Witam

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Anna11
Udzielający się

Re: Witam

Postautor: Anna11 » piątek, 8 stycznia 2016, 20:54

Hej dziewczyny. Lekarz mi powiedział że czasem podczas endo jest podwyższony marker Ca125, sama również o tym czytalam. Zrobiłam jest w normie :-)

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » środa, 13 stycznia 2016, 12:05

a jak sie czujesz?

Anna11
Udzielający się

Postautor: Anna11 » czwartek, 4 lutego 2016, 08:50

Witaj vwd. Dziękuję że pytasz. Czuję się w miarę dobrze czasem odczuwam ból takie klucie po prawej stronie. Przy tabletkach anty moja miesiączka jest mniej bolesna. Byłam u lekarza i odebrałam wynik cytologi jest bardzo dobry bo 1 :-) bardzo mnie to cieszy:-) moja torbiel nie zmniejszyła się a co ważniejsze nie zwiększyła się od ostatniej wizyty. Kolejna za kilka miesięcy i czekamy z nadzieją że całkiem się wchłonie :-) miałam problem z napisaniem posta wcześniej pisalo że jestem na czarnej liście.. Ale już jest ok więc piszę :-) Pozdrawiam :-)

domowniczka
Ekspert

Postautor: domowniczka » czwartek, 4 lutego 2016, 11:57

Dzien dobry,
widze, ze jestes aktywna, wiec chce sie przywitac.
Jestem domowniczka i ostatnio dawno mnie nie bylo, wiec szukam nowych znajomych, bo starych nie widze.
Pozdrawiam i zycze powodzenia z walce z endo.

Anna11
Udzielający się

Postautor: Anna11 » czwartek, 4 lutego 2016, 12:13

Witaj. Bardzo mi miło. Dziękuję za wsparcie i również pozdrawiam :-)

madzia2991
Udzielający się

Postautor: madzia2991 » wtorek, 9 lutego 2016, 15:17

Anna dołączysz do zabawy na forum? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Co Cię najbardziej denerwuje? A później wywołasz do odpowiedzi trzy kolejne osoby. Pozdrawiam :)

Anna11
Udzielający się

Postautor: Anna11 » wtorek, 9 lutego 2016, 16:40

Oczywiście dołączę. Co mnie najbardziej denerwuje.. brak szacunku, chamstwo, bezsilność , przemądrzali ludzie, gdy ktoś się spóźnia. A teraz co mnie uszczęśliwia.. moja najwspanialsza córeczka zwłaszcza jej uśmiech :) oraz mój najcudowniejszy mąż :) !

vwd
Moderator
Moderator

Postautor: vwd » środa, 10 lutego 2016, 11:28

Anna11 pisze:Witaj vwd. Dziękuję że pytasz. Czuję się w miarę dobrze czasem odczuwam ból takie klucie po prawej stronie. Przy tabletkach anty moja miesiączka jest mniej bolesna. Byłam u lekarza i odebrałam wynik cytologi jest bardzo dobry bo 1
i bardzo dobrze! Anna11 super uzupelnilas swoja wypowiedz
Anna11 pisze:A teraz co mnie uszczęśliwia.. moja najwspanialsza córeczka zwłaszcza jej uśmiech oraz mój najcudowniejszy mąż !
Ciekawe co na to domowniczka

Anna11
Udzielający się

Postautor: Anna11 » środa, 10 lutego 2016, 14:58

Dlaczego? :-) :-P może nie będzie zła :-) ja jestem pozytywnie nastawiona do życia i myślę że lepiej kierować się pozytywnymi emocjami dlatego dopisalam coś od siebie :-) bardzo ważne jest wsparcie bliskich w różnych sytuacjach. Ja jestem wrażliwa osoba i przezywam czasem za bardzo a gdy jest ktoś bliski obok jest łatwiej. Cieszę się że trafiłam na to forum :-) dziewczyny jesteście super ja nie mam jeszcze potwierdzonej endo a wy mnie wspieracie, pocieszacie a czytając wasze historie wiem że przeszlyscie sporo... Sama nie wiem jak moja sytuacja się dalej rozwinie więc cieszę się tym co jest i co mam. Dziękuję! Pozdrawiam i całuję :-*

