nowa i zdezorientowana

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Lara2
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2014, 18:38

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: Lara2 »

magnez13- moze ten lekarz co powiedział, ze laparoskopia by sie przydała to moze ma racje..bo jak rzeczywiscie tam sa jakies ogniska zrosty itp to lepiej sie ich pozbyc i potem po lapaorskopii leczenie lekami .. najgorsze jest to ze na to nie ma dobrego sposobu, jednej z nas po leczeniu endo sie na jakis czas wycisza inna zaś ciagle sie meczy mimo leczenia lekami laparoskopii czy laparotomii ...
życze Ci abys znalazła konkretnego lekarza który jest pewny metody jaka bedziesz leczona, bo tez sa lekarze do ktorych sie pojdzie i sami nie wiedza o czym mowia.. pozdrawiam i zycze wytrwałosci i duzo słonca i usmiechu :*
magnez13
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 08:58

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: magnez13 »

Jestem dziewczynki po długiej przerwie ale to spowodowane tym że sie źle czuje i ciągle biegunkuje po jedzeniu :( nie zwalam tego na chorobe bo może być wiele przyczyn :) ale chwilowo jest w porzadku :) jedyny PLUS w tym wszystkim że schudłam 13 kg :) przez jakiś pół roku :) 1 lipca ide na kolonoskopie bo chca lekarze zobaczyć skąd problemy jelitowe. A jak u Was opowiadajcie :)??
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: vwd »

czesc magnez13 :)
u nas tez roznie
zalezy na ktory watek wskoczysz 8)
a Twoja biegunka przeszla wreszcie?
magnez13
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 08:58

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: magnez13 »

chwile jest ok ale jest i znika jak to biegunka :) ale ważne ze chociaż chwile jest dobrze :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: vwd »

pewnie
ale bidulko Ty sie nameczysz
chcialabym, aby Ci zupelnie odpuscilo
magnez13
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 08:58

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: magnez13 »

Odpuści :) wierzę w to że nad nami też zaświeci słoneczko i nam wyciszy sie choroba na stałe :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: gosiak76 »

Obys nie musiala cierpiec zbyt dlugo. Czy myslalas zeby sprawdzic co jest przyczyna biegunki po jedzeniu - konsultowalas to z lekarzem ?? Pozdrawiam I zycze zdrowka ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magnez13
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 08:58

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: magnez13 »

czekam na kolonoskopie 1.07 ma termin, ale wydaje mi sie że to bardziej od żołądka ale lekarz najpierw zadecydował o tym badaniu, Zobaczymy albo to zrosty. A może tylko nerwy :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: vwd »

moze jedno i drugie
ale
wyniki musisz porobic koniecznie
W te upalu moze troszke Ci lepiej?
magnez13
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 08:58

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: magnez13 »

w te upały chyba troszkę gorzej bo nie jem już całkiem. zmuszam sie do jedzenia i robię to na przymus, wczoraj byłam u ginekologa i wszytko ginekologicznie ok dopiero we wrześniu mam sie pojawić i mówi że koniecznie diagnostyka jelit bo ciężko było zrobić USG nawet.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: gosiak76 »

Czy masz juz ustalona wizyte na diagnostyke jelit? Ja biore leki na moje jelito - diagnostyka moich jelit wyjasnila moj problem I teraz moje jelita pracuja o wiele lepiej - otrzymalam odpowiednie leki ktore pomogly mi w walce z biegunka. Zycze aby specjalisci pomogli rowniez i Tobie, zebys poczula sie wkrotce duzo lepiej.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magnez13
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 08:58

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: magnez13 »

Tak mam ustaloną kolonoskopie już na 1 lipca. Troszke sie boje zeby to nie były zrosty tak duże, ale jakoś to bedzie i trzeba myśleć pozytywnie, Mam nadzieję tez własnie ze lepiej sie poczuje.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: gosiak76 »

Popros lekarza zeby podali Ci jakies srodki przed badaniem zebys nie odczuwala bolu podczas badania.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magnez13
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 08:58

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: magnez13 »

Jestem po badaniu, na pocztku miałam bez znieczulenia dało sie wytrzymać ale jak przechodził przez ostatni zakręt jelit tak strasznie bolało w dole brzucha że chyba cały szpital słyszał mój krzyk :) i wezwali anestezjologa i uspali. A w badaniu wyszło że wszystko w porzadku więc nie wiem skąd te nieszczesne biegunki...
Marzena
Udzielający się
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 19 czerwca 2014, 21:57

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: Marzena »

Dziewczyny przeczytałam, co piszecie. I ja też się zastanawiam... od pewnego czasu, mam rano ucisk poniżej klatki piersiowej i poranne biegunki. Wychodząc z domu nie jem śniadania, bo boję się, żeby nie pędzić do toalety. W ciągu dnia, wszystko wraca do normy. Robiłam badania: jelita w porządku, żołądek w dobrym stanie, USG jamy brzusznej nic nie wykazało. Nie wiem co mam myśleć.
magnez13
Udzielający się
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 08:58

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: magnez13 »

Marzena u mnie niestety cały dzień są biegunki i ogółem częste wypróżnianie ale tak jak u Ciebie jelita ok i USG też dobrze także nie wiemczy to moze kwestia tej endometriozy??? Jedyny plus dziewczynki schuuudłam :) 88 miałam a teraz 70 :D :D :P miejmy nadzieję ze to nie przyczyna jakiejś choroby
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: nowa i zdezorientowana

Post autor: gosiak76 »

Magnez witaj i napisz co u Ciebie. Jak sie czujesz ostatnio i co z tymi biegunkami - czy dostalas skierowanie na badanie jelita?
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”