Witam.

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Martyna84
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 20 marca 2017, 15:03

Witam.

Post autor: Martyna84 »

Witam, endometriozę lekarz wykrył u mnie w trakcie laparoskopi ponad rok temu. Miałam robioną drożność jajowodów i wtedy wykryli endo. W związku ze staraniami o dziecko zaczęłam czytać o tej chorobie i ręce mi opadły. Jestem już po 3 nieudanych inseminacjach i teraz przygotowuję się do in vitro. Na razie nie poddaje się. Staram się pozytywnie myśleć (psycholog) i dbać o siebie (klinika leczenia niepłodności). Dziś mam tzw. gorszy dzień, dlatego czytam Wasze wpisy i staram się zrozumieć endo i jakoś sobie poradzić z negatywnymi emocjami. Witajcie :)
Magda1985
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 19 marca 2017, 15:24

Re: Witam.

Post autor: Magda1985 »

Cześć. Ja 1.5 roku próbowałam zrozumieć Endo i nic to nie dało. Dopiero wizyta u psychoterapeuty jakoś ruszyła inne myślenie. Niemniej...boje się tego co Ty. Braku możliwości zajścia w ciążę. Ale wiem, że kilku kobietom stąd się udało. Więc może nie ma co się poddawać...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam.

Post autor: vwd »

Witaj,
oddal smutki
nadchodzi radosc :)
bedzie super
powodzenia!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam.

Post autor: gosiak76 »

Nie poddawaj sie - dobrze ze masz psychologa z ktorym mozesz porozmawiac o swoich problemach gdyz taka terapia bardzo pomaga w pozytywneym mysleniu. Witaj na forum oraz nie poddawaj sie w walce z choroba. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”