Pomozcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
problemm00
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: środa, 30 października 2013, 22:35

Re: Pomozcie

Post autor: problemm00 »

Znajac naszych lekarzy to predzej czlowieka wykoncza haha ja juz sie troche wykanczam psychicznie, w kolko mi cos nowego sie dzieje, zdrowie sie sypie, nie mam na to wplywu, a czasami sie czuje, jak wariatka, jak mnie gonią do lekarza. Zaczynam się czuć, jakbym coś w głowie nie tak miala :lol: w tym tyg np chyba jakis rumieniec guzowaty mi się zrobił na nodze, nie wiem,czy to powikłania po niedawnej anginie,czy jak,ale nigdzie sie z tym nie wybieram, poczekam az przejdzie (guz o srednicy ok 5cm, mocno nie wystaje,ale zaczerwieniony, bolący i ciut płynny w środku).. jakieś fatum wisi chyba nad moim zdrowiem.. bo innego wyjasnienia nie mam.
Anna
Udzielający się
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 24 lutego 2014, 21:48

Re: Pomozcie

Post autor: Anna »

Witaj ... wiesz już coś więcej?
problemm00
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: środa, 30 października 2013, 22:35

Re: Pomozcie

Post autor: problemm00 »

Witam,
w kierunku endometriozy nie.. Nie wpadłam na żaden trop dobrego lekarza,który mi pomoże, ale chyba nie odpuszczę sobie tej sprawy. W tym czasie przeleżałam troche..czasu w szpitalu, wynaleźli mi nie za fajne choróbsko i na razie skupiłam się bardziej na tym. Niech mnie szybciej podleczą choć trochę i będę chyba gdzieś dalej szukać ginekologa,a po drodze chyba odwiedzę jakiegoś psychologa.
Pozdrawiam
Anna
Udzielający się
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 24 lutego 2014, 21:48

Re: Pomozcie

Post autor: Anna »

Słyszałaś może o lekarzu który uczy innych lekarzy operować kobiety chore na endometriozę? Może do niego warto się wybrać?
problemm00
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: środa, 30 października 2013, 22:35

Re: Pomozcie

Post autor: problemm00 »

Nie, nie słyszałam nic o nim, ale do kogoś uderzyć muszę, bo jak robili mi wywiad ogólny w szpitalu to prowadząca mi kazała się koniecznie przebadać w tym kierunku, bo stwierdziła,że zapewne mam też tą chorobę sądząc po objawach.
Co to za lekarz i gdzie przyjmuje?
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Pomozcie

Post autor: Araja79 »

Dbrze byłoby wiedzieć czy się na coś choruje czy nie, bo nawet idąc do szpitala czy lekarza w jakiejś innej sprawie to pytają czy się na coś choruje i co?? prez jakiś czas odpowiadałam że prawdopodobnie, poźniej że jest podejrzenie, następ[nym etapem było "chyba" ale nie mam ptwierdzenia na piśmie az w końcu mam. Jest mi o tyle lepiej, że mówię i w tym momencie lekarz wie, że nie może mi podać jakiegoś leku.
Anna
Udzielający się
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 24 lutego 2014, 21:48

Re: Pomozcie

Post autor: Anna »

Skąd jesteś? Ten lekarz przyjmuje w Niemczech i na dolnym śląsku
problemm00
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: środa, 30 października 2013, 22:35

Re: Pomozcie

Post autor: problemm00 »

podlasie, Augustów
Ostatnio słyszałam w dobrym znaczeniu o dr.Wołczyńskim, który przyjmuje w Białymstoku. Któraś z Was może była u niego, bądź coś słyszała?
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Pomozcie

Post autor: Araja79 »

Ja niestety nie pomogę Ci w tym temacie... Zupełnie nie moje rejony...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Pomozcie

Post autor: vwd »

niestety nie
a co pisza w necie, czytalas?
problemm00
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: środa, 30 października 2013, 22:35

Re: Pomozcie

Post autor: problemm00 »

Chwalą go, ponoć przyjeżdżają z drugiego końca Polski do niego, zdarzyły się też negatywne opinie, ale nie jest ich dużo. Zaniepokoił mnie też negatywny komentarz kobiety z endometriozą i sama już nie wiem.
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Pomozcie

Post autor: Araja79 »

Kochana nie sugeruj się negatywami, bo" jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"... Zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie pasowało..Idź i sama sprawdź :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Pomozcie

Post autor: Araja79 »

jeżeli mas wolne 40 minut obejrzyj kochana:
http://www.transmisja.net.pl/transmisja ... isja_id=55
serdecznie polecam. jeżeli nie będziesz miała tego czasu teraz, wróć do tego w chwili gdy będziesz mogła obejrzeć. :)
problemm00
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: środa, 30 października 2013, 22:35

Re: Pomozcie

Post autor: problemm00 »

Jestem już w niecałej połowie oglądania,a właściwie bardziej słuchania. Myślicie,że ta choroba może mieć powiązanie z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego?
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Pomozcie

Post autor: Araja79 »

Niestety po wysłuchaniu tego mam wrażenie że wszystko co dzieję siuę nie tak w moim organizmie jest powiązane z endo... Nie pociesza mnie stwierdzenie, że może mieć to podłoże genetyczne i przekażemy to świństwo swoim dzieciom, bo i tak nie ma metody zapobiegania, szczepionki... Ale patrząc z drugiej strony rak też ma podłoże genetyczne a ludzie się rozmnażają... Eh...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Pomozcie

Post autor: vwd »

ja jeszcze nie sluchalam :(
totalny brak czasu - kazda wolna minute spedzam na forum :P
ale moze dzis znajde wreszcie chwil kilka, by odsluchac i podyskutowac z Wami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”