Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

Domowniczko jaki masz naturalny kolor włosów? Bo jest tu taka ankieta :P Ja mam jasny blond a Ty jaki? A jaka jest Twoja ulubiona potrawa? I tak nie wiemy co powoduje tą chorobę. Słyszałam że niewskazane jest czerwone mięso, ale może chodzi tylko o przetworzone mięso a nie surowe, wiesz coś na ten temat? Ja bardzo lubię tatar, mam nadzieję że nie powoduje nasilenia endo :P
Ostatnio mówili o czwerwonym mięsie że jest rakotwórcze ale chodziło o to że przy przetwarzaniu wyzwalają się jakieś substancje więc chyba tatara to nie dotyczy ale jestem ciekawa czy przy endo można go jeść.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lancia, ja tez lubie czerwone mieso. Moze zalozyc ankiete pt.: Ile razy w tygodniu jesz czerwone mieso? Tez slyszalam, ze w endo lepiej unikac, ale...
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lancia pisze:Domowniczko jaki masz naturalny kolor włosów? Bo jest tu taka ankieta :P
zapomnialam juz o tej ankiecie :lol: jestem szatynka, raczej taka jasniejsza, ale uwielbiam rude :mrgreen: A Ty sie farbujesz?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

Lancia pisze:Ja bardzo lubię tatar
ja tez :) ale ostatnimi laty w zasadzie go nie jem
domowniczka pisze:zapomnialam juz o tej ankiecie
wlasnie! ostatnio w ogole nie ma nowych ankiet. Moze cos zainicjowac? Domowniczko, Twoj lancuszek zostal przerwany....
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Nie, lancuszek się rozprzestrzenia, ale wolniej...
Oto moje spostrzeżenia:
domowniczka wyznaczyla: gosiak76, madzia 2991, pi314 - czekamy na pojawienie się gosiak76 oraz pi314
madzia2991: Anettee26, Anna11, madziora14 - czekamy na ruch tej ostatniej
Anna11 wytypowala: marta777777125, madzix i DarkAngel - czekamy na marte i madzix
DarkAngel typuje: vwd, Drobi, balbinka1 - czekamy....
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lancia pisze:A Ty nie odpowiedziałaś na pytanie co Ciebie najbardziej denerwuje? :?: :P
Lancia, proszę Cie wyznacz jeszcze 2 osoby, którym chcesz zadac to pyt., bo zabawa polega na wyznaczeniu 3 osob :)
domowniczka pisze:Otoz ja nie lubie... jak mnie ktos chce oszukac, wykorzystac, oklamac (jeszcze b. nie lubie jak juz to zrobil), b.b. nie lubie bezsensownego cierpienia (skoro w dobie dzisiejszego postepu mozna ulzyc w cierpieniu), ostatnio b.mnie drazni niekompetencja (w kazdej dziedzinie!), ale denerwuje mnie tez taka poprawnosc na sile (np. nie mowmy zle o imigrantach albo gejach, bo nie wypada), denerwuje mnie tez znieczulica i przyzwolenie na wszystko (np. facet wyrzuca z domu swoja ciezarna kobiete, bo sie odkochal i potrzebuje miejsca dla nowej laski, albo zostawia zone z 2 dzieci i uchyla sie od placenia alimentow, ale chwali sie przed znajomymi nowym autem i nowa dziewczyna).... chyba juz starczy tego denerwowania! bo zaczelam sie nakrecac
Żeby gra się toczyla dalej musze wyznaczyć kolejne 3 osoby... Wyznaczam:...
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

Domowniczko, vwd i hercik :P Mnie bardzo denerwuje niesłowność. Włosów nie farbuję mam trochę takie naturalne pasemka chociaż czasem korci jakaś radykalna zmiana. Nie stosuję żadnej diety a Wy? Jestem zdania że dieta nie ma wielkiego wpływu na endo, co o tym myślicie? Kiedyś byłam wegeterianką a i tak mam endo. Nie stosuję się nawet do godzin jedzenia, jem o różnych porach, wiem że to niezdrowo :twisted:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

ja tez jem roznie, jak mi pasuje
kiedys nie stosowalam zadnych diet, teraz ograniczam cukier, chociaz to nie jest proste
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Czesc dziewczyny :)
A ja jem kiedy mam czas. Jak bede na emeryturze (albo bezrobociu) to czasu wiecej i wowczas pomysle o tym co i kiedy jesc. Teraz naprawde...spraw tysiace, a co jedna to pilniejsza ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Domowniczko jak to możliwe, że nie odzywasz się znowu już od 22 dni na własnym watku? Chcesz mnie dogonić?

Buziaki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

ktos mi liczy :P to mile uczucie, ze w ogole ktos zauwaza moja nieobecnosc
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Czesc dziewczyny!!!!! Dzis jestem na swoim watku i zycze Wam Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć

Post autor: madzia2991 »

Domowniczko Tobie również życzę wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i słońca!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Domowniczko a co u Ciebie slychac ??? Widze ze jak mnie nie ma, to i Ty tez sie czasem ukrywasz :) Dbaj o siebie - buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

Czesc! Chcialam sie przywitac :) i powiedziec, ze zyje i ze jest ok :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Wskoczylam odkurzyc swoj watek - takie przedwakacyjne porzadki :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”