Wtajcie forumowiczki

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
irka1
Pocz±tkuj±cy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 11:45

Wtajcie forumowiczki

Post autor: irka1 »

mam na mie Irka mam 33 lata i 26.04.2013r mialam chirurgicznie usowany guzek endometrialny jestem po dwuch cesarskich cieciach i mialam go w bliznie pooperacyjnej ,choc czytajac wasze wpisy zastanawiam sie czy u mnie to aby napewno endometrioza bo nie zaczelam leczenia u ginekologa a u chirurga gdzie z podejrzeniem przepukliny skierowal mnie moj lekarz rodzinny ,a chirurg stwierdzil ze to endometrioza i kazal usunac jestem juz po wszystkim ale wynkow badan histopatologicznych jeszcze nie mam wiec do konca nie wiem co to jest za kazda podpowiedz bardzo dziekuje,ach jeszcze jedno powiedzcie prosze czy wysilek po takim zabiegu jest dozwolony jesli tak to po jakim czasie od zabiegu pozdrawiam serdecznie i prosze o podpowiedzi
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Wtajcie forumowiczki

Post autor: gosiak76 »

Musisz uwazac na siebie na pewno przez okres do 2-4 tygodni i zeby nie dzwigac za wiele gdyz moze zrobic sie przepuklina i szwy moga sie rozejsc - takze lepiej jest uwazac na siebie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
irka1
Pocz±tkuj±cy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 11:45

Re: Wtajcie forumowiczki

Post autor: irka1 »

dziekuje ci badzo ,choc pytalam rowniez lekarza i on twirdzi ze przez 3 m-ce moge dzwigac tylko do 5 kilogramow,mieszkam na wsi i mam gospodarstwo wiec ciezkiej pracy fizycznej nieunikne niestety :)
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: Wtajcie forumowiczki

Post autor: Milionek66 »

Witaj Irko :)

Dobrze że już po bólu,teraz trzeba tylko uważać
właśnie z tym dzwiganiem.Mi również wycinano guza
i wynik potwierdził gdybania ginekolog,że to Endo.
Ale to było w 2006 roku. :)

Na wynik troszkę poczekasz , bo od 3 tyg do miesiąca.
Zdrówka życzę :)

Pozdrawiam :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Wtajcie forumowiczki

Post autor: vwd »

Witaj forumowiczko! :)
witaj serdecznie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”