Nowa

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Marta1993
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 8 listopada 2014, 20:10

Nowa

Post autor: Marta1993 »

Dzien dobry jestem na tym portalu nowa i niedawno dowiedzialam sie ze mam endometrioze natomiast ciagle malo wiem o tej chorobie ciagle siedze na roznych forach internetowych i szukam roznych informacji na ten temat . prosze o pomoc :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Nowa

Post autor: EveLondon »

Witaj Marta :) jestesmy tu zeby sobie wzajemnie pomagac, wymieniac sie doswiadczeniami takze sluzymy pomoca:) napisz nam swoja histoorie w dziale "moja historia" jak doslzo do diagnozy? jaki plan leczenia. I pytaj o wszystko co chcialabys wiedziec :) Pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa

Post autor: vwd »

Witaj :)
i jak oceniasz nasze forum?
czytelne?
dowiedzialas sie czegos istotnego?
a jak sie czujesz? i jakie masz objawy?
pzdr. :)
KASKA1404
Udzielający się
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:53

Re: Nowa

Post autor: KASKA1404 »

Witaj Marta. Ja też jestem nowa , byłam przerażona i nie wiedziałam co to jest endo. To forum to wielka księga pytań i odpowiedzi ,a jak czegoś nie możesz znależć to sama zadajesz pytania,dziewczyny chętnie odpisują i dają wskazówki,wspierają w chwili załamania , dobrze trafiłaś .
Pozdrawiam gorąco
Marta1993
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 8 listopada 2014, 20:10

Re: Nowa

Post autor: Marta1993 »

dziekuje za mile przywitanie na tej stronie .
Marta1993
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 8 listopada 2014, 20:10

Re: Nowa

Post autor: Marta1993 »

od dluzszego czasu czulam strasznie mocne bole w lewym boku czasami bole byly naprawde straszne gdy cos ciezszego podnosilam bo pracuje na magazynie i pare razy zdazalo sie tak ze cos dzwiglam a ja poprostu jakbym mdlala i poszlam do lekarza po badaniu ginekologicznym mialam usg dopochwowe i na podstawie tego lekarz stwierdzil stany endometrium u mnie i dlatego sa te kocia cholerne w lewym boku na dodate na lewym jajniku mam torbiela i doszlo ostatnio u mnie do powstania ropniaka juz ledwo zyje od tych boli ;((.. jutro zas mam wizyte u ginekologa i szczeze juz sie boje . oby bylo lepiej .
pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa

Post autor: gosiak76 »

Dobrze ze udalas sie do lekarza - mam nadzieje ze lekarz ustali odpowiedni plan dzialania. Obecnie starch ma wielkie oczy gdyz wystepuja bole I nie wiesz zbyt wiele na temat choroby. Dobrze trafilas gdyz dziewczyny posiadaja ogromna wiedze w przelozeniu na praktyczne postepowanie w ich pojedynczych przypadkach. Powodzenia - czy po pierwszej wizycie lekarz wdrozyl jakies leczenie ?? Czy ma jakis plan dalszego postepowania - wiesz usg na 100% nie jest w stanie potwierdzic czy masz endo - jedynym zabiegiem ktory da 100% odpowiedz czy chorujesz na endo jest laparoskopia oraz pobranie wycinka do badania histopatologicznego. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa

Post autor: vwd »

Hej Marta, co u Ciebie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”