.b mocno :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati jestem ciekawa jak przygotowania do okresu ziomowego oraz jak malenstwa przyjma pierwszy snieg oraz swieta :) Napisz gdyz czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Ciebie :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Czesc kochane! ;)

Przepraszam, że tak marnie z moim odzywaniem się - czyli w tym temacie nic nowego..

Obecnie siedzę zakatarzona przed kompem.. bolą mnie płuca, nerki, uszy.. kości.. ee w sumie szybciej by bylo jakbym wymienila co mnie nie boli.. Dzieciaczki też zakatarzone.. pierwszy raz od kiedy sa na świecie złapało ich przeziębienie.. no ale patrząc na to co dzieje się za oknem to nic dziwnego..

Zdjęć zimowych jeszcze nie mam, ponieważ u nas pierwszy śnieg spadł właśnie dziś.. - przynajmniej taki, który widac, a nie który roztapia się po 5 minutach.. Dzieciaczki stycznośc ze sniegiem mialy juz w tamtym roku.. ale wted tylko chowaly noski w kombinezony.. a teraz kazdego podsadzilam do okna to tylko robily wielkieee oczka i rozgladaly sie w kolko. z reakcji wnioskuje ze zauwazyly ze cos sie zmienilo.. Mam nadzieje, że uda nam się w tą zimę troszkę pobawić na śniegu.. może zbudujemy jakiegos bałwanka ;) wtedy na pewno się pochwalę.. W każdym razie UWAGA.. Założylam fb.. i tam można znaleźć troszke zdjęc hehe ;p;p ie mam za bardzo czasu go prowadzic no ale zawsze cos..


Co u nas opróćz okresu grypy?? Mam już potwierdzoną endometriozę.. ponoć 2 stopnia.. cieszę się że już wiem co mi naprawdę jest.. bo już miałam dośc tej niepewności.. i stresu stojąc przed ginekologiem.. a zwłaszcza zastanawiania się... czemu mnie znowu boli brzuch.. wiadomo że wolałabym dostać diagnozę typu "nic ci nie jest" ale trzeba brac co jest i mslec optymistycznie dalej.. z tym, że brakuje mi dobrego samopoczucie.. bo co chwile mamsilne bóle... i o ile ja dam sobie znimi jakos radę.. o tyle dla dzieci musze być sprawna fizycznie.. w koncu ich jest dwoje.. Lekarz mówi ze nie moge nic ciezkiego dzwigac.. i tu paradoks.. bo czesto nosze dwojke dzieci naraz a razem ważą 26 kg wiec jest co nosic..

Co jeszcze?? hmm.. Ciągle coś się dzieje.. mąż szuka pracy bliżej, by mi pomóc.. a nasz kochany synuś będzie miał operację.. Pamiętacie jak wam opowiadałam o jego oczku?? byliśmy teraz na kolejnej konsultacji.. okazalo się, ze problem jest powazniejszy niz na poczatku przypuszczali.. mianowicie Cyprianek ma zrośniętą powiekę z gałką oczną.. Powieka naciska mu na oczko wpychając je do środka i powodując krzywiznę oka.. Musi być operowany, bo jeśli nie będzie to może oslepnąc na to oczko.. Musiałam jechać po specjalne okulary za 500 zł.. które musi nosić do dnia operacji, żeby w jej dniu krzywizna byla jak najmniejsza.. wtedy jest wieksze prawdpodobienstwo ze po operacji i rehabilitacji nie bedzie musial nosic okularków wcale.. Niestety synuś nie jest skory do wspolpracy jesli chodzi o noszenie tych okularow.. widac ze oczko mu przeszkadza.. ale tez wiem ze to dla jego dobra.. operacja odbedzie sie w Lodzi.. a jej termin poznamy za ok 4 miesiace.. bo teraz jest ejszcze za malutki.. jak skonczy 6 latek bedzie mial kolejna.. ale to juz bardziej plastyczna...zeby podwiesic powieczke. takze kolejny stres kolejne nerwy... i zdenerwowanie na lekarzy... to samo bylo z jego nozkami.. ze nie bedzie wcale chodzil.. a smiga tak ze nie mozna za nim zdazyc.. dlatego mam tez dobre nastawienie.. bo do tej pory wszystkie zle prognozy konczyly sie dobrze i tego sie narazie trzymam...

No to wszystko wiecie ... Pozdrawiam was wszystkie i kazda z osobna :*:* buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

IMG_1358.jpg
IMG_1837.JPG
IMG_1838.JPG


buziaczki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

co za rewelacyjne szkraby :D :D :D
zdj. w samochodzie nadaje sie na plakat lub do reklamy!!!!!!!! przesliczne! :)
Pati, swietnie sobie radzisz, dbasz o dzieci i widac, ze jestes niesamowita mamusia :) :)
Kochana, Twoj synus ma szczescie, ze trafil do takiej rodziny. Juz wiesz jak mu pomoc, co go czeka - masz plan dzialania. To b.wazne. Bedziemy mocno trzymac kciuki, aby wszystko przebieglo dobrze. Teraz takie operacje sa na wysokim poziomie, jest super sprzet i zobaczysz WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE! :)
Dzieki, ze sie podzielilas z nami swoimi sprawami. Zycze Ci duzo sil i przegon szybko grype, bo musisz byc zdrowa dla swoich pociech. Przesylam calusy i przytulanki dla Ciebie i dla dzieci :) :) :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

Patryska!
Super bable! :D dla Ciebie, dla nich i dla wszystkich wszystkiego najlepszego z okazji swiat, po świetach i na caly 2014 rok :D Zdrowia! i naprawde tego co najlepsze! :)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Jakie masz cuuuudne dzieciaczki....

Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w 2014 roku!!! :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Patuś wszystkiego co najlepsze dla całej Twojej rodzinki :)
Załączniki
Happy-new-year-2014-tumblr.jpg
Happy-new-year-2014-tumblr.jpg (113.52 KiB) Przejrzano 20625 razy
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Witaj kochana :) JAk sie rozpoczal nowy rok u Ciebie ??? Jak maluszki - domyslam sie ze rosna :) A co u Ciebie slychac - jak praca mgr i zdrowko ??? Buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

Pati,
pozdrowienia dla Ciebie i dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

byly pisanki?
i lanie wody??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”