Cześć, podejście drugie :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: vwd »

dzieki Drobi :)
caly czas trzymam za Was kciuki :)
ciech sie tym szczegolnym czasem! wspomnieniami wraca sie do tego przez cale zycie :)
powodzenia!!!!!
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: Drobi »

Wesołych świąt dziewczyny! Bez mysli o endo, bez bólu za to w radosnej atmosferze:) dużo odpoczynku i pięknych chwil!
Ps. Będzie chłopiec:)
balbinka1
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 10 października 2015, 03:39

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: balbinka1 »

Gratuluje Drobi i trzymam za was kciuki :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: vwd »

Drobi pisze:Będzie chłopiec:)
To super! a jak sie obecnie czujesz?
Awatar użytkownika
DarkAngel
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 17:19

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: DarkAngel »

Hej Drobi,jak się czujesz, jak Twój maluszek??


Czy dołączysz do naszej zabawy? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Co Cię najbardziej denerwuje? A później wywołasz do odpowiedzi trzy kolejne osoby. Pozdrawiam :) :)
"wczoraj jest historią... jutro tajemnicą... dziś jest darem..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: domowniczka »

DarkAngel pisze:Czy dołączysz do naszej zabawy?
wlasnie ;)
Drobi, co u Ciebie??? wpadlabys tu choc na chwilke...
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: Drobi »

Hej dziewczyny!
Trochę mnie nie było. Maluszek za trzy dni kończy 4 miesiące. Jest bardzo wymagającym dzieckiem, sam nie usypia, przed snem płacze wniebogłosy, nie przepada za wózkiem. Pierwsze 6 tygodni w ogóle tak nam dał do wiwatu, że hej. Nie tyle płakał, co krzyczał, do tego łapał bezdechy. Spacery nie wchodziły w grę, bo zanosił się strasznie i kończyło się bezdechami właśnie, a takiego maluszka nosić i jednocześnie pchać wózek się nie da. Teraz, gdy sam trzyma główkę, byłoby łatwiej, ale na szczęscie takiej potrzeby na ogół nie ma. Mały jest pogodny, dużo gaworzy, turla się na boczki, łapie za stopy, rosną Mu pierwsze ząbki... Jest cudowny i bardzo towarzyski, tak, że nie bardzo jest jak Go zostawić samego, by się nie rozpłakał w głos ;)
Poród był, hmm... bolesny ;) bez wód, bo te odeszły wcześniej, bez znieczulenia i bez skurczy - dostałam oksytocynę na wywołanie. Cały poród trwał 7,5 godziny, ale drugi etap tylko 40 minut. Gdyby wcześniej pozwolili mi wejść do gorącej wody pewnie wszystko trwałoby dużo krócej, ale że Maluszek spał, to nie chcieli mnie odpiąć od ktg.
Tyle na dzisiaj, przepraszam, że tylko o nas piszę. Następnym razem postaram się zajrzeć do Waszych wątków. Mam nadzieję, że czujecie się dobrze:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: gosiak76 »

Witaj Drobi :)
Wspaniale ze maluszek rosnie. Widze ze naprawde ciezko bylo na poczatku ale mam nadzieje, ze im bedzie starszy to bedzie coraz grzeczniejszy :)
Pozdrawiam cieplo :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: vwd »

Drobi pisze:Maluszek za trzy dni kończy 4 miesiące. Jest bardzo wymagającym dzieckiem, sam nie usypia, przed snem płacze wniebogłosy, nie przepada za wózkiem. Pierwsze 6 tygodni w ogóle tak nam dał do wiwatu, że hej.
urodzilas? jestes mamuska? hej, to super!!! Bardzo gratuluje i zycze zdrowia, spokoju i cierliowsci :lol: kochana, jak to swietnie!
Drobi pisze:Poród był, hmm... bolesny
wiadomo, ale to sie zapomina
Drobi pisze:Tyle na dzisiaj, przepraszam, że tylko o nas piszę
cos Ty, przeciez czekamy na takie wiadomosci! Brawo i czekamy na wiecej info dot. Twego chlopczyka. Trzymajcie sie
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć, podejście drugie :)

Post autor: gosiak76 »

Drobi jak znajdziesz chwilke to napisz koniecznie co u Ciebie oraz jak ma sie synek. Na kiedy jest planowany porod a moze juz urodzilas? Pozdrawiam cieplo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”