witam

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witam

Post autor: alcia28 »

Ja kochana trafiłam do szpitala na dyżur z boleściami w czwartek, w piątek rano laparoskopia w trybie pilnym -a że miałam usuwany jajnik i jajowód i miałam założonego drena to musiałam dłużej zostać na obserwacji i wyszłam w poniedziałek. Podczas poprzedniej laparoskopii rok wcześniej wyszłam następnego dnia po zabiegu. Teraz już dobrze się czuje. Wiesz to dla mnie już w sumie nic strasznego. Naprawde nie ma się czego bać.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witam

Post autor: alcia28 »

Tak kochana było o wiele lepiej. Miesiączki miałam o wiele mniej bolesne. Wcześniej wymiotowałam, byłam zielona na twarzy, brałam po 8 ibupromów i dopiero mogłam się przespać i w ogóle chodzić. Miałam zawsze przerąbane. Teraz w styczniu już nie dostałam pomimo że brałam duphaston. Endo przeż dwa miesiące zebrało żniwo...ehhh. Sam zabieg to pikuś tylko po zabiegu dbaj o siebie trzymaj dietę i oszczędzaj się a wszystko przeminie bardzo łagodnie. :D
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witam

Post autor: alcia28 »

Wiesz ja mam jeszcze troche L-4 bo mnie lekarz pytał ile chce zwolnienia? Powiedziałam miesiąc i tyle dostałam.
Też boję się wrócić do pracy bo jest gonitwa i duuuużo pracy. Co prawda rozmawiałam z kierownikiem i wiem że będę oszczędzana ale czasami w praktyce to różnie bywa.
Współczuję Ci kochana bo wiem co przechodzisz, ale trzymaj się bo po zabiegu będzie o wiele lepiej.
Grunt to pozytywne myślenie :D
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witam

Post autor: alcia28 »

Wiesz ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że po zakończeniu visanne - (3 mce) miesiączka była o wiele łagodniejsza niż wcześniej. Czułam się dobrze nawet nie wzięłam nawet nic przeciwbólowego. Leżałam bo bałam się żeby nie bolało ale muszę powiedzieć że przeszło gładko.
Cieszę się że zapisałaś się już na lapro.
Oby dobry humor trwał do dnia samego zabiegu i jeeeszszcze dłużej.... :D
Zyczę Ci tego z całego serca :)
Buziaki
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witam

Post autor: vwd »

manik pisze:po tej pierwszej laparo widzialas jakas poprawe? np co do bólu miesiecznego, itp.?
ja widzialam :) przy pierwszym @ nie, ale potem juz bylo duzo lepiej :D
alcia28 pisze:Czułam się dobrze nawet nie wzięłam nawet nic przeciwbólowego
prawda, ze to niesamowite, ze cieszymy sie z tego, gdy nie musimy brac p.bolowych :) alcia28 - super zdj. :D fajna laska z Ciebie :)
Czy teraz bierzecie jakies p.bolowe? czy dajecie rade bez?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witam

Post autor: alcia28 »

vwd dzięki za komplemencik :D
Ja obecnie biorę podczas @ lek Aulin (na receptę) bardzo mi pomaga, efferalgan codeine, dodatkowo przy lekkich bólach apap.
Teraz miałam strasznie bolesną @ i co gorsza pojawiła się 3 dni przed zakończeniem opakowania anty.(cilest)
Teraz jestem w trakcie przerwy ale nawet niezle znoszę tę mękę :lol:
Buziaki
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witam

Post autor: gosiak76 »

Niezle mialas przezycia ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo. Uwazaj na siebie i zycze szybkiej rekonwalescencji.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witam

Post autor: vwd »

manik pisze:wybaczcie rozpisałam sie ....
:) uwielbiam wybaczac rozpisywanie sie :D
wracaj szybko do formy!!!! :) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”