Witam :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Patrycja781
Udzielaj±cy się
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 10 września 2013, 13:40

Witam :)

Post autor: Patrycja781 »

Najpierw wpisałam się w dziale"moja historia"a dopiero teraz się witam."ale wstyd".Na imię mam Patrycja,mam 35 lat i pochodzę z zachodniej Wielkopolski.Z moją nową"przyjaciółką"męczę si e od lipca ub.roku,wtedy pierwszy raz dała o sobie znać.
Uwielbiam czytać,wręcz pożeram książki ;)Najbardziej kryminały i horrory ,choć jak na kobietę przystało;romansidłem też nie pogardzę.Obecnie przerabiam Andrzeja Pilipiuka i jego"Jakuba Wędrowycza"Cywilnego i emerytowanego egzorcystę nie stroniącego od pędzenia bimbru i jego degustacji.Ale moim głównym hobby jest rękodzieło wszelakie.Od wyszywania poprzez papierową wiklinę i decoupage,klejenie,wycinanie,szycie itp.
Pozdrawiam i witam serdecznie.Patrycja :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam :)

Post autor: gosiak76 »

Witaj Patrycjo na forum - przykro mi ze endo dopadla Ciebie. Najwazniejsze by walczyc z choroba i sie nie poddawac. Przesylam odrobine swej sily dla Ciebie bys mogla dalej prowadzic walke. Pozdrawiam - ja uwielbiam kryminaly oraz thriller, sensacje oraz biografie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Patrycja781
Udzielaj±cy się
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 10 września 2013, 13:40

Re: Witam :)

Post autor: Patrycja781 »

Gosiu:)Jeśli chodzi o biografie to tylko Krystyny Feldman:)Swoje dzieciństwo opisała w tak zabawny sposób że mało nie umarłam ze śmiechu :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam :)

Post autor: gosiak76 »

Brzmi dosc ciekawie - ja lubie dowiadywac sie roznych rzeczy na temat ludzi, ktorych historie zycia sa bardzo ciekawe.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
sysia1989
Pocz±tkuj±cy
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 10 października 2013, 21:49

Re: Witam :)

Post autor: sysia1989 »

A ja tam wolę romansidła..:p Mam nadzieję, że znajdziesz siłę w walce z chorobą:) Najważniejsze jest pozytywne myślenie i nie poddawanie się:)) 3maj się Patrycjo. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”