Witam wszystkich:)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
DarkAngel
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 17:19

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: DarkAngel »

Hejjj domowniczko :*

ja lubię wszystkie, prawie wszystkie czekolady :oops: gorzka też zjadam, ale najbardziej bajeczne, pierroty i nusssbaiser z okienkiem, to takie smaki dzieciństwa :-)

Czekolada ma w sobie endorfiny :P a przynajmniej ja w to wierzę :lol:
no i towarzyszy mi prawie przy każdym PMS :mrgreen:

Gratuluje pomysłowości z zabawą na forum :)
może trochę częściej będziemy zaglądać na forum

Pozdrawiam :-)
"wczoraj jest historią... jutro tajemnicą... dziś jest darem..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: vwd »

DarkAngel pisze:Co mnie uszczęśliwia?
ludzie, na których zawsze mogę polegać
wiosna
dni kiedy jest normalnie i takie chwile, że nie myślisz o niczym innym, leżysz na ławce i gapisz się w słońce słuchając śpiewu ptaków...
czekolada :P
moge sie tez pod tym podpisac!!! (czekolada owszem, ale pitna) :P
DarkAngel pisze:vdw, dziękuję Kochana że jak zwykle sie interesujesz nami wszystkimi
DarkAngel pisze:chciałabym zadać Tobie pytanie z naszej zabawy, gdyż nie mogę znaleźć Twojego wątku, a więc:
Co Cię najbardziej denerwuje? proszę wytypuj trzy kolejne osoby do zabawy:)
i jeśli możesz wrzuć linka do twojego wątku
wow... od czego zaczac? :roll: gdzies juz pisalam... denerwuje mnie okrucienstwo :x (znecanie sie nad ludzmi i zwierzetami :twisted: i moja bezsilnosc wobec tego; denerwuja mnie nawet filmy pokazujace, wg mnie promujace :evil: okrucienstwo). DarkAngel, ja mam chyba kilkanascie, a moze klikadziesiat watkow, ale nie mam jednego, wiodacego, dlatego tak chetnie goszcze na cudzych watkach. Jesli chcesz poznac moja historie... musisz wejsc w moj nick i przesledzic wszystkie moje wpisy, poczynajac od najstarszego... watpie czy ktokolwiek jest zdolny zadac sobie tyle trudu :lol: DarkAngel, dzieki za dobre slowo-to zawsze motywuje :!:
Awatar użytkownika
DarkAngel
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 17:19

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: DarkAngel »

Właśnie tak próbowałam vdw :),

i nie uwierzysz, ku mojemu zaskoczeniu... większość wpisów to nasze historie :lol:
Tak się nami przejmujesz, że już zapominasz o sobie, ale ja jeszcze poszukam :P :twisted:
Ale dziękuję Kochana za odpowiedzi, mam podobne zdanie.


A tak w ogóle to chciałam się pochwalić wynikami :mrgreen:
W końcu sie pofatygowałam odebrać wyniki przed wizytą w kwietniu i jestem mile zaskoczona:

* markery CA-125 przed operacją 29,9 U/ml <35, po wycięciu torbieli zrobiłam teraz żeby zobaczyć czy czasami się nie rozsiewa bo ponoć jak wyższy wskaźnik, to duże prawdopodobieństwo i wyszły 12,69 U/ml < 35 czyli spadły ponad połowę :P

* cytologia- rozmaz odpowiedni do oceny, nie stwierdzono neoplazji śródnabłonkowej ani nowotworu złośliwego,
inne zmiany nienowotworowe: odczynowe zmiany komórkowe związane z zapaleniem (łącznie z typowymi zmianami reparacyjnymi)

* no i te proszki antykoncepcyjne które dostałam zaczynają chyba działać :D
pierwszy miesiąc po braniu vibin - normalna miesiączka, stłumiony ból, nie musiałam brać proszków oprócz dwóch ibupromów które wzięłam bardziej ze względu na ból pleców, do tego normalne niewielkie krwawienie, a nie kran :lol:


pozdrawiam Was Kochane :*
i również życzę dobrych wyników,
samych dobrych wyników i poprawy :P
"wczoraj jest historią... jutro tajemnicą... dziś jest darem..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: vwd »

Dzien dobry, czesc :)
Wiesz, ze jako jedna z nielicznych - z obecnych aktywnych chyba jedyna - masz zdjecie przy nicku, super to wyglada. Gratuluje dobrych wynikow!!! Ciesze sie z nich i zycze Ci, oby tak dalej. U mnie obecnie konstans - nic sie zlego nie dzieje, dobrego w zasadzie tez nie, wiec nie pisze o sobie. A forum to moj nalog :lol: Kazdy ma jakies nalogi, no nie? Ten chyba nie jest najgorszy :!: :?: Staram sie tu bywac, bo czuje sie potrzebna.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: domowniczka »