domowniczka
Ekspert

Postautor: domowniczka » czwartek, 11 lutego 2016, 12:18

Dzieki, ze wlaczylas sie w nasz lancuszek 8) :lol: :P Dla porzadku dodam, ze typowalas: marte77777125, madzix i DarkAngel
Anna11 pisze:A teraz co mnie uszczęśliwia..
vwd pisze:Ciekawe co na to domowniczka
b.mi sie podoba!!! to bedzie kolejny lancuszek, kt. wspolnie rozkrecimy! hahaha Mnie uszczesliwia: spotkanie z przyjaciolmi, odwiedziny w domu rodzinnym, spacer po lesie/parku, odpoczynek w sloncu... oj, sie rozmarzylam

Anna11
Udzielający się

Postautor: Anna11 » czwartek, 21 kwietnia 2016, 16:59

Witajcie :-) dawno mnie tu nie było. U mnie lepiej.. Torbiel zmniejsza się.. Dostałam nowe hormony które zaczynam w tym tygodniu. Jest to 91 tabletek i miesiączkę będę miała za 3 miesiące.. Oczywiście podczas miesiaczek nie jestem w stanie normalnie funkcjonować bez leków przeciwbolowych :-( a czasu ciągle nie mam, ponieważ zaczęłam pracę i troche zabiegana jestem :-) pozdrawiam :-* :-*

patrycja89
Ekspert

Postautor: patrycja89 » sobota, 23 kwietnia 2016, 21:22

Witaj Aniu :)
Do tej pory nie miałam okazji Cię przywitać, więc witam Cię teraz .. :) i dołaczam się oczywiście do innych forumowiczek życzac Ci dużo zdrowia, siły, cierpliwości i jak najmniej stresu i bólu.
Jak wiesz sytuacja każdej z nas jest indywidualna, najważniejsze żebyś miała dobrego lekarza, który Cię dobrze poprowadzi przez to ustojstwo i wsparcie w kimś najbliższym, a jak wynika z wcześniejszym postów odnajdujesz to na pewno u swojej córeczki i męża :)
Ja miałam laparoskopię, ale mój guz miał 11 cm średnicy, nie było wyjścia - jestem 6 lat po operacji i póki co nawrotu nie ma, a ja jestem szczęśliwa mama bliźniat, których miało nie być. :) Piszę, to bo chcę żebyś wiedziała, że gdy czasem Cię boli, gdy znowu musisz sięgnać po lek przeciwbólowy, gdy masz już dość, o trzeba pomyśleć o tym, że kiedyś wszystko się odwróci w dobra stronę. :)

Przesyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii :)
Pozdrawiam

p.s. dziewczyny znowu się rozpisałam.. jak to ja.. :lol:
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."

domowniczka
Ekspert

Postautor: domowniczka » czwartek, 28 kwietnia 2016, 13:34

patrycja89 pisze:dziewczyny znowu się rozpisałam.. jak to ja..
szkoda, ze tylko w jednym miejscu :lol:
A przy okazji,
Czesc Aniu! Jak sie masz?

Anna11
Udzielający się

Postautor: Anna11 » sobota, 30 kwietnia 2016, 17:40

Patrzycja89 baardzo ci dziękuję i bardzo się cieszę że u ciebie już lepiej oraz gratuluję bliźniaków :-) :-* biorę leki seasonique od tygodnia i narazie jest dobrze:-) bez bólu :-) być może torbiel zniknie i juz nie wróci :-) jestem dobrej myśli :-)

domowniczka
Ekspert

Postautor: domowniczka » wtorek, 17 maja 2016, 14:11

Anna11 pisze:być może torbiel zniknie i juz nie wróci jestem dobrej myśli
i tego sie bedziemy trzymac! :) Ale czujesz sie dobrze?

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”