A miało być tak pięknie :(

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: Araja79 »

A która z nas nie chciałaby tego usłyszeć...:) ale trzymam kciuki za Ciebie :)
Natalia
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 10:41

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: Natalia »

Dziękuje :) ja za was również :) Czekam obecnie na wyniki które mają mi odesłać od lekarza z Krakowa, i z nimi udam się do nowego lekarza jestem bardzo ciekawa co mi powie. Czy potwierdzi to co mówił profesor
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: Araja79 »

Trzymam kciuki.:) daj znać kochana :)
Natalia
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 10:41

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: Natalia »

Odezwę się w poniedziałek:) Mam o 16 wizytę u ginekologa
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: gosiak76 »

Powodzenia :) Daj znac po wizycie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Natalia
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 10:41

A miało być tak pięknie :(

Post autor: Natalia »

Byłam wczoraj u lekarza, zdobyłam całą moją historię choroby od wszystkich lekarzy. Skrzętnie ją obejrzał, i sprawdzał wszystkie wyniki już po wyniku Ca 125 powiedział że to kolejny wynik który potwierdza jego diagnozę ponieważ norma wynosi 35 a ja miałam 88,16. Zrobił USG i badanie na USG okazało się że torbiel która miała rozmiar 5 cm zniknęła pękła bądź się wchłonęła powiedział że to dobrze sprawdził jajniki i powiedział że prawy normalnie jajeczkuje, lewy też ale jest nieco powiększony. Powiedział także że przez zniknięcie torbieli nie kwalifikuje się do zabiegu laparoskopii. Jednak po badaniu i w trakcie umierałam z bólu, ponieważ sprawdzał czy bolą mnie te połączenia krzyżowe bolały jak nie wiem (oczywiście przeprosił mnie za to że sprawił mi ból), powiedział także że za macicą ( czy jakoś w tym miejscu) czuje grudki o wielkości grochu powiedział że to daje mu 90% pewności że to endometrioza. Póki co odeszliśmy od laparoskopii przepisał mi tabletki antykoncepcyje na 3 miesiące za 3 miesiące mam się zgłosić do kontroli sprawdzimy czy po tabletkach jest lepiej, czy te grudki wielkości grochu się zmniejszają, czy stosunki mniej bolą, mam także wykonać jeszcze raz badanie Ca 125 czy wynik maleje czy nie, i sprawdzimy czy wytworzyły się jakieś torbiele jeśli kuracja przyniesie efekty to na razie przy niej zostaniemy jeśli nie wtedy będę miała laparoskopię. Jestem nieco podbudowana i mam lepszy humor :) Co o tym myślicie ?
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: Araja79 »

No to super. Mi tez pękła torbielka, także jest ok i jesteśmy na dobrej drodze...
Natalia
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 10:41

A miało być tak pięknie :(

Post autor: Natalia »

no ja się bardzo cieszę :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze kuracja lekami pomoze oraz doprowadzi do zmniejszenia sie grudek i bolu, ktory obecnie odczuwasz. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: Alcia »

Witaj Natalio, jesteśmy z tobą i mamy nadzieję, że ta kuracja pomoże ci w zmniejszeniu dolegliwości bólowych i ,że w ogóle będize wszystko w porządeczku:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: A miało być tak pięknie :(

Post autor: alcia28 »

Natalka jak się czujesz? Co u Ciebie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”