DarkAngel pisze:Gratuluje pomysłowości z zabawą na forum
może trochę częściej będziemy zaglądać na forum
moze
DarkAngel pisze:pozdrawiam Was Kochane :*
i również życzę dobrych wyników,
samych dobrych wyników i poprawy
dzieki
ciesze sie, ze Twoje wyniki sa dobre
Wszystkiego dobrego :)
Awatar użytkownika
DarkAngel
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 17:19

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: DarkAngel »

Hej Koachane :-*

tak bardzo tęskniłam... nie było mnie tu ponad rok, miałam problemy żeby się zalogować, konto zablokowane jakby, nawet wiadomości do administracji nie mogłam napisać bo mnie odsyłało.

Jak to u mnie dobrze być nie może cały czas...
po braniu proszków antykoncepcyjnych wzięłam sobie skierowanie na usg piersi jako że wtedy badania wszystkie wyszły dobrze...
oczywiscie okazało sie że mam torbiele na piersi, dostałam skierowanie na biopsję bo jeden z nich był niepokojący...oczywiscie nie pamiętam juz ile stresu przeszłam i ile nocy nie przespałam, ale musiałam odstawić proszki.
Zaczęłam chodzic do Poradni Leczenia Endometriozy do Warszawy, tam doktor Siekierski przepisał mi kolejna antykoncepcję tym razem krązki NuvaRing, oczywiscie było fajnie i ta franca mi nie dokuczała, słabe krwawienie i bezbolesna @ dopóki mi sie nie zaczęły od tego robić jakiś infekcje, bakterie i ciagle jakies antybiotyki:/
trochę mam dość...
odstawiłam teraz na miesiąc bo sobie pomyslałam żeby daac sobie spokój z hormonami ale nie da rady inaczej chyba, chociaż badania wyszły w miare dobrze to usg na żelaznej mnie zaniepokoiło.jajnik operowany nieruchomy i mały.
a ta franca nie daje spokoju i boli nawet między cyklem, będę musiała spowrotem pogodzić się z krążkami chyba że znowu mi coś lekarz innego przepisze:/

Co tam u Was słychać, czy tez miałyście jakies problemy z logowaniem?

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia :*
"wczoraj jest historią... jutro tajemnicą... dziś jest darem..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: vwd »

Hej :) Witaj)
Jak milo ze jestes!!! ja nie mialam problemow z logowaniem, u mnie wszystko ok
Fajnie, ze o nas pamietasz. Szkoda tylko, ze masz klopoty zdrowotne. Ech, maczy Cie, ale sie nie poddawaj.
Wiem, ze masz dosc, ale glowa do gory - jutro bedzie lepiej! Zdecydowanie lepiej - tego Ci zycze!
i mocno Cie sciskam
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: gosiak76 »

Dark Angel co u Ciebie ??? Jak sie miewasz ostatnio ? Czy pojawily sie troszke lepsze dni w Twoim zyciu ?? Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
DarkAngel
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 21 kwietnia 2015, 17:19

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: DarkAngel »

Hej,
gosiak76 coś troszkę lepiej, w pracy awansowałam i od maja mam dobre stanowisko biurowe, dużo więcej stresu i bardzo duża odpowiedzialność, ale dzięki temu nie myślę o endometriozie. no może oprócz tego że odstawiłam znowu antykoncepcję, przytyłam już ok 10kg.
Byłam na wizycie w poradni i badania a w zasadzie to usg i badanie i u lekarza wyszły dobrze, powiedział że skoro lepiej się czuję to mogę odstawić, ale jeśli tak na mnie marnie działa antykoncepcja a dalej mam dolegliwości bolowe to powinnam pomyśleć o diecie.
Niestety to dieta wegańska. podobno u niektórych kobiet czyni cuda vs endometrioza, ustają dolegliwości bólowe i wyniki są bardzo dobre, ale ja bez mięsa a tym bardziej jeszcze bez produktów pochodzenia zwierzęcego chyba nie dam rady, bo uwielbiammmmmm jeść :P
Co tam u Was, jak święta i jak się czujecie? :?:
Pozdrawiam :P
"wczoraj jest historią... jutro tajemnicą... dziś jest darem..."
Awatar użytkownika
gryzona
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 23 stycznia 2018, 10:04

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: gryzona »

Ja też witam was serdecznie! Z endometriozą borykam się od 4 lat. Pozdrawiam!
:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”