Hej dziewczyny :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hej dziewczyny :)

Post autor: vwd »

Witaj :) To prawda: nie jestes sama :) Rozpoczynasz leczenie... zycze Ci powodzenia! i oby przynioslo ono jak najlepsze rezultaty! pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hej dziewczyny :)

Post autor: gosiak76 »

Powodzenia Even i mam nadzieje ze laparoskopia wiele wyjasni w Twojej kwestii choroby i dalszego leczenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hej dziewczyny :)

Post autor: vwd »

czesc even w Nowym Roku! :D jak sie czujesz po Sylwestrze? :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Hej dziewczyny :)

Post autor: domowniczka »

even pisze:jestem na poczatku drogi w leczeniu endo, choc przez ostatnie dwa lata przeszlam juz przez wszystkich lekarzy lacznie z neurologiem, chyba tylko psychiatra mi zostal :lol: Ale jestem dobrej mysli, bo najgorsza chyba byla niewiedza, brak zrozumienia i rozkladanie rak pomimo niezbyt dobrych wynikow. Wierze ze nam wszystkim sie uda wygrac z tym paskudztwem :) chodz dopiero chyba zaczyna do mnie docierac co tak naprawde sie dzieje.... i ze dluga droga jeszcze..... do pierwszej laparo jeszcze miesiac....
Witaj even :D jakos sie wczesniej nie skladalo, by pogadac... Mialas laparo? bo miesiac od Twego wpisu minal... jak to znioslas? jak bylo w szpitalu? Jak sie teraz czujesz??? pzdr. mocno - domowniczka
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Hej dziewczyny :)

Post autor: alcia28 »

even pisze:Przepraszam jeszcze raz za nieobecnosc, wmawialam sobie ze na zasadzie pozytywnej energii niemyslenia o endo ona sobie pojdzie. No ale nie chce
even nie masz za co przepraszać!
Przykro mi że się tak wycierpiałaś ale niestety my kobiety z endo musimy mieć świadomość że ta choroba niestety nie odpuszcza...i musimy być po stałą kontrolą lekarza.
Też miałam takie myśli że endo na chwile odpuściła bo czułam się dobrze nic mnie nie bolało a w ciągu 2 miesięcy choroba zebrała swój plon - niestety.
Pisz jak tylko znajdziesz czas.
Pozdrwaiam Alicja :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hej dziewczyny :)

Post autor: vwd »

even pisze:postanowilam zyc tak, jakby endo w ogole nie bylo
ja tez probowalam zyc
Nie dajmy sie zwariowac! Czasem musimy odpodczac od endo! Dobrze jednak, ze wiesz gdzie nas szukac i ze pojawilas ponownie :) Zdrowka Ci zycze i usmiechu :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hej dziewczyny :)

Post autor: gosiak76 »

To wspaniale ze masz wyrozumialego mezczyzne oraz ze zainteresowal sie Twoja choroba i o wszystko pyta aby wiedziec jak to wyglada. Dobrze ze w koncu powiedzialas jemu i teraz nie musisz walczyc z tym sama a masz dodatkowe wsparcie w swoim mezczyznie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hej dziewczyny :)

Post autor: vwd »

even, super metoda :D jestem za!
podoba mi sie podejscie Twego faceta :D
powodzenia!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”