Dobry wieczór

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
marie
Udzielaj±cy się
Posty: 42
Rejestracja: piątek, 1 marca 2013, 00:58

Re: Dobry wieczór

Post autor: marie »

Nie często zaglądam. Nic się nie dzieje więc nie rodzą się pytania, nie mam poczucia mocy sprawczej dlaszych zmian.
U mnie dieta działa przeciwbólowo. @ boli, ale nie okalecza, jestem zdolna do zrobienia sobie herbaty i samodzielnych wycieczek do łazienki - wielka rzecz dla mnie! Codzienne dolegliwości zmieniły się w upierdliwości - pokłuje, pobolewa, ale nie zgina nagle wpół więc mogę funkcjonować.
Dzięki za troskę.
Kolejna laparo przesunięta na czas nieokreślony, bo w termin zabiegu przesunął mi się okres więc nie mogli ciąć, a jedyny proponowany termin wypadał na tydzień przed moją przeprowadzką. Przeprowadzką przez duże prze - razem z działającą na bierząco firmą, budynkami, remontami, adaptacją... Czeka mnie 5 tygodni ostrego rajdu na najwyższych obrotach po 16 godzin dziennie. Nawet nie próbuję sobie tego wyobrażać w wersji ze szwami na brzuchu.
Ale oczywiście nie można sobie "wybrać" terminu.
Teraz czekam na usg kontrolne, i jeszcze tydzień poczekam, bo wyczerpałam limit 3 badań w tym roku :/ Dopiero na podstawie jego wyników lekarz może wystawić skierowanie na nowy termin laparo.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dobry wieczór

Post autor: gosiak76 »

Z tego co pamietam to lekarz przekazal mi ze miesiaczka nie spowoduje przesuniecia terminu laparoskopii oraz ze bedzie mogla byc wykonana pomimo wystapienia okresu. Z tego co wiem to uslyszalam to samo zdanie od lekarzy zarowno w Polsce, jak I w Anglii.
Dziwie sie wiec ze okres spowodowal przesuniecie zabiegu w Twoim przypadku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